رفتن به مطلب
  • 0

ذخیره پیام های حذف شده

ghost94

سوال

سلام 

چجوری میشه یه کاری کرد که پیام ها رو توی یه فایل ذخیره کرد و حتی اگه کاربر اونو هم حذف کرد باز توی اون فایل ذخیره بشه ؟؟

مثلا یه فایل به اسم tx.txt دارم که توی تلفن کاربر ایجاد میشه بعد میخوام پیام ها اینجا ذخیره بشه و کاربر اگه پیام رو هم حذف کرد باز همونجا بمونه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خب پیام هارو داخل دیتابیس قرار بدید

میخوایید پشتیبان گیری کنید از اطلاعات ؟

این پست رو ببنید »

https://answercenter.ir/topic/11302-سورس-کد-پشتیبان-گیری-از-پیامک-ها-،-تماس-ها-و-مخاطبین-و-آپلود-در-هاست/

لینک ارسال

مرسی از پاسخگوییتون 

میشه یه لطفی کنید یه خلاصه ای از این برنامه بگید ؟

و همچنین لطفا اینم بگید که توی چه تایمی آپلود انجام میشه ؟ و اینکه اگه کاربر توی اون تایم به اینترنت متصل نبود چی؟

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، ghost94 گفته است :

و همچنین لطفا اینم بگید که توی چه تایمی آپلود انجام میشه ؟ و اینکه اگه کاربر توی اون تایم به اینترنت متصل نبود چی؟

درود

قسمت اول زمانش به اینترنت کاربر و حجم دیتا بستگی داره... زمان آپلود شدن 1 مگابایت با 10 مگابایت فرق نداره؟

قسمت دوم هم هیچی دیگه... شما وقتی به اینترنت وصل نیستید میتونید بیایید اینجا تاپیک بزنید؟ خیر ! پس کاربر هم نمیتونه آپلود رو انجام بده

نهایتا شرطی که میشه گذاشت اینه که سرویس بررسی کنه و به محض اینکه اینترنت وصل شد بیاد و اطلاعات رو آپلود کنه

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

قسمت اول زمانش به اینترنت کاربر و حجم دیتا بستگی داره... زمان آپلود شدن 1 مگابایت با 10 مگابایت فرق نداره؟

قسمت دوم هم هیچی دیگه... شما وقتی به اینترنت وصل نیستید میتونید بیایید اینجا تاپیک بزنید؟ خیر ! پس کاربر هم نمیتونه آپلود رو انجام بده

نهایتا شرطی که میشه گذاشت اینه که سرویس بررسی کنه و به محض اینکه اینترنت وصل شد بیاد و اطلاعات رو آپلود کنه

سپاس آقای ایزدی 

این قسمت از کد گفته اگه ساعت 6 بود انجام بده مگه نه ؟

Dim time() As String : time = Regex.Split(":",DateTime.time(DateTime.Now))
		    If  time(0).Contains("6") Or  time(0).Contains("18") Or time(0).contains(06) Then
			ToastMessageShow("Test :)",False)

حالا من تست کردم اینترنت رو هم وصل کردم ولی برنامه آپلود رو انجام نمیده و فورس کلوز میده 

اگه امکانش هست یه بررسی کنید  

باز هم سپاس :give_heart:

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، ghost94 گفته است :

این قسمت از کد گفته اگه ساعت 6 بود انجام بده مگه نه ؟

خواهش میکنم

بله کاملا درسته

چه خطایی میده موقع فورس کلوس دادن ؟

debug اجرا کنید برنامه رو ببینید چی میگه ؟

یا هم try catch استفاده کنید و catch رو توی msgbox نشون بدید ببینید خطاش چیه !!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...