رفتن به مطلب
  • 0

کد شارژ سیمکارت و پرداخت قبض

mojcom

سوال

سلام خدمت اساتید عزیز - برنامه های شارژ و پرداخت قبوض در کافه بازار از چه سرویسی استفاده میکنن . تازگیا خیلی سرویس ها اومدن مثلا همراه اول خودش کد *1# رو ارائه داده باز ایرانسل *720# جای دیگه که نمیدونم از طرف کیه *780# رو ارائه داده 

من میخوام برنامه ای شبیه اون برنامه های بازار که شارژ و پرداخت قبض انجام میدن بسازم اون برنامه ها از کدوم کد داخل برنمشون استفاده کردن که هم شارژ ایرانسل و همراه اول و هم رایتل و پرداخت قبض رو پشتیبانی میکنه؟ 

من برای ساخت این برنامه باید از کدوم کد استفاده کنم؟

راهنمایی دقیق کنید.ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

به این سایت سر بزنید :

http://www.chargereseller.com/

سایت فوق العاده معتبری هستش و یکی از پروژه های شرکت سامان سیستم هست(زرین پال هم ماله سامان سیستم هستش).

عضو بشید و بهشون تیکت بدید راهنمایی تون میکنند...

این نکته رو هم بگم: کد اختصاصی ussd برای خرید شارژ رایگان به کسی ندادن و هیچ جا نمیدن !!!

شما مثلا میایید بر فرض مثال 100 تومن یا 200 تومن یا نمیدونم... مبلغش که خود سایت تعیین کرده میدید و کد اختصاصی خودتون رو میگیرید همراه با مستندات !

الان متاسفانه یا خوشبختانه برنامه آپ اومده و خیلی ها ازش راضی هستند و حجم بسیار کمی و سرعت خوبی رو هم داره... البته ussd نیست و متصل بودن به اینترنت اجباری هستش.

خودم شخصا از آپ استفاده میکنم همیشه.

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

تجربه: یک مشتری داشتم حدود 1 سال پیش که شاید حدود 4-5 تا برنامه فروش شارژ براش زدم... بنده خدا کد ussd اختصاصی خریداری میکرد(البته سایتش رو نمیدونم)

و به من میداد مستندات رو و من هم پیاده سازی میکردم و هزینه خودمو میگرفتم...

اون طرف برای تبلیغات برنامش هم خوب هزینه میکرد و همون موقع دانلود فوق العاده بالایی میگرفت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...