رفتن به مطلب

معرفی نرم افزار جدید شبیه ساز اندروید

soosmarrr

ارسال‌های توصیه شده

من خیلی دنبال یه شبیه ساز اندروید برای ویندوز می گشتم که به basic4android وصل بشه تا remix player که یک ماه اومده رو پیدا کردم این شبیه ساز عالی و خیلی راحت هم وصل میشه برای دانلود تو گوگل سرچ کنید remix player در این گروه یک سیستم عامل بر مبنای اندروید برای پی سی و لپ تاپ ساخته که اون هم قابل دانلود امیدوار راضی باشید لایک کنید تا بقیه هم ببینن البته من خودم هنوز در برنامه نویسی مبتدی هستم دوستان کسی اگه میتونه من راهنمایی کنه پیام بده بازم ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که از همون نیم سال پیش bluestack رو نصبیدم و با آپدیت هاش تا الان اومدم... و خلاصه برنامه خوبیه کم حجمه و راحت و هیچ مشکلی هم نداشته تا حالا.....

قبلش که youwave داشتم برای اتصال به بیسیک که مشکلاتی داشت و کلا پاک کردم و بقیه رو هم تست نکردم فقط تعریف genymotion رو شنیدم....اما بلو استک کارمو راه انداخته..

لینک ارسال

هیچی مثل GenyMotion نمیشه سرعت و عملکردش بیشتر از این شبیه ساز ها هستش

پیشنهاد می کنم دانلود کنی - خوبی genymotion اینه که میتونی از هر نو مدل گوشی و API استفاده کنی

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...
در در 1395/08/04, 23:31:40، soosmarrr گفته است :

من خیلی دنبال یه شبیه ساز اندروید برای ویندوز می گشتم که به basic4android وصل بشه تا remix player که یک ماه اومده رو پیدا کردم این شبیه ساز عالی و خیلی راحت هم وصل میشه برای دانلود تو گوگل سرچ کنید remix player در این گروه یک سیستم عامل بر مبنای اندروید برای پی سی و لپ تاپ ساخته که اون هم قابل دانلود امیدوار راضی باشید لایک کنید تا بقیه هم ببینن البته من خودم هنوز در برنامه نویسی مبتدی هستم دوستان کسی اگه میتونه من راهنمایی کنه پیام بده بازم ممنون

چطوری به بیسیک وصل میشه؟

لینک ارسال

من NOX رو دانلود کردم

سرعت عالی

راحت وصل میشه(با اجرای فقط یک فایل connect)

و اینکه زیباست ... :give_heart:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...