رفتن به مطلب
  • 0

قابلیت توقف و ادامه در دانلود فایل

amir386

سوال

با سلام به دوستان و استاد های این انجمن یه مشکل داشتم اونم اینه من میخوام دو تا قابلیت به دانلود فایل برنامم اضافه کنم یکیش که خیلی مهمه قابلیت توقف و ادامه دانلوده چون فایل دانلودی سنگینه . یکیشم میزان پیشرفت دانلود 2 روزه تو نت سرچ میکنم چیز خوبی دسگیرم نشده و مجبور شدم تاپیک رو باز کنم ببخشین . خواهشا دوستان هر کمکی میتونن بهم بکنن حالا سورس باشه , آموزش بااشه,تاپیک دیگه ای باشه که ندیدم,کتابخونه باشه,دوره باشه و.. هرجور شده ممنون میشم با تشکر از دوستان.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هووووف حیف شد من میخواستم داخل برنامم خودش یه دانلود منیجر باشه... اگه چیزی پیدا کردین حتما با خبرم کنین با تشکر

لینک ارسال

در در 1395/07/17, 17:39:14، amir386 گفته است :

با سلام به دوستان و استاد های این انجمن یه مشکل داشتم اونم اینه من میخوام دو تا قابلیت به دانلود فایل برنامم اضافه کنم یکیش که خیلی مهمه قابلیت توقف و ادامه دانلوده چون فایل دانلودی سنگینه . یکیشم میزان پیشرفت دانلود 2 روزه تو نت سرچ میکنم چیز خوبی دسگیرم نشده و مجبور شدم تاپیک رو باز کنم ببخشین . خواهشا دوستان هر کمکی میتونن بهم بکنن حالا سورس باشه , آموزش بااشه,تاپیک دیگه ای باشه که ندیدم,کتابخونه باشه,دوره باشه و.. هرجور شده ممنون میشم با تشکر از دوستان.

سلام

شما از کتابخونه استاد شاهدی استفاده کنین

قسمت دانلودش هم قابلیت استوپ داره هم دانلود چندین فایل همزمان هم دریافت اطلاعات فایل دانلودی

لینک ارسال

در در 1395/07/17, 17:39:14، amir386 گفته است :

توی انجمن سرچ کردید؟خودم چنتا تاپیک اینطوری دیدم

لینک ارسال

برای b4a هیچ کتابخانه ی برای این کار نیست 

البته یه مورد بود که مشکل داره و درست کار نمیکنه 

ببنید دانلود توقف با ادامه داشتن برای فایل های حجیم کاربردی تر هستش مثلا بالای 200 -300 مگ 

همون طور که IDM کامپیوتر داره 

برای گوشی شما میتونی دانلود رو بر عهده برنامه دانلودر بزاری و خیالتو از هر جهت راحت کنی 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...