رفتن به مطلب
  • 0

اتصال به بخش مدیریت وردپرس

solmos36

سوال

سلام میخوام به بخش مدیریت یک سایت که با وردپرس هست اتصال پیدا کنم تا بتونم از داخل برنامه پست ارسال کنم

البته اینو بگم که ارسال متن یا همون پست رو بلدم فقط نحوه اتصال که تشخیص بده من یک نویسنده لم و اجازه پست مطلب بده به چه صورت هست رو نیاز دارم؟؟/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 19 دقیقه قبل، solmos36 گفته است :

سلام میخوام به بخش مدیریت یک سایت که با وردپرس هست اتصال پیدا کنم تا بتونم از داخل برنامه پست ارسال کنم

البته اینو بگم که ارسال متن یا همون پست رو بلدم فقط نحوه اتصال که تشخیص بده من یک نویسنده لم و اجازه پست مطلب بده به چه صورت هست رو نیاز دارم؟؟/

سلام

شما به دو روش میتونید پست ارسال کنید

یکی گت المنت و دیگری جیسون

تو روش گت المنت صفحه ورود رو گت المنت میکنی و سپس اون مقادر صفحه ارسال پست رو گت المنت میکنی

جیسون هم یه افزونس که میای واسه سایتت api تعریف میکنی و به کمک api تعریف شده میای اقدام به ارسال پست میکنی

لینک ارسال

در هم اکنون، میلاد گفته است :

سلام

شما به دو روش میتونید پست ارسال کنید

یکی گت المنت و دیگری جیسون

تو روش گت المنت صفحه ورود رو گت المنت میکنی و سپس اون مقادر صفحه ارسال پست رو گت المنت میکنی

جیسون هم یه افزونس که میای واسه سایتت api تعریف میکنی و به کمک api تعریف شده میای اقدام به ارسال پست میکنی

ممنون بله متوجه این موضوع هستم و تو پست هم گفتم که این روش ها رو بلدم فقط بلد نیستم به مدیریت وردپرس وصل بشم که قبول کنه پست ارسال کنم ؟؟

الان این کد زیر از create post که از افزونه json api وردپرس برداشتم میشه میتونید راهنمایی کنید با این چیکار کنم که بتونم پست رو ارسال کنم؟؟

{"status":"error","error":"You must include a 'nonce' value to create posts. Use the `get_nonce` Core API method."}
لینک ارسال

درود

1 چرا از نرم افزار خود وردپرس استفاده نمیکنی؟

2  - تو تنظیمات وردپرس میشه نویسنده تعیین کرد

بیا b4a  وصل کن به دیتا بیس وردپرس

و لاگین بذار بساز

(آماتورم ولی فکر کنم درست گفتم :give_heart:)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...