اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

پژمان نیکروان

گرفتن یک تصویر بند انگشتی(Thumbnail) از ویدیو - برای ساخت گالری

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام تشکر بابت کد 

ببخشید شاید سوال خیلی مبتدیانه باشه 

چه جوری ازش استفاده کنم؟ من bitmap رو برابر یه ایمج ویو قرار دادم فورس کلوز داد برنامه  (فک کنم اشتباه از منه:pardon:)

اینم کدهام + خطا

Capture.PNG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 47 دقیقه قبل، ali.1020 گفته است :

چه جوری ازش استفاده کنم؟ من bitmap رو برابر یه ایمج ویو قرار دادم فورس کلوز داد برنامه  (فک کنم اشتباه از منه:pardon:)

سلام

قبل از j.RunMethod... که نوشتید پشتش bitmap1= بذارید.

bitmap1=j.runMethod

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ali.1020 گفته است :

بفرمایید فرقی نکرد 

وقتی میگه bitmap رو اینشیالایز کنید، پس یعنی bitmap اصلا عکسی نداره، و از خط 43 ایراد گرفته.

دلیلشم اینه که نتونسته عکس از ویدیو بگیره، چون مسیرش Asset(پوشه Files) هست. ویدیو رو باید کپی کنید داخل حافظه خارجی بجز پوشه پروژه، یعنی File.DirRootExternal و بعد همون مسیر رو بدید.

اگه واقعا براتون ضرروریه که باید از پوشه files بخونید فیلم رو، من چک میکنم اگه راهی بود که ازاونجا هم قبول کنه پست اول رو ویرایش میکنم.

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، پژمان نیکروان گفته است :

وقتی میگه bitmap رو اینشیالایز کنید، پس یعنی bitmap اصلا عکسی نداره، و از خط 43 ایراد گرفته.

دلیلشم اینه که نتونسته عکس از ویدیو بگیره، چون مسیرش Asset(پوشه Files) هست. ویدیو رو باید کپی کنید داخل حافظه خارجی بجز پوشه پروژه، یعنی File.DirRootExternal و بعد همون مسیر رو بدید.

اگه واقعا براتون ضرروریه که باید از پوشه files بخونید فیلم رو، من چک میکنم اگه راهی بود که ازاونجا هم قبول کنه پست اول رو ویرایش میکنم.

برای ویدیوهای داخل Asset هم میرم همه روکپی میکنم توی مموری و از روش شما استفاده میکنم 

اگر راهی پیدا کردید که چه بهتر اگر نه که فعلا با این ترفند سر میکنم 

لینک به ارسال