رفتن به مطلب

سوالی درباره سیمکارت های ایرانسل

cloner01001

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم

من چند روز پیش سیم کارتم شکست، سیم کارت به اسم بنده نبود و به اون شخصی هم که سیم کارت به اسمش بوده هیچ دسترسی ندارم الان

راسته میگن بعد از سه ماه ایرانسل اگه از سیمکارتی استفاده نشه ،با همین شماره یه سیم کارت جدید میزنه و میفروشه؟

خب حالا من چیکار کنم ، کلی اطلاعات داخل تلگرام و.. اگه اینطوری باشه و سیمکارتو سه ماه دیگه ،شخص دیگه ای بخره خب خیلی راحت به همه چی دسترسی داره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، cloner01001 گفته است :

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم

من چند روز پیش سیم کارتم شکست، سیم کارت به اسم بنده نبود و به اون شخصی هم که سیم کارت به اسمش بوده هیچ دسترسی ندارم الان

راسته میگن بعد از سه ماه ایرانسل اگه از سیمکارتی استفاده نشه ،با همین شماره یه سیم کارت جدید میزنه و میفروشه؟

خب حالا من چیکار کنم ، کلی اطلاعات داخل تلگرام و.. اگه اینطوری باشه و سیمکارتو سه ماه دیگه ،شخص دیگه ای بخره خب خیلی راحت به همه چی دسترسی داره

نه من همراه اول دارم نزدیک 1 سال ولش کردیم به امون خدا

به کسی هم فروخته نشد

تازه از پست بانک پرسیدم اگر یه زمانی یکی سیم کارتی رو پیدا کرده باشه (( به اسم خودش هم نباشه )) میتونید براش سند بزنید گفت اره

(( آره کنجکاو شده بودیم

اینها برای خرید کارت شارژهاشون همه کاری می کنند:bigsmile::DD:

شما با اپراتور پشتیبانیشون تماس بگیرید مطمئن باش ضرری نداره

لینک ارسال

زنگ زدن اینا نیاز نیست

شما اگه 3 ماه استفاده نکنی و 3 ماه هم خاموش باشه این اتفاق میفته و شمارتون بازگشت داده میشه به ایرانسل

بهترین راه برای اینکه خط شما مالکیتش بازگشت داده نشه به ایرانسل اینه که هر دو ماه یه بار یه شارژ هزار تومانی به صورت مستقیم بزنی به خط ایرانسل شکستت . اینجوری دیگه غیر فعال نمیشه

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

زنگ زدن اینا نیاز نیست

شما اگه 3 ماه استفاده نکنی و 3 ماه هم خاموش باشه این اتفاق میفته و شمارتون بازگشت داده میشه به ایرانسل

بهترین راه برای اینکه خط شما مالکیتش بازگشت داده نشه به ایرانسل اینه که هر دو ماه یه بار یه شارژ هزار تومانی به صورت مستقیم بزنی به خط ایرانسل شکستت . اینجوری دیگه غیر فعال نمیشه

اگه با یه شارژ باطل نمیشه که واقعن عالیه

فقط شما مطمئنین؟

+راهی وجود داره دوباره همین خط رو بتونم بگیرم؟ حتی 3 ماه دیگه... (سیم کارت به اسم من نیست)

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، cloner01001 گفته است :

اگه با یه شارژ باطل نمیشه که واقعن عالیه

فقط شما مطمئنین؟

+راهی وجود داره دوباره همین خط رو بتونم بگیرم؟ حتی 3 ماه دیگه... (سیم کارت به اسم من نیست)

مطمئن باش

فقط شارژ رو انتقال نده و شارژ مستقیم بزن

نه دیگه اون راهی نداره باید خود مالک سیمکارت بسته بازگشت بخره و به اسم اون سیمکارت جدید بدن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...