رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان گل در این انجمن ، مدت ها بود با بیسیک فور اندروید کار میکردم اما به علت کم آوردن در بخش متریال دیزاین در بیسیک ، به اندروید استدیو نقل مکان کردم ، اینم اولین برنامم با اندروید استدیو : دوستان لطفا ببیند نظر بدن خیلی واسم مهمه :

لینک برنامه در بازار :

یا حق . 
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ایدتون خوبه ولی من کار باهاش ندارم

راجب اینکه اولین برنامتون با اندروید استودیو هست باید بگم خیلی خوب و شیک کار کردید متاسفانه منم میخام با اندروید استودیو کار کنم اما خیلی یادگیری کند پیش میره به هرحال برنامه ی خوبیه

لینک ارسال

ایدتون جالبه و جدید

فقط کار درستی نبود که ویو پیجر گذاشتین صفحه اول باید یه ریسایکلر میزاشتین واسه هر کدوم یه کارد ویو

در کل ۱۵:DD:

به امید اپ های بهتر

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mrshirdel گفته است :

سلام ایدتون خوبه ولی من کار باهاش ندارم

راجب اینکه اولین برنامتون با اندروید استودیو هست باید بگم خیلی خوب و شیک کار کردید متاسفانه منم میخام با اندروید استودیو کار کنم اما خیلی یادگیری کند پیش میره به هرحال برنامه ی خوبیه

سلام بسیار متشکر ، برای یادگیری اندروید استدیو اگه زبان انگلیسیتون خوبه و صدالبته حجم اینترنت دارید از یوتیوب استفاده کنید ؛ متشکر از نظرتون

در 32 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ایدتون جالبه و جدید

فقط کار درستی نبود که ویو پیجر گذاشتین صفحه اول باید یه ریسایکلر میزاشتین واسه هر کدوم یه کارد ویو

در کل ۱۵:DD:

به امید اپ های بهتر

بسیار ممنون از نظرتون ، ببینم اگه ازش استقبال  بشه در آپدیت بعدی که میدم بیرون از navigation drawer استفاده میکنم . متشکر بازم 

لینک ارسال

سلام

احسنت بخاطر کار با اندروید استودیو و تلاشون

همه چی خوبه برای اولین برنامه... فقط یه موضوع... اسکرین هاتون توی بازار اصلا کیفیت ندارن... کیفیت کار رو پایین میارن

شما چند روز زحمت برنامه رو کشیدید ... 1 ساعت هم وقت بزارید اسکرین های قشنگ آماده کنید و آپدیت بدید

موفق باشید

لینک ارسال

در 46 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

سلام

احسنت بخاطر کار با اندروید استودیو و تلاشون

همه چی خوبه برای اولین برنامه... فقط یه موضوع... اسکرین هاتون توی بازار اصلا کیفیت ندارن... کیفیت کار رو پایین میارن

شما چند روز زحمت برنامه رو کشیدید ... 1 ساعت هم وقت بزارید اسکرین های قشنگ آماده کنید و آپدیت بدید

موفق باشید

سلام ممنون بابت نظرتون همین الان اقدام میکنم واسش.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...