رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی کتابخانه AnalyticsV4 گوگل

arastooms

سوال

سلام و سلام به همه عزیزان و دوستان با محبت انجمن 
من نیاز دارم به راهنمایی عزیزانی که با کتابخونه AnalyticsV4 کار کردن و اگر عزیزی هست نحوه استفاده و کاربرد این کتابخونه رو در چند خط حتی کوتاه
با تشکر از همه عزیزان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 7 ساعت قبل، arastooms گفته است :

سلام و سلام به همه عزیزان و دوستان با محبت انجمن 
من نیاز دارم به راهنمایی عزیزانی که با کتابخونه AnalyticsV4 کار کردن و اگر عزیزی هست نحوه استفاده و کاربرد این کتابخونه رو در چند خط حتی کوتاه
با تشکر از همه عزیزان

داخل یک پست دیدم در مورد فایر بیس سوال کرده بودید شما که خارج از ایران هستید مشکلی براتون نیست خود فایبر بیس آنالیزر داره میتونید ازش استفاده کنید . دقت کنید  فایربیس فقط روی بیسیک 6 به بعد قابل پیاده سازی هست این آنالیزر ورژن 4 هم خیلی قدیمی تر هست از آنالیزر فایر بیس

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، امین پوراباذری گفته است :

داخل یک پست دیدم در مورد فایر بیس سوال کرده بودید شما که خارج از ایران هستید مشکلی براتون نیست خود فایبر بیس آنالیزر داره میتونید ازش استفاده کنید . دقت کنید  فایربیس فقط روی بیسیک 6 به بعد قابل پیاده سازی هست این آنالیزر ورژن 4 هم خیلی قدیمی تر هست از آنالیزر فایر بیس

سلام امین جان تشکر میکنم برای پاسخ 
بله حق با شما هست 
من الان تازه gcm گوگل رو پیاده سازی کرده بودم که متوجه شدم سیستمش رو ارتقا داده به فایربیس  و لی فکر کردم این ها از هم جدا هستن و کار هر کدوم جدا هست 
در واقع شما میفرمایید که فایر بیس همه انالیز ها رو انجام میده در پنل کاربری؟

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

سلام امین جان تشکر میکنم برای پاسخ 
بله حق با شما هست 
من الان تازه gcm گوگل رو پیاده سازی کرده بودم که متوجه شدم سیستمش رو ارتقا داده به فایربیس  و لی فکر کردم این ها از هم جدا هستن و کار هر کدوم جدا هست 
در واقع شما میفرمایید که فایر بیس همه انالیز ها رو انجام میده در پنل کاربری؟

بله فایربیس امکانات زیادی داره یکی از این امکانات آنالیزر هست کارهای دیگه مثل دیتابیس و پوش ناتیفیکشن و کرش و خطایابی و مدیریت کاربرها و ... خیلی کارهای دیگه هم انجام میده فایبر بیس در واقع نسخه ی جدیدی از جی سی ام هست . برای هر قسمتش هم ارل سمپل گذاشته و توضیح داده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...