رفتن به مطلب

همیاری شما با انتقاد از روش بازگشت هزینه مایکت

koke_sa

ارسال‌های توصیه شده

سلام من یک پیام به مدیریت مایکت فرستادم و متنشم قرار دادم به شرح زیر

سلام با پوزش بنده یک انتقادی داشتم . فکر هم میکنم مهم باشه . شما با روش بازگشت هزینه کاربر در صورت ناراضی بودن درسته کاربر را راضی نگه داشتید ولی تا حالا فکر کردید ما توسعه دهنگان هم حق و حقوقی داریم ؟ یک کاربر با خرید برنامه ما به راحتی میتونه از برنامه های ارسال نصب برنامه های نصب روی گوشی مثل زاپیا یا شیریت برنامه های مارو برای دیگران به رایگان ارسال کنه . چون وقتی برنامه رو دریافت میکنه به راحتی پول خودش رو پس میگیره و اگر بخواهد کافیه برنامه رو رایگان توی کانال های تلگرام و امثال این پخش کنه . بنده هیچ گونه توقعی ندارم لطفا یا برنامه های مارا تائید نکنید یا اگر میکنید بازگشت هزینه رو بردارید . خیلی از ما ها سال ها تلاش کردیم برنامه نویس شدیم . با تشکر

من برنامه نویس خیلی حرفه ای نیستم ولی فکر میکنم این یک طرفه رفتن به قاظی هم خوب نیست . از شما برنامه نویسا میخوام اگر توی مایک برنامه میزارید اگر مایل بودید شما هم مثل من از این روش بازگشت هزینه انتقاد کنید . مرسی از همتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:viannen_44: میشه بپرسم اسم سیستم لایسنس ماکت به گوشتون خورده یا نه ؟ توی مستندات ببینید :)

خودمم املام ضعیفه ها اما #قاضی :blush:

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، محمد فرجی گفته است :

میشه بپرسم اسم سیستم لایسنس ماکت به گوشتون خورده یا نه ؟ توی مستندات ببینید :)

نه میشه لطف کنید قرار بدید ؟

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، koke_sa گفته است :

نه میشه لطف کنید قرار بدید ؟

خب به بخش مستندات مایکت مراجعه کن اطلاعات کاملش هست :)

لینک ارسال

خوب شما که وقت برای انتقاد کردن از مایکت میزاری قبلش یه وقت بزار مستندات کامل مایکت رو بخون

برای این مشکل و برای جلوگیری از انتشار غیر قانونی برنامه روش لایسنس رو قرار داده که میتونی تو برنامت پیاده کنی

لینک ارسال

من کل برنامه هام رو از مایکت حذف کردم به همین سادگی :gamer2:

لینک ارسال

مایکت در طرح مای گارانتی توسعه دهندگان را در الویت قرار داده و قبل از انتشار این طرح به توسعه دهندگان اطلاع داده بوده که بزودی این طرح اجرا خواهد شد و برای آنها روشی را پیشنهاد نمود تا از این اتفاقی که اشاره نمودید پیشگیری کند. نام طرح لایسنسنگ برنامه بوده، بدین ترتیب که توسعه دهنده از امکان در برنامه خود استفاده نموده و کاربر پس از بازگشت دادن برنامه برنامه به صورت اتوماتیک در گوشی کاربر غیر فعال و امکان دسترسی به محتوای برنامه را از کاربر سلب می کند. از شما نیز خواهشمندیم با مطالعه kb.myket.ir از این امکان در برنامه های خود استفاده نمایید.

پوزش و تشکر از همه بابت نا آگهی خودم .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...