رفتن به مطلب
  • 0

ارتباط گوشی با یه دیوایس دیگه از طریق وای فای

sadegh_54

سوال

سلام خدمت دوستان و استاتید محترم و ارجمند.
یه کدی در B4A نیاز دارم  که بتونم با اون از طریق wifi گوشیم بتونیم به وای فای یه دیوایس دیگه وصل بشم و بتونم با اون دیوایس تبادل اطلاعات  داشته باشم.دوستان اگر نیابه کتابخانه خاصی هست اونو هم برام بفرستید و ضمنا چون تازه کارم تو برنامه نویسی . اگر لطف کنید توضیحاتی رو هم  در مورد نحوه کارش  بدید ممنون میشم. دوستان خیلی بهش نیاز دارم ترو خدا زودتر کمکم کنید.

قبلا از شما تشکر و قدردانی میکنم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز،

بهترین روش برای اینکار استفاده از سوکت هست.

برای این روش به کتابخونه Network و کلاس های Socket & ServerScoket این کتابخونه + کتابخونه ی RandomAccessFile و کلاس AsyncStream نیاز هست.

لینک ارسال

سلام امین جان.ممنونم از پاسختون.میشه بیشتر توضیح بدی عزیز؟اخه خدممتون گفتم که من تازه کارم.

ضمنا دوستان و اساتید دیگه نظرشون چیه.

لینک ارسال

دوست عزیز،

یک سورس هست به اسم Walkie Talkie که دقیقا به همین روش صوت رو بین دو دستگاه استریم میکنه.

بگردید و این سورس رو پیدا کنید و ببینید سورس رو.

اگر متوجه نشدید اینجا درموردش بپرسید.

لینک ارسال

واقعا نا امید شدم از این همه افرادی که تو این زمینه تبحر دارن ولی بجز یه اقای محترم کسی منو راهنمایی نکرد

لینک ارسال

سلام و صبح بخیر خدمت شما دوست عزیز،

ببین آقا صادق، شما برای اینکه با مفهوم کاری که میخوای بکنی آشنا بشی، اول توی ویکی پدیا درباره ی سوکت نویسی مطالعه کن تا دستت بیاد قراره چیکار کنی.

بعد هم توی سایت های مرجع برنامه نویسی مثل http://b4x.com/android/forum هم درباره ی ASyncStream یک جستجو کن و در مورد اون هم مطالعه کن، اصل کار با همین دو تا کتابخونه است.

فایل های کتابخونه اش هم طبق معمول باید توی لایبراری هاتون باشه(پیشفرض)

سوالی بود بپرسید، موفق باشید

لینک ارسال

سلام امین جان . واقعا ممنونم ازت خیلی به من لطف داری.امین جان اگر ممکنه با هم انلاین ارتباط داشته باشیم تا بتونم دقیقتر سوالامو مطرح کنم و بعد از حل مشکل برا اینکه بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن اینجا مکتوب میکنیم.تلفن یا تلگرم و یا واتساپ هر کدوم براتون مقدوره من در خدمتم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...