رفتن به مطلب

انتقاد از جواب دهی به سوالات

reza sabouri

ارسال‌های توصیه شده

سلام

شاید به عنوان یک عضو خیلی کوچیک خانواده ی answer center  باشم ولی خواستم با این حال یک انتقادیم داشته باشم به خاطر جواب دهی اساتید تو تاپیک ها . من دو روزه یک مطلبی رو اشاره کردم که به جواب مد نظرم نرسیدم ، یا سوالم اشتباهه ، یا جوابی نداره سوالم و یا اینکه حوصله ی جواب دادن رو ، اساتید ندارن .

خب اگه سوالم اشتباهیه ، بگین که اینجوری نمیشه و باید اینجوری کرد ، اگه جوابی نداره سوالم  ( که فکر میکنم غیر ممکنه ) تنها چیزی که نمیشه یه راه چاره واسش پیدا کرد ، مرگه . و اگه حوصله ندارن اساتید ، لطفا اشاره بشه که اعضایی چون من دلسرد نشن از سوال مد نظرشون ، من تازه کارم و دوس دارم با این زبان برنامه نویسی آشنایی بیشتری داشته باشم ، پس لطفا به سوالات هرچند کوچک هم جواب بدین ، با حوصله ی فراوان.

درضمن از آقای ایزدی هم ممنونم که تو این سایت ، تا الان ، فقط ایشون جواب دادن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم با نظر ایشون مواقم
فقط آقای ایزیدی جواب بنده رو تا حدودی درست دادن ولی بقیه روش های مشابح دادن
بنده در این پست فقط یک قدم تا پاسخ اصلی فاصله دارم ولی کسی جواب نمیده

افزودن عکس از دیتابیس آفلاین

لینک ارسال

سلام. اول اینکه خوش اومدین 

دوم اینکه شما باید چندتا انجمن عضو باشین و چندجا سوال بپرسید 

سوم اینکه یه ذره تلاش هم خوبه

چهارم اینکه سرچ یا همون جستجو هستش و این انجمن سه سال سوال و جواب توش ذخیره شده. تقریبا تمامی سوالات جواب داده شده. 

و آخر اینکه بیشتر دوستان مطالب رو نمی‌بینند تا ج بدن چون مطلب میره پایین. 

موفق باشید. 

پ ن : من یکی دو بار دیگه هم تو انجمن گفتم که بر اساس آمار و بررسی های جهانی از انجمن های پاسخگویی،  بصورت میانگین بین 25 تا 40 سوال از هر صد سوال، به پاسخ کامل میرسن. میخواین تایپک های بی جواب خودمو لینک بدم تا صبح سرگرم بشين؟ 

درخواستم از مهدی جان اینه که مدیرها رو تقسیم کنن. ممنون 

لینک ارسال

سلام

ممنون از اینکه انتقاد می کنید.

قطعا دوستان اگه جواب سوال شمارو بدونند میگن و شما معطل نمی شید، اما گاهی پیش میاد که خب شاید تجربه و یا فرصت نباشه.

بنده به شخصه یک هفتس یک سوال توی انجمن آَشیانه و برنامه نویس که جز اولین های برنامه نویسی و هک و امنیت هستن ولی خب فعلا به بنده پاسخی ندادن، ولی خب میگم شاید یا فرصت نکردن یا به همچین موردی بر نخوردن.

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?169262-WordList-Generatror-برای-ترمینال-اندروید-مانند-Crunch

http://barnamenevis.org/showthread.php?531846-WordList-Generatror-برای-ترمینال-اندروید-مانند-Crunch

و نکته بعدی اینکه شما زمانیکه به جوابی از جانب ما و یا انجمن هایی از این قبیل نرسیدید بیکار نمونید و خودتون هم پیگیر مسئلتون باشید

اما در کل تشکر می کنم بابت انتقادتون، چون انتقاد درست سازندس و ما مشکلی نداریم تا دوستان مواردی رو میبینن رو گزارش کنن.

به امید روزی که همه ی سوالاتتون جواب داده بشه.

لینک ارسال

ممنون از این که جواب دادید به این تایپیک

ولی آخه سوال من چندان سخت نیست و قبلا پاسخ داده شده ولی به یه صورت دیگه

اگه به این تایپیکی که بنده زدم سر بزنید حتما متوجه میشید منظورمو

سوال سختی نکردم

تا پاسخ اصلیم فقط یه وجب فاصله هست

https://answercenter.ir/topic/17017-چگونه-فقط-عکس-را-از-دیتابیس-آفلاین-فراخوانی-کنیم/#comment-103354

لینک ارسال

جناب آقای مجید آرتا

بنده از اولش که شروع کردم ، از طریق این سایت بوده ، یعنی اولین باری که تونستم اصلا یک layout  رو لود کنم ، چون تازه کارم ، ولی در بعضی موارد تو سوالا مشاهده کردیم که اکثر اساتید سایت اشاره میکنن که ، فلان مطلب رو فلان جاها ما جواب دادیم ، من الان چند روزه دنبال یه جوابم ، وقتی میبینم تنها سایتی که جوابهایی رو میده که مفهومه و قابل درک بنده ی تازه وارد ، چرا باید خودمو با دیگر منابع هم آشنایی بدم ؟؟

اگر فقط یک لحظه ، واقعا به سوالات کوچیک ماهم جوابی داده بشه ، ماهم میتونیم با خیلی چیزا کنار بیایم ، هر کسی یک نقطه ی شروعی داره و از یه جایی مطالعه میکنه ، منبع مطالعات خیلی از ماها هم که مشخصه ، پس لطفا به سوالات جواب بدین ، یا حداقل راهنمایی کنین که با روش های دیگه ای به نتیجه ی مطلوبمون برسیم

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، 2roshke گفته است :

جناب آقای مجید آرتا

بنده از اولش که شروع کردم ، از طریق این سایت بوده ، یعنی اولین باری که تونستم اصلا یک layout  رو لود کنم ، چون تازه کارم ، ولی در بعضی موارد تو سوالا مشاهده کردیم که اکثر اساتید سایت اشاره میکنن که ، فلان مطلب رو فلان جاها ما جواب دادیم ، من الان چند روزه دنبال یه جوابم ، وقتی میبینم تنها سایتی که جوابهایی رو میده که مفهومه و قابل درک بنده ی تازه وارد ، چرا باید خودمو با دیگر منابع هم آشنایی بدم ؟؟

اگر فقط یک لحظه ، واقعا به سوالات کوچیک ماهم جوابی داده بشه ، ماهم میتونیم با خیلی چیزا کنار بیایم ، هر کسی یک نقطه ی شروعی داره و از یه جایی مطالعه میکنه ، منبع مطالعات خیلی از ماها هم که مشخصه ، پس لطفا به سوالات جواب بدین ، یا حداقل راهنمایی کنین که با روش های دیگه ای به نتیجه ی مطلوبمون برسیم

عرایض شما کاملا درست، ولی خب خیلی اوقات پیش میاد کاربران عزیز سوالاتی رو مطرح می کنن که واقعا بیش از 10 دفعه جواب داده شده، و بعضی اوقات هم پیش میاد که جواب داده شده اما کامل نبوده.

ان شاء الله که مشکلات شما در هر زمینه نه تنها برنامه نویسی  حل بشه.

لینک ارسال

سلام به همه 
دیگه فکر میکنم از من مبتدی تر تو انجمن نبوده و همین حالا هم نیست 
من سوالاتم نزدیک به 1000 تا هست برید ببینید ولی هیچ وقت توقع نداشتم که باید وباید توسط اساتید جواب داده بشه 
این موضوع که شما مطرح میکنید در همه انجمن ها هست و هستند کاربرانی که از این موضوع ناراحت هستند
ولی در انجمن عزیزان واساتید و دوستان اجباری به ارایه پاسخ ندارند و نخواهند داشت و اگر مطلبی رو راهنمایی میکنند فقط لطف و بزرگی این عزیزان رو می رسونه
این که ما توقع داشته باشیم کسی چون موضوعی رو بلده و استاده و ... مجبور باشه به سوال ما جواب بده توقع واقعا بی جایی هست
روش استفاده از انجمن ها در همه دنیا به همین صورت هست
باید پست خودتون رو طبق قوانین بالا بیارید ( اینجا فکر میکنم 24 ساعت باشه)
منتظر باشد
و تحقیق و جستجو کنید
بار ها شده من سوال مطرح کردم ولی منتظر لطف دوستان نبودم و رفتم  جستجو کردم و چون جواب رو زود تر از راهنمایی دوستان پیدا کردم 
اومدم و تو همون پست که سوال رو خودم مطرح کردم جوابش رو هم نوشتم زیرش تا دیگران استفاده کنند

ببخشید اگر کمی تند نوشتم
چون واقعا فکر میکنم در فرهنگ ما کمک کردن یه توقع بی جا شده 
در صورتی که باید بدونیم هیچ کسی وظیفه ای نداره که جواب ما رو بده چون اطلاعات داره 

موفق باشید

لینک ارسال

ببنید اینکه دوستان و اساتید ارجا میدن به فلان تاپیک چون دوستان میدونند فلان تاپیک سوالش عین مال شماست یا شبیه سوال شما است 

پس سوالی که قبلا پرسیده شده رو نمیان دوباره ده باره و هزار بار جواب بدند 

(البته یه موقع است سوال راحته اکثرایت جواب آخر و 90 درصدی میدن ولی اگه نیاز باشه وقت بزارند ارجا میدن یا نهایتا کسی بلد نباشه 
و خود شخص سوال کننده پیگیر نباشه بی جواب میمونه )

من خودم به شخصه ببینم سوال تکراریه ارجا میدن چون 

1- وقت خودم کمتر گرفته میشه 

2- شما زودتر به جواب میرسید 

البته اگر خودتون قبلا از طرح سوال سرچ کنید که عالی میشه 

فوقش نیم ساعت میگرید اگر مطلبی نبود سرچ کنید 

این ارجا دادن میشه گفت استفاده از تجربه دیگرانه 

چرا آدم همه کارها رو تجربه کنه وقتی که قبلا کسی اونو تجربه کرده و تجربه رو به اشتراک گذاشته 

از قدیم ندیم گفتن "هر چی داری بده یه تجربه بخر " 

لینک ارسال

سلام

نسبت به چند هفته قبل وضعیت بهتر شده

درکل سوالای حل شده زیادی تکرار شده هست

به نظر همین کمی دوستان رو خسته کرده

ولی سوالایی که تا حالا پرسیده نشده یا کمتر پرسیده شده

بیشترشون پاسخ داده میشن

لینک ارسال

کسی نگفته که اساتید مجبور به جواب دادن هستن ، بله شما صحیح میفرمایید که در همه ی دنیا به همین صورته ، ولی اگه یک سایت هم روششو خاص کنه و تک باشه هم بهتر نیست ؟ درضمن در خیلی از سوالها ، همین ارجاع دادن به تاپیک راهنمایی قبلی هم نیست ، انتقاد ، نظر یا پیشنهاد هم چیزی هستش که خیلی خوبه ، چون اگه مشکلی داشت ، مدیریت این قسمت رو اصلا به سایت اضافه نمیکردش ، شایدم حرفای من :sorry:نامربوطه

لینک ارسال

در هم اکنون، 2roshke گفته است :

کسی نگفته که اساتید مجبور به جواب دادن هستن ، بله شما صحیح میفرمایید که در همه ی دنیا به همین صورته ، ولی اگه یک سایت هم روششو خاص کنه و تک باشه هم بهتر نیست ؟ درضمن در خیلی از سوالها ، همین ارجاع دادن به تاپیک راهنمایی قبلی هم نیست ، انتقاد ، نظر یا پیشنهاد هم چیزی هستش که خیلی خوبه ، چون اگه مشکلی داشت ، مدیریت این قسمت رو اصلا به سایت اضافه نمیکردش ، شایدم حرفای من :sorry:نامربوطه

اقا شما ناراحت نباش . سوالاتت بپرس اگر چه تکراری باشه ما هم جواب می دیم با روش های جدید که تنوع بشه

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، softir گفته است :

اقا شما ناراحت نباش . سوالاتت بپرس اگر چه تکراری باشه ما هم جواب می دیم با روش های جدید که تنوع بشه

دستتون درد نکنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...