رفتن به مطلب

اندر حکایت توسعه دهنده بودن (تاپیک فان)

Negan

ارسال‌های توصیه شده

در 14 ساعت قبل، meysam21 گفته است :

اگه یکی دوبارم زنگ زدن تو میگی هفته ای یه مرتبه که واسه خودت و انجمن طنز تولید کنی

اولا که شما وقتی جای من نیستی نمیتونی بگی هفته ای یک بار زنگ میزنه یا نه؟

دوما نیازی ندارم که شما رو بخندونم دوست عزیز :|

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ
در در 1395/09/03, 16:48:52، Shayan Shojaei گفته است :

پس لطفا دروغ به این بزرگی نگو که هفته ای یه بار زنگ میزنن. افرادیکه توی انجمن هستن خیلی از حرفای راست و دروغ رو میتونن تشخیص بدن اما معمولا ترجیح میدن چیزی نگن حالا این بار استثنا یکی پیدا شد که گفت.

شمام لطفا برای من اخطار ارسال نکن

لینک ارسال

در در 1395/09/03, 16:48:52، Shayan Shojaei گفته است :

در 17 دقیقه قبل، meysam21 گفته است :

پس لطفا دروغ به این بزرگی نگو که هفته ای یه بار زنگ میزنن. افرادیکه توی انجمن هستن خیلی از حرفای راست و دروغ رو میتونن تشخیص بدن اما معمولا ترجیح میدن چیزی نگن حالا این بار استثنا یکی پیدا شد که گفت.

شمام لطفا برای من اخطار ارسال نکن

بس کنید... تمام !

ادامه بدید از تاپیک بیرونتون میکنم.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

جدیدا این افرادی که میخوان برنامه های کسب درآمد خودشون رو بفروشن خیلی زیاد شده خخخ دموی برنامش رو فرستاده که حتی برنامشو با برنامه ساز ها درست کرده بود :oops:

Capture.JPG

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

جدیدا این افرادی که میخوان برنامه های کسب درآمد خودشون رو بفروشن خیلی زیاد شده خخخ دموی برنامش رو فرستاده که حتی برنامشو با برنامه ساز ها درست کرده بود :oops:

Capture.JPG

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

خیلی خندیدم مرسی D:

سلام دوستان

دیگه گفتم همه یه چیز گفتن منم بگم.

من یه برنامه دارم تو بازار و مایکت به اسم کلمات مشابه انگلیسی:blush:که لیست کلمات رو جمع کردم

یه روز یکی زنگ زد به تلفنم گفتم بله؟ گفت بازار!؟ گفتم نه من سازنده یکی از برنامه های بازارم. و...

بعدش گفت آقا ببخشید برنامه شما دقیقا چی کار میکنه؟ واسه ما کلمات رو یاد میده؟

گفتم لیست کلمات رو داره دیگه و...

حالا شاید بگید خنده ش کو؟ آخه برنامه من 3 مگه! خوب مردک برو دانلودش کن ببین چیه دیگه! زحمت زنگ زدن رو به خودش داده انا دانلود 3 مگ رو نه!!!

لینک ارسال

یکی اومده تو تلگرامم میگه سورس فلان بازی رو میفروشی؟ میگم اره 200 تومن. استیکر باسن :wacko1: فرستاده میگه بیا این 200 تومن ، خوش باش. بعد بلوکه کرد. منم گشتم از طریق ای دیش تو اینترنت ، صفحه توسعه دهندش رو پیدا کردم. شماره تلفن و ایمیلش رو برداشتم. با یه خط دیگه بهش پیام دادم داداش این سورس فلان کتابت فروشیه؟ گفت اره 300 تومن و شروع کرد به تعریف کردن ازش. منم استیکر خودشو فرستادم براش گفتم بیا نوش جونت ، بلوکش کردم :oops: 

راستی تو همین انجمن خودمونه :DD:. خسته نباشی پول دار ، ثروتمند. سورس رو ندادی ها :oops:. (مهدی جان حذف نکن ، الان دوستیم با هم)

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

یکی اومده تو تلگرامم میگه سورس فلان بازی رو میفروشی؟ میگم اره 200 تومن. استیکر باسن :wacko1: فرستاده میگه بیا این 200 تومن ، خوش باش. بعد بلوکه کرد. منم گشتم از طریق ای دیش تو اینترنت ، صفحه توسعه دهندش رو پیدا کردم. شماره تلفن و ایمیلش رو برداشتم. با یه خط دیگه بهش پیام دادم داداش این سورس فلان کتابت فروشیه؟ گفت اره 300 تومن و شروع کرد به تعریف کردن ازش. منم استیکر خودشو فرستادم براش گفتم بیا نوش جونت ، بلوکش کردم :oops: 

راستی تو همین انجمن خودمونه :DD:. خسته نباشی پول دار ، ثروتمند. سورس رو ندادی ها :oops:. (مهدی جان حذف نکن ، الان دوستیم با هم)

:oops::oops::oops::oops::oops:

شدیدا نیاز شد که اسپم بدم برا این پست خیلی باحال بود :oops:

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در 2 ساعت قبل، reza644 گفته است :

ببین یعنی عاشقتم!:give_heart:

ههمون این کار رو کردیم ، هر توسعه دهنده ای بگه خودش به خودش امتیاز نداده با دمپایی ابری خیس میزنم تو دیوار :bigsmile: !!!!

لینک ارسال

• آغا هرکی خواست منم بهش ستاره و نظر میدم :DD:
  • البته خشکه حساب میکنم :oops:
  • Gray Mind در جریانه
لینک ارسال

در در 1395/10/22, 10:47:20، RoyaPM گفته است :

داداش جدی قضیه این چیه؟؟؟ من روزی دو سه تا ایمیل واسم میاد که همشم همین متنه

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

ههمون این کار رو کردیم ، هر توسعه دهنده ای بگه خودش به خودش امتیاز نداده با دمپایی ابری خیس میزنم تو دیوار :bigsmile: !!!!

نه دیگه اینطوری ضایع

که نشه جمش هم کرد:cheshmak:

خوندن این متن 5 دقیقه وقتتون رو میگیره اگ ضرر کردی هفت جدمو فحش بده.

بنده زیبایی هستم برنامه ساز اندروید و با یک سری تکنیک ها بالای 3 میلیون درآمد دارم اگ فک میکنید دروغ میگم میتونید برنامه ای اخر همین ایمیل گذاشتم رو دانلود کنید و ببینید تازه رایگانم هست

6تکنیک افزایش فروش پیدا کردم که صدرصد جواب میده و تضمین میدم که فروش برنامتون بره بالا توجه کنید این 6تا تکنیک استفاده از تبلیغات کلیکی و ایمیل انبوه و تلگرام و وایبر و تبلیغات عدد و سایر روش های پر هزینه نییییییییییست وکاملا رایگانه

6 تا تکنیکو داخل یه برنامه براتون آماده کردم دانلود کنید و لذت ببرید جون  مامانم تضمینی هست و توی برنامه اثباتشم گذاشتم 
امتحانش که ضرر نداره 6 تا تکنیک رایگانه
فوقش  به درد نخورد حذفش میکنی
اگ ضرر کردی کلی فحش بده بهم
لینک دانلود رایگان:======
اگ لینک دانلود باز نمیشه به همین ایمیل درخواست بدید تا براتون بفرستم

حجم برنامه فقط 2مگابایته واقعا ارزششو نداره؟؟
چرا نباید برنامه های شما مثل بقیه برنامه ها پرفروش باشه؟؟؟
اگ دنبال فروش بالا هستید این تکنیک هارو از دست ندید

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...