رفتن به مطلب
  • 0

کتابخانه درون پرداخت اول مارکت

meysam21

سوال

سلام دوستان

مدت زیادیه که اول مارکت مستنداتش رو برای درون پرداخت ارائه کرده ولی متاسفانه کتابخانه ای برای b4a نداده

در این انجمن هم یکی کتابخانشو درست کرده بود و برای دانلود قرار داده بود اما موقع برگشت از خرید پیغام خطا میداد و درست کار نمیکرد

اینم آدرس صفحه مستندات اول مارکت:

http://docs.avvalmarket.ir/fa/latest/in-app.html#api

فکر نمیکنم درست کردن کتابخونش کار سخت و زمان بری باشه

باید چه کنیم؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

داداش میخوای چیکار؟

الان 1 هفتست به پشتیبانیشون زنگ میزنم از تلگرام پیام میدم ولی اصلا جواب نمیدن!

مال بعضیا رو 18 مهر تصفیه کردن ولی مال بعضی ها مثل من رو تصفیه نکردن!

هیچ جوابی هم نمیدن!

این اتفاق میتونه ماه های دیگه برای خود شما هم بیفته حالا دنبال کتابخانش میگردی؟ تا وقتی توسعه دهنده ها کمر خم کنن در مقابل این سیاست های اول مارکت اینجوری تا آخر سوارمون میشن.

لینک ارسال

مال بعضی ها نبوده عزیزم. مال کسایی رو تسویه کردن که از 20 خرداد تا 20 تیر درخواست تسویه فرستاده بودن (اینو خودشون 43 مرتبه اعلام کردن) اگر شما خارج از این بازه زمانی درخواست فرستادید معلومه که تسویه نمیکنن

بعدشم اول مارکت هر 3 ماه یکبار تسویه میکنه چون باید پول قبض سیم کارت های دائمی رو همراه اول وصول کنه و بده به اینا

شما درخواست توی اون بازه زمانی نداشتی تقصیر اول مارکته که تسویه نکرده؟

یه جوری حرف میزنید انگار اونا فال میگیرن تا ببینن به کدوم توسعه دهنده ها پول بدن! یا مثلا اونایی که آشناشون هستن برا اونا تسویه کنن

در ضمن من هرچی سئوال توی تلگرام از پشتیبانشون میپرسم با کمال احترام پاسخ میدن

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، meysam21 گفته است :

مال بعضی ها نبوده عزیزم. مال کسایی رو تسویه کردن که از 20 خرداد تا 20 تیر درخواست تسویه فرستاده بودن اگر شما خارج از این بازه زمانی درخواست فرستادید معلومه که تسویه نمیکنن

بعدشم اول مارکت هر 3 ماه یکبار تسویه میکنه چون باید پول قبض سیم کارت های دائمی رو همراه اول وصول کنه و بده به اینا

شما درخواست توی اون بازه زمانی نداشتی تقصیر اول مارکته که تسویه نکرده؟

یه جوری حرف میزنید انگار اونا فال میگیرن تا ببینن به کدوم توسعه دهنده ها پول بدن! یا مثلا اونایی که آشناشون هستن برا اونا تسویه کنن

عزیز دل شما چرا کاسه داغ تر از آش شدید؟!!!

من همه اینایی که میگید رو خودم میدونم و اطلاع دادم که برا کیا ریختن و برای چه کسانی که تو کدوم بازه زمانی درخواست دادن تصفیه ها رو انجام دادن

عزیز دل من خودم 10 تیر درخواست دادم مبلغ تصفیه هم کم نبوده!

درست همون زمانی بوده که خودشون گفتن قراره ریخته بشه. شما هنوز اولته این اتفاق سرت نیومده و منتظر ماه های بعدی باش که بعد از چند بار تصفیه دیگه تصفیه هاتو 6 ماه یکبار هم نمیریزن برادر!

دوما تو بند های قرارداد نوشتن 2 ماه یکبار نه 3 ماه!

شماکه یه چیزی رو نمیدونی چرا کاسه داغتر از آش میشی! همراه اول به اینا درست حسابی تصفیه نمیده اینا هم مجبور شدن پول بعضی از توسعه دهنده ها رو نریزن .. الان چندین ماهه که اینجوری داره کار میشه و بیشتر تصفیه هایی با مبالغ کمتر از 2 تومن رو میریزن.

نقل قول

در ضمن من هرچی سئوال توی تلگرام از پشتیبانشون میپرسم با کمال احترام پاسخ میدن

اینم که بعدا اضافه کردید باید بگم که جواب شما رو بایستی بدن چون دلیلی نداره که وقتی برای شما تصفیه کردن جوابتون رو ندن!!!

شما با یک تلگرام دیگه برو پیام بده بگو که تصفیه منو 18 مهر نریختید و تاریخ درخواستتون هم بین همون تاریخه

براتون این متنو میفرستن:

مشکل شما رو به بخش مالی ارجاع دادیم , تا 2 روز دیگر از طریق تلگرام نتیجه رو خواهیم گفت.

بعده اون دو روز هم دیگه جوابی به دستتون نمیرسه و هرچقدر هم پیام بدید اصلا باز نمیکنن که بخونن چه برسه جواب بدن.

این تلگرام این شما اینجوری پیام بده ببین جواب میدن بعد دو روز یا نه

لینک ارسال

اولا مبلغ من کمتر از 2 میلیون نبوده و بالای این مبلغ بوده

دوما بیشتر از یک ساله که دارم با اول مارکت همکاری میکنم و اول کار نیستم

سوما یکبار پول منو اشتباهی به حساب شخص ناشناسی واریز کرده بودن که من بهشون گفتم اونام گفتن به روی چشم پیگیری میشه و همینطور هم شد و بعد از 10 روز از اون اشتباه پول مجدد به حساب بنده واریز شد

چهارما مارکتی که این همه در برنامه های تلویزیون مثل دورهمی و برنامه های فوتبالی شبکه سه داره اسپانسرشون میشه اینقدر مارکت سخیفی نیست که همراه اول بهش درست درمون تسویه نکنه

شاید دلیل اینکه برای شما تسویه نکرده این باشه که کمی خستگی داشتن

لینک ارسال

نقل قول

شاید دلیل اینکه برای شما تسویه نکرده این باشه که کمی خستگی داشتن

بیخیال داداش من با همین جملت قانع شدم :oops:

من اصلا چرا با شما بحث میکنم شما که مسئول اول مارکت نیستی !! یا اصلا جای ما نیستی که ببینی چی به چیه!! شما موفق باشید ما که از خیر اول مارکت گذشتیم چون دیگه اعتمادی برامون نزاشته

موفق باشید :empathy3:

لینک ارسال

البته حتما موضوعی که شما میگی درست هست

اگر اینطور باشه من باید به نوعی کلاهمو بندازم بالا که شانسم گرفته و جزو اون دسته توسعه دهندگان بدون واریزی قرار نگرفتم

ولی یه سئوال

چند نفر دیگم مث شما هستن؟؟؟

شاید شما یک نفر باشی فقط

اگر کس دیگه ای هم مشکل مشابه داره خواهش میکنم بیاد تو این تاپیک اعلام کنه

لینک ارسال

دوست من ,من با شما مشکلی ندارم که بیام الکی بحث کنم

حتما یه چیزی هست که این پست ها رو دادم

خودم به شخصه 6 نفر میشناسم که مثل من نریختن

یکیشون از همین انجمنه و بقیه از انجمن های بازی سازی و ..

ولی من نمیتونم خودمو نگه دارم و هرجا برسم اینجوری میگم تا ملت بفهمن چی به چیه ولی بقیه از ترس اینکه پولشونو کلا نتونن بگیرن هیچکجا بجز پشتیبانی خود اول مارکت اعتراضشون رو نمیگن

حالا بیخیال دیگه بهتر اینه که ادامه ندیم شما هم دنبال درون پرداخت نگیر چون هنگام بازگشت از مارکت خطا میده

حتی تو خود جاوا هم مشکل داره و بعضی وقت ها این مشکل پیش میاد و هنوز به صورت رسمی درونپرداختش تکمیل نشده

موفق باشید

لینک ارسال

خودشون که میگن مشکل نداره ولی مشکل داره و زیاد روش تمرکز نکردن که درستش کنن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...