رفتن به مطلب
  • 0

نمایش ماههای تقویم در پنلهای جداگانه

mojcom

سوال

سلام - میخوام 12 ماه رو توی 12 پنل قرار بدم و وقتی برنامه رو اجرا میکنم همون پنلی لود بشه که توی اون ماه هستیم . مانند باد صبا که وقتی اجرا میشه روی ماه جاری قرار داره و بعد میشه با کشیدن به سمت چپ و راست به ماههای قبل و بعد رفت راهی غیر از استفاده ازکتابخونه slidingpanels نیست که بشه این کار رو انجام داد. چون اینطوری سرعت برنامه پایین میاد اگه بخوایم 365 روز رو توی slidingpanels لود کنیم و بعد پنل مربوط به ماه جاری رو نشون بدیم . میخوام 30 روز 30 روز لود بشه یعنی وقتی به سمت راست یاچپ کشیدم همون لحظه 30 تای دیگه لود بشه. لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لینک ارسال

در هم اکنون، mojcom گفته است :

سلام - میخوام 12 ماه رو توی 12 پنل قرار بدم و وقتی برنامه رو اجرا میکنم همون پنلی لود بشه که توی اون ماه هستیم . مانند باد صبا که وقتی اجرا میشه روی ماه جاری قرار داره و بعد میشه با کشیدن به سمت چپ و راست به ماههای قبل و بعد رفت راهی غیر از استفاده ازکتابخونه slidingpanels نیست که بشه این کار رو انجام داد. چون اینطوری سرعت برنامه پایین میاد اگه بخوایم 365 روز رو توی slidingpanels لود کنیم و بعد پنل مربوط به ماه جاری رو نشون بدیم . میخوام 30 روز 30 روز لود بشه یعنی وقتی به سمت راست یاچپ کشیدم همون لحظه 30 تای دیگه لود بشه. لطفا راهنمایی کنید

سلام

بنده به صورت خیلی ساده و بدون انیمیشن یک چیزی در باره همینی که می خواهی ساختم . اگر خوشت اومد بگو تکمیلش می کنم

اینم سورسش

http://s8.picofile.com/file/8273550376/tagvim.zip.html

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، مجید آرتا گفته است :

ممنون از راهنمایی یه سوال 

چطوری میشه بعد از اجرای برنامه page مورد نظر خودمون لود بشه نه اولین page که در ahviewpager تعریف کردیم. در ضمن عنوان تبها نشون داده نمیشه. 

لینک ارسال

خب ما می تونیم تاریخ امروز رو بگیریم، شماره ماه رو در بیاریم، بعدش به ViewPager  بگیم که GoToPage  کن به شماره ماهی که قرار داریم.

کل مبحثش همین GoToPage  هستش.عنوان  تبها رو زمانی که بنده سورس رو قرار دادم وجود داشته.اگر تغییری ایجاد نکردید نباید مشکلی باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...