رفتن به مطلب

پنجمین دوره صندلی داغ ~~~>> محمدرضا شاهپیری

reza sabouri

ارسال‌های توصیه شده

با اجازه ی مهدی ایزدی نوبت محمد رضا شاهپیری هستش ، رو صندلی داغ انجمن میشینن و سوالا شروع میشه

××××××××××××××

ایزدی: سلام دوستان خسته نباشید ♥

این سری از صندلی داغ نوبت استاد عزیزمون آقای محمدرضا شاهپیری هستش

با استاد هماهنگ شده و آمادگی خودشون رو هم اعلام کرند

همچنین تشکر از آقای رضا صبوری عزیز بابت ایجاد این تاپیک که البته با هماهنگی بوده :areuok:

لطفا هر نفر بیشتر از 12 تا سوال نپرسه

احترام همدیگه رو نگه داریم تا حرمت ها شکسته نشه خدایی نکرده

• پسندیدن 6
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام عزیزم

گفتم که واست سورپرایز دارم:oops:

1- یه پروگرافی از خوت لطف کن 

2-  شغل اصلیت چیه ؟ برنامه نویسی یا ....

3- شاه توت رو خیلی دوس داری ؟ 

4- آغا یه سوال متمایز ، چرا اینقدر خونسردی ؟ همیشه اینجوریه یا فقط تو انجمن خونسردی  ؟ 

5- به جز مهدی ایزدی ، امین شاهدی ، مجید آرتا ، شهاب اسکندری ، پژمان نیکروان ، ده تا از اعضای انجمن رو نام ببر که دوستشون داری ! ( اینارو نام بردم ، چون همگی عاشقشونن)

6- کی تو انجمن زیادی رو اعصابه ؟ مدیونی راستشو نگی .

7- ازدواج کردی یا نه؟ 

8- از سورپرایز خوشت اومد؟

9- الان پیشت بودم خفم میکردی عایا؟:bigsmile:

10- از اتاق فرمان اشاره میکنن آخرین سوالمه ، منم یه شعری که خیلی دوسش دارم رو تقدیمت میکنم که بیت آخرشو خودت بگو ، 

منحصر شد همه ی دار و ندارم به جنون ، در چه ره خرج کنم این همه دارایی را ، هرشبم جا به سر کوچه ی بی سامانیست ...

• پسندیدن 7
لینک ارسال

سلام استاد شاهپیری عزیز ♥

اول میخواستم از زحمات بسیار زیادتون توی انجمن تشکر ویژه کنم ♥ 

1- به جز محمدرضا دوست داشتی اسمت چی بود ؟

2- تو خونه محمدرضا صدات میکنند یا محمد یا رضا ؟

3- چه عطری استفاده میکنی ؟

4- چه خبر از دانشگاه ؟ ترم چندی ؟ یکم توضیح بده برامون

5- بدترین شهر و بهترین شهر ایران ؟

6- بدترین و بهترین خاطره زندگیت ؟

7- نظرا راجع به کوکاکولا چیه؟ :DD:

8- اگه قرار باشه واسه انجمم یه اسم انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکنی به جز مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی ؟

9- آخرین عکس از خودت رو برامون بزار !

10- با ناخن گیر و چکش و شونه و فرزاد موسوی یه جمله بساز :oops:

11- مدل گوشیت چیه؟ دوست داری چه گوشی داشتی الان ؟

12- بدترین کاری که توی انجمن از من دیدی چی بوده؟ + منو یه نصیحت کن :53:

موفق باشی

• پسندیدن 7
لینک ارسال

• مهدی ایزدی عنوان را به پنجمین دوره صندلی داغ ~~~>> محمدرضا شاهپیری تغییر داد
در در 1395/10/08, 20:32:34، 2roshke گفته است :

سلام عزیزم    سلااام عزیزمم

گفتم که واست سورپرایز دارم :oops:      جووووووووون

1- یه پروگرافی از خوت لطف کن محمدرضا شاهپیری دانشجوی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه یزد  اصالتا بختیاری استان خوزستان شهر ایذه

2-  شغل اصلیت چیه ؟ برنامه نویسی یا ....   شغلل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلت خوشه عامو:malih:  شغل کجا بوت.  علاقه و کار اصلیم برنامه نویسیه ولاغیر

3- شاه توت رو خیلی دوس داری ؟ متنفرم:girl_pardon:

4- آغا یه سوال متمایز ، چرا اینقدر خونسردی ؟ همیشه اینجوریه یا فقط تو انجمن خونسردی  ؟  اکثر مواقع اینجوریام مگه اینکه کسی پا رو دمم بزاره:DD:

5- به جز مهدی ایزدی ، امین شاهدی ، مجید آرتا ، شهاب اسکندری ، پژمان نیکروان ، ده تا از اعضای انجمن رو نام ببر که دوستشون داری ! ( اینارو نام بردم ، چون همگی عاشقشونن) همه بچه های انجمن رو عشقه همشونو دوس دارم

6- کی تو انجمن زیادی رو اعصابه ؟ مدیونی راستشو نگی . یه بنده خدایی بود به نام افسر جنگ:oops: مدتیه نیسش دلمون تنگ شده واسشش

7- ازدواج کردی یا نه؟ اعتقادی ندارم بهش چیه اصن خوردنیه؟:fekr:

8- از سورپرایز خوشت اومد؟ چه جووورم

9- الان پیشت بودم خفم میکردی عایا؟ :bigsmile:  نه عزیزم کاریت ندارم

10- از اتاق فرمان اشاره میکنن آخرین سوالمه ، منم یه شعری که خیلی دوسش دارم رو تقدیمت میکنم که بیت آخرشو خودت بگو ،   او ه ه ه  در رو سریعععععع:oops:

منحصر شد همه ی دار و ندارم به جنون ، در چه ره خرج کنم این همه دارایی را ، هرشبم جا به سر کوچه ی بی سامانیست ...  زیب اندام تو کرد این همه زیباییی را :gamer::DD:

• پسندیدن 9
لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

سلام استاد شاهپیری عزیز ♥       سلام عشقمممممممم♥♥:heart:

اول میخواستم از زحمات بسیار زیادتون توی انجمن تشکر ویژه کنم ♥ کاری نبوده انجام جز وظیفه:pardon:

1- به جز محمدرضا دوست داشتی اسمت چی بود ؟ همین فقط

2- تو خونه محمدرضا صدات میکنند یا محمد یا رضا ؟ بم میگن محمد

3- چه عطری استفاده میکنی ؟  یه عطریه به نام نرسی بر وزن مرسی:DD:

4- چه خبر از دانشگاه ؟ ترم چندی ؟ یکم توضیح بده برامون  دانشگاه پدرمونو درآورده با ای پایان نامش :gerye:  ترم 5 ارشد تو پست قبلی کامل توضیح داده شده دوست عزیز:oops:

5- بدترین شهر و بهترین شهر ایران ؟ بدترین یزد  بهترین شیراز

6- بدترین و بهترین خاطره زندگیت ؟  خاطره خوب زیاد داشتم یادم نمیاد کدومش بهتر بوده:malih: خاطره بد هم چیزیه که نگم بهتره بچه ها ناراحت میشن♥

7- نظرا راجع به کوکاکولا چیه؟ :DD: قاتل خوشمزه:DD:

8- اگه قرار باشه واسه انجمم یه اسم انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکنی به جز مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی ؟ انجمن شهاب و شاهپیری و سایر دوستان:DD:

9- آخرین عکس از خودت رو برامون بزار ! 

photo_2016-12-30_11-22-33.jpg

10- با ناخن گیر و چکش و شونه و فرزاد موسوی یه جمله بساز :oops:    فرزاد موسوی با چکش زد توسر شاهدی ناخن گیرشو گرفت شونه شو هم گرفت:oops:

11- مدل گوشیت چیه؟ دوست داری چه گوشی داشتی الان ؟ الان هواوی y530    دوس داشتم htc 10 داشتم:gamer:

12- بدترین کاری که توی انجمن از من دیدی چی بوده؟ + منو یه نصیحت کن :53:  کارت درسته عشقم همه کارات رو اصول و منطق میچرخه+  در حد نصیحت به شما نیستم♥♥

موفق باشی  همچنین تو♥♥♥♥

• پسندیدن 7
لینک ارسال

ای جان

شاهپیری جونم : ))))

1- حالت خوبه جیگر؟؟؟ تو این صندلی داغ، هر کی دیدی زیاد سوال پرسید، فقط اسمشو بگو، یه جوری میزنم بلاکش میکنم از اینستا گرام حال کنه(مهدی و امین مخصوصا :)) )

2- بدترین و بهترین درسی که تو دانشگاه باهاش رو به رو شدی چی بود؟

3- نظر شخصیت درباره ی اموزش دادن چیه؟ برای بالارفتن سطح برنامه نویسی ایرانیاست، برای حال کردن خودته، نظر کلیت در باره اش چیه

4- چه اهنگیو دوست داری، چه خواننده ای، و چه رنگی رو دوست داشتی جای رنگ لوگوی انجمن بود؟

5- به نظرت مدیریت انجمن شاهپیری و شهاب و سایر دوستانو من بگیرم دست یا تو، این اسم برای دامنه خوبه؟ shahpiriShahab.ir

6- به جز برنامه نویسی دیگه به چیا علاقه داری؟ 

7- بار اول که با من و امین و مهدی توی اسکایپ حرفیدی، چی گفتی بعدش؟ یا بار اول که من و امین رو دیدی که باهات شوخی کردیم تو استاتوس چه حسی داشتی؟ من که به امین گفتم بابا شوخی نکن، سنش بالاس، اونم گفت نه بابا، همسنیم از عکسش معلومه(بعد گفت چقدم که تو مودبی)

8- اگر یه قدرت ماورائی داشتی، مثلا سوپر من بودی یا فلش بودی ، یا حتی یه استاندار بودی، چی کار میکردی که روحت صفا کنه؟

9- درباره ی اشخاص زیر چی به ذهنت میرسه؟

شهاب - امین - مهدی ایزدی- مجید ارتا- اون فرزاد موسوی - پژمان - محمدرضا شاهپیری - کاظم فرقانی عزیزمون:give_rose:

10- چه کاری باعث میشه عصبی بشی؟ عصبی شدنت چجوریه؟

11- ما مثه بعضیا نیستیم بیایم 12 تا سوال بپرسیم :D

عزیز دل منی داداش
خوشحالم که شخصی مثل تو توی انجمن هست که میشه علاوه بر استفاده از علمش، باهاش دوستی هم کرد، مثه خیلی از ماها :|

12- بدترین کاری که توی انجمن از مهدی ایزدی دیدم این بود که -> زیادی نایف میشه ، یه awp میگیره دست، میره کمپ میکنه، هر کی میاد سمتش میزنه ، در صورتی که ترور باید راش بده:| و بدترین کاری که دیدم ازش این بود که تو این سرور پابلیکا ، بقیه رو میفرسته جلو، هی تو اسکایپم میگه شهاب جایی که شلوغه، به جا واسا ، برن بمیرن ، بعد تو برو :DD: (البته موافقم)

نصیحتمم اینه که داداش برو از خداااا بترس ، یه بوسم بده :D

• پسندیدن 6
لینک ارسال

1.سلام:bigsmile:

2.خوبی؟چخبرا؟

3.چنتا جمله طلایی از بچه های انجمن میدونی بگی؟:wacko1:

4.اگه مهدی بخواد مدیریتو واگذار کنه میری مدیر کل بشی؟

5.دوسداری بریم باهم کیو بزنیم؟

6.چنبار جلوی جنس مخالف ضایع شدی:DD:

7.پایین ترین نمره دوران ابتدایی یا دبیرستانو یادت هست؟

8.اگه یه ساعت نامرئی بشی چیکار میکنی:oops:

9.در کل کتک میخوری یا میزنی؟

10.عصبانی بشی چیکار میکنی؟

11.تو انجمن شده بخاطر سوالای یکی اعصابت بهم بریزه و بخای خفش کنی؟:shok:

12.زرده تخم مرغ سفید است درسته یا سفید هست؟

13.از صدای ضبط شدت خوشت میاد یا نه؟

14.برنامه نویسی منو در چه حد میبینی؟:oops:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام و درود خدمت استاد شاهپیری عزیز

چنتا سوال داغ بپرسم:bigsmile:

محمدرضا شاهپیری چیست و چرا؟

ایا شده آموزشی رو بنویسی و کسی تشکر نکنه؟ اگه آره چه حسی داشتی؟ اگر نه هم بازم چه حسی داشتی؟:malih:

ایا ازینکه بهت میگن استاد, احساس غرور میکنی؟

الگوی زندگیت کیه؟(منظورم از چهره های معروف)

یک محصول تلویزیون رو تبلیغ کن(ربوروغن یا ...)

بهترین روز زندگیت تا این موقع چه روزی بوده؟

با سپاس که وقتت رو در اختیار بچه ها میزاری:53:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، shahab.es گفته است :

ای جان    اوووفیشش :DD:

شاهپیری جونم : )))) جووووون میخوامت به شدت هرچه تمامتر:give_heart:

1- حالت خوبه جیگر؟؟؟  بهتراز این نمیشه  :gamer: تو این صندلی داغ، هر کی دیدی زیاد سوال پرسید، فقط اسمشو بگو، یه جوری میزنم بلاکش میکنم از اینستا گرام حال کنه(مهدی و امین مخصوصا :)) ) اوه مای گاد نزن بچه رو:empathy3:

2- بدترین و بهترین درسی که تو دانشگاه باهاش رو به رو شدی چی بود؟ بدترین ادبیات (افتادمش :دی) :oops: بهترین ریاضی (عاشقشم):hi:

3- نظر شخصیت درباره ی اموزش دادن چیه؟ آموزش ندی محال ممکنه خودتم پیشرفت کنی:girl_pardon:  برای بالارفتن سطح برنامه نویسی ایرانیاست، برای حال کردن خودته، نظر کلیت در باره اش چیه اول از همه بالا رفتن سطح خلاقیت خودم و هموطنامه دوم واسه دل خودمه دوس دارم این کارو و هر وقت بتونم و چیزی بلد باشم آموزش میدم:hi:

4- چه اهنگیو دوست داری، آهنگ خیال از امید:girl_angel: چه خواننده ای، امیددددد :heart: و چه رنگی رو دوست داشتی جای رنگ لوگوی انجمن بود؟ صورتی غلیظ متمایل به قرمز :DD:

5- به نظرت مدیریت انجمن شاهپیری و شهاب و سایر دوستانو من بگیرم دست یا تو، منو تو نداره یه روحیم تو دوقالب♥ این اسم برای دامنه خوبه؟ shahpiriShahab.ir   دقیقا همونچیزیه که باید میبودyes

6- به جز برنامه نویسی دیگه به چیا علاقه داری؟  خوانندگی ماهیگیری با قلاب با دوستام بیرون رفتن:dance2:

7- بار اول که با من و امین و مهدی توی اسکایپ حرفیدی، چی گفتی بعدش؟  در پوست خودم نمیگنجیدم خداییش دوس داشتم بیشتر از اینا میشد باهم در تماس باشیم که البته ما رو قابل نمیدونین :give_rose:یا بار اول که من و امین رو دیدی که باهات شوخی کردیم تو استاتوس چه حسی داشتی؟ حال کردم خوشم اومد :cheshmak:من که به امین گفتم بابا شوخی نکن، سنش بالاس، اونم گفت نه بابا، همسنیم از عکسش معلومه(بعد گفت چقدم که تو مودبی) من کلا جنبه شوخیم خیلی بالاست شهاب جونممم:bigsmile:

8- اگر یه قدرت ماورائی داشتی، مثلا سوپر من بودی یا فلش بودی ، یا حتی یه استاندار بودی، چی کار میکردی که روحت صفا کنه؟ اینایی که فضای مجازی رو به گند کشیدن از رو زمین محو میکردم:Laie_53:

9- درباره ی اشخاص زیر چی به ذهنت میرسه؟

شهاب یه دونه اس - امین تند مثه فلفل - مهدی ایزدی انگار داره نمینویسه- مجید ارتا مرد روزای سخت- اون فرزاد موسوی عزیزه- پژمان عزیزه- محمدرضا شاهپیری نوکر بچه ها انجمن- کاظم فرقانی عزیزمون موفق باشید:give_rose:

10- چه کاری باعث میشه عصبی بشی؟ وقتی کسی از خط قرمزام رد بشه عصبی شدنت چجوریه؟ خیلی آروم و ریلکس از زندگیم حذفش میکنم بدون درد و خونریزی:girl_pardon::shok:

11- ما مثه بعضیا نیستیم بیایم 12 تا سوال بپرسیم :D  میخوامت داداش خدای شخصیتی تو♥

عزیز دل منی داداش  توقلب من جاداری تو ان جاها عمیقش♥♥♥♥
خوشحالم که شخصی مثل تو توی انجمن هست که میشه علاوه بر استفاده از علمش، باهاش دوستی هم کرد، مثه خیلی از ماها :| همه عشقید.  توی انجمن بودنیه که از دستمون بر میاد. خدا با اون همه عظمتش شوخی میکنه ما کی باشیم دیگه:malih:

12- بدترین کاری که توی انجمن از مهدی ایزدی دیدم این بود که -> زیادی نایف میشه ، یه awp میگیره دست، میره کمپ میکنه، هر کی میاد سمتش میزنه ، در صورتی که ترور باید راش بده:| و بدترین کاری که دیدم ازش این بود که تو این سرور پابلیکا ، بقیه رو میفرسته جلو، هی تو اسکایپم میگه شهاب جایی که شلوغه، به جا واسا ، برن بمیرن ، بعد تو برو :DD: (البته موافقم)  اینو میگن استراتژی :oops:

نصیحتمم اینه که داداش برو از خداااا بترس ، یه بوسم بده :D میترسم بدجور البته بیشتر باهاش رفیقم             بوچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ بوچچچچچچچچچچچچچ♥

• پسندیدن 6
لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mr.ehsan8001 گفته است :

1.سلام:bigsmile:        سلام بر شما:gamer:

2.خوبی؟ چاکریم ♥   چخبرا؟ خبر خوش خبر سلامتی خبر مهرو دوستی

3.چنتا جمله طلایی از بچه های انجمن میدونی بگی؟:wacko1:  بچه ها ماشالا همه طلان و جمله هاشونم طلاییه یکی دوتا نیستن که♥♥

4.اگه مهدی بخواد مدیریتو واگذار کنه میری مدیر کل بشی؟ نه مثه اینکه دوس داری بن شی آره:oops:

5.دوسداری بریم باهم کیو بزنیم؟ خداروشکر بچه آرومی ام یه چارتا تاپیک جواب میدیم یه آموزش زاقارت میزاریم ویه نون پنیر ساده کاری به کسی نداریم:DD:

6.چنبار جلوی جنس مخالف ضایع شدی:DD:  :oops: دوسه باری گمونم اونم استادا نامردی کردن ضایم کردن:gerye:

7.پایین ترین نمره دوران ابتدایی یا دبیرستانو یادت هست؟ فک کنم 6 مال تاریخ بود راهنمایی :DD:

8.اگه یه ساعت نامرئی بشی چیکار میکنی :oops:   اوفففف چه کارا که نمیکنم ولی احتمالا دوستامو اذیت کنم خیلی حال میده:DD:

9.در کل کتک میخوری یا میزنی؟ تو فاز دعوا نیستم اصلا:malih:

10.عصبانی بشی چیکار میکنی؟ من وقتی عصبی میشم بیشتر مواقع کاری نمیکنم چون یه چیزایی ممکنه بگه آدم که بعد دیگه نشه درستش کرد ولی بعدش طرفو حسابی آبکش میکنم با حرفو اینا:malih:

11.تو انجمن شده بخاطر سوالای یکی اعصابت بهم بریزه و بخای خفش کنی؟:shok:   زیاددددددد:gerye:

12.زرده تخم مرغ سفید است درسته یا سفید هست؟ سفید است درسته:DD:

ااااااا چرا سوالات زیاد شد الان مهدی میبینه نایفی چیزی حواله میکنه

13.از صدای ضبط شدت خوشت میاد یا نه؟ حالم به هم میخوره خداییش 

14.برنامه نویسی منو در چه حد میبینی؟:oops:  اصن نمیبنمش:oops::girl_pardon::give_rose:

• پسندیدن 6
لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، dostmobile گفته است :

سلام و درود خدمت استاد شاهپیری عزیز  نوکرم:give_rose:

چنتا سوال داغ بپرسم:bigsmile:   اوفف سوختم:DD:

محمدرضا شاهپیری چیست یه پسر باحال که برنامه نویسی رو دوس داره عاشق انجمن و بچه هاشم هس:DD: و چرا؟ چون هیچ چیزی رو بدون دلیل ومنطق قبول نمیکنه تا چیزی رو نفهمه استفاده نمیکنه:girl_pardon:

ایا شده آموزشی رو بنویسی و کسی تشکر نکنه؟ فک نکنم، دوستان همه با تشکراشون شرمنده میکنن مارو ♥ اگه آره چه حسی داشتی؟ اگر نه هم بازم چه حسی داشتی؟:malih: حس کردم واقعا یه جایی به درد میخورم :malih:

ایا ازینکه بهت میگن استاد, احساس غرور میکنی؟ نه والا تا وقتی خودم حس نکنم که استاد شد اصن فاز نمیده بم بگن:hmm:

الگوی زندگیت کیه؟(منظورم از چهره های معروف)  باورت میشه الگو ندارم اصن:wacko1:  چون بسنده به یه شخص یا یه چیز نمیکنم

یک محصول تلویزیون رو تبلیغ کن(ربوروغن یا ...)  ماست خسرو:DD:

بهترین روز زندگیت تا این موقع چه روزی بوده؟ والا روزای خوب زیاد بوده ولی فک کنم روزی که لبتاب گرفتم خیلی خوب بوده :malih:

با سپاس که وقتت رو در اختیار بچه ها میزاری  :53:   باعث افتخاره بودن در کنار عزیزان :53::heart::give_rose:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

1.سلام استاد :hi:

2.خوبی؟ چه خبرا؟:malih:

3.چرا اینقدر مهربونی؟:give_heart:

4.چند سالته؟:DD:

5.از چند سالگی برنامه نویسی رو شروع کردی؟:DD:

6.تا چند سالگی ادامه میدی؟:DD:

7.کدوم ماشین رو دوس داری؟♥

8.عاشق شدی؟:heart:

9.نظرت در مورد بازار کار برنامه نویسی چیه؟:gamer1:

10.اولین زبان برنامه نویسی که یاد گرفتی چی بود؟:fekr:

11.کدوم بازی رو دوست داری؟:gamer:

12.پایان:pardon:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

در در 1395/10/10, 15:49:46، hosseiny625 گفته است :

1.سلام استاد :hi:   سلام عزیزم:malih:

2.خوبی؟  عالییی چه خبرا؟:malih:  خبرا اعلام شد :DD:

3.چرا اینقدر مهربونی؟:give_heart:    کٌشتی منو با ای جمله:girl_angel:  مهربون بودن چیزیه که هزینه نداره البته یه سرو سری هم با خداوندگار دارم که البته ریامیشه اگه بگم:malih:

4.چند سالته؟ :DD:   25

5.از چند سالگی برنامه نویسی رو شروع کردی؟:DD:  سه سالی میشه تقریبا

6.تا چند سالگی ادامه میدی؟:DD:  تا وقتی خون تو رگامه و نفس میکشم:girl_pardon:

7.کدوم ماشین رو دوس داری؟♥  سانتافه:DD:

8.عاشق شدی؟:heart:   نوچچ:malih:

9.نظرت در مورد بازار کار برنامه نویسی چیه؟:gamer1:  تو ایران هنوز جا نیفتاده ولی بازارش عالیه به شرطی که ایده های جدید بیاد و پیاده شه

10.اولین زبان برنامه نویسی که یاد گرفتی چی بود؟:fekr:  بیسیک:DD:

11.کدوم بازی رو دوست داری؟:gamer:معلومه کانتر البته خیلی وقته بازی نکردم:gerye:

12.پایان:pardon:   حکایت همچنان باقی است:pardon:

• پسندیدن 4
لینک ارسال

سلام استاد  

این اولین باریه که توی صندلی داغ شرکت میکنم!:bigsmile:   

توی بازار برنامه داری؟اگه آره لینک بهترینش رو بده.

تا حالا چقدر از برنامه نویسی درآمد داشتی؟  

کدوم دانشگاهی؟ 

اولین کدی که از هر زبان برنامه نویسی یاد گرفتی چی بود؟ و چه جوری یادش گرفتی؟(از کدوم سایت، وبلاگ، کلاس و...) 

چی شد که با برنامه نویسی آشنا شدی؟ 

کلا چند تا زبان رو بلدی؟(زبان برنامه نویسی نه) 

دیگه سوال جالبی به ذهنم نمیرسه   ولی: قدت چقدره؟! وزنت؟!  

سوال آخر: احمد دو گردو دارد، برادرش هشت سال دارد، محمد در حال غذا خوردن است. 

الف) پدر اکبر را رسم کنید.   

ب) چرا؟ 

ممنون از جوابات. 

• پسندیدن 4
لینک ارسال

در 26 دقیقه قبل، ehsan karami گفته است :

سلام استاد   سلام عزیزم:malih:

این اولین باریه که توی صندلی داغ شرکت میکنم!:bigsmile:   هیچ چیز از ارزشات کم نشده:give_rose:

توی بازار برنامه داری؟اگه آره لینک بهترینش رو بده. آره دارم ولی دیگه با بازار کار نمیکنم رفتم سمت مایکت دوتا از بهترین اپهایی که ساختم

پیشوازستان در مایکت(رایگانه :) ) - برنامــه هـای سـاختـه شـده توسـط شمــا - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

محبوب عشق در کافه بازار - برنامــه هـای سـاختـه شـده توسـط شمــا - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

تا حالا چقدر از برنامه نویسی درآمد داشتی؟  دوسه تومنی فک کنم شده:gamer:

کدوم دانشگاهی؟ یزد

اولین کدی که از هر زبان برنامه نویسی یاد گرفتی چی بود؟توست مسیج :DD: و چه جوری یادش گرفتی؟(از کدوم سایت، وبلاگ، کلاس و...) تو فیلم آموزشی

چی شد که با برنامه نویسی آشنا شدی؟ علاقه داشتم کلا البته اولش رو سیستم عامل کار میکردم روت و فارسی کردن و اینا

کلا چند تا زبان رو بلدی؟(زبان برنامه نویسی نه) بختیاری، فارسی، انگلیسی، یه کمی هم کردی

دیگه سوال جالبی به ذهنم نمیرسه   خودتو خسته نکن داداش ولی: قدت چقدره؟! 1.70   وزنت؟!  50:DD:

سوال آخر: احمد دو گردو دارد، برادرش هشت سال دارد، محمد در حال غذا خوردن است. 

الف) پدر اکبر را رسم کنید.   اینه:zoor:

ب) چرا؟ ملت اعصاب ندارن:pardon:

ممنون از جوابات. ممنون از سوالات:give_rose:

• پسندیدن 5
لینک ارسال

سلام و با اجازه :girl_pardon:

خب اول یه قدر دانی کنیم از زحماتت تو انجمن :53:

بریم سر اصل مطلب :Laie_53:

خب اولین سوال

1. اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟ :DD: جوابشو پیدا کنی من لفت میدم از انجمن :crazy:

2.  الان که داری سوالو میبینی محیطتتو شرح بده :crazy:

3. اهنگ چی گوش میدی ؟ رپ مپ دوست داری ؟ :DD:

4. بنظرت اینده داره برنامه نویسی تو ایران ؟ :DD: 

5. وقتی اون سوال رو تو پیام خصوصی پرسیدم , تو فکرت چی گفتی بهم ؟ :bad:

6. راضی از من ؟

7. از بازار راضی هستی ؟ (کافه بازار)

8. تا حالا دعوا کردی ؟ زدی رو خوردی ؟

چیزی به ذهنم نمیرسه سوالامون چرت و پرت شد :gerye:

در کل خیلی گلی :heart:

• پسندیدن 5
لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، mehrabmmp گفته است :

سلام و با اجازه :girl_pardon:    صاب اختیارین سالار:hi:

خب اول یه قدر دانی کنیم از زحماتت تو انجمن :53:   نوکرم انجام وظیه ای بیش نی

بریم سر اصل مطلب :Laie_53:   برو که رفتیم:Laie_53:

خب اولین سوال  اولیش که به خیر گذشت:dance2:

1. اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟ :DD:  خیلی سخته این سوال  :unknown:  جوابشو پیدا کنی من لفت میدم از انجمن :crazy:    کجاااااا بودی حالا:malih:

2.  الان که داری سوالو میبینی محیطتتو شرح بده :crazy:        تکو تنها تو اتاق رو تخت همه رفتن کسی دورو ورم نیست:gerye: 

3. اهنگ چی گوش میدی ؟ فقط امید  البته بقیه هم هر از گاهی گوش میدم  رپ مپ دوست داری ؟ :DD:   خیلی کم فقط یاس:pardon:

4. بنظرت اینده داره برنامه نویسی تو ایران ؟ :DD:   دلم روشنه به شرطی که ایده و خلاقیتها زیاد شه:gamer2:

5. وقتی اون سوال رو تو پیام خصوصی پرسیدم , تو فکرت چی گفتی بهم ؟ :bad:   نه بابا ما از اوناش نیستیم خودمونو بگیریم:give_rose: خوشحال شدم اتفاقا چون راه خطرناکی رو میرفتی:pardon:

6. راضی از من ؟  راضی ام ازت♥

7. از بازار راضی هستی ؟ (کافه بازار) به هیچ وجه کلا دیگه کار نمیکنم باهاش:zoor:

8. تا حالا دعوا کردی ؟ نه خدا رو شکر  زدی رو خوردی ؟

چیزی به ذهنم نمیرسه سوالامون چرت و پرت شد :gerye:  اصلا خودتو درگیر نکن عزیزم ♥

در کل خیلی گلی :heart: آقاییییییی:hi:

• پسندیدن 6
لینک ارسال

سلام

میبینم که ممدرضا رو نشوندین روی آتیش :DD:

آقا خوبی ان شاء الله ؟ :DD:

دمت گرم که توی انجمن زحمت میکشی و دست از کمک کردن ور نمیداری :DD: خودت به تنهایی یه پا رفرنسی داداش ♥

خب بریم سر وقت سوالات الکی پلکی، بچه ها همه سوالارو تیلیت کردن، نفری یه نمره منفی بدم بهشون :DD:

1 - از چه غذایی خوشت میاد ؟ از چی بدت میاد ؟

2 - یه خوبی از JAVA  بگو یه خوبی از B4A.

3 - اگه بخوای یه دانشگاه خارج از کشور درس بخونی، کدوم کشور مد نظرته ؟

4 - یه انتقاد از خودم و کارام.

5 - کی میخوای زن بگیری ؟

6 - کی میخوای پایان نامتو اوکی کنی ؟

7 - نظرت راجب انجمن انسر سنتر ؟ ( خوب و بدش )

8 - از جواد زبیدی چ خبر ؟:DD: جواب مارو که نمیده :DD:

9 - ایده ی سازنده ای برای برنامه نویسای این مملکت داری ؟ ( برای اینکه بتونن این هنر دوم جهان رو به کرسی بنشونن )

10 - با شهاب و امین یه بیت شعر بساز :DD:

11 - تا حالا شده بگی این معاون انجمنه یا برگ چغندر :DD: نه آموزشی نه پشتیبانی :DD:

12 - امیدوارم موفق باشی داداش ♥ خیلی زحمت کشیدی عزیز، ان شاء الله که بتونیم جبران کنیم ♥

تشکر از مهدی ایزدی گل بابت همچین انجمنی که همچین بچه های گلی داره ♥

• پسندیدن 5
لینک ارسال

در در 1395/10/11, 00:03:56، مجید آرتا گفته است :

سلام   سلام حاجی دلبر:gamer:

میبینم که ممدرضا رو نشوندین روی آتیش :DD:    آره نامردا:sarcastic_blum:

آقا خوبی ان شاء الله ؟ :DD:   خوب عالی توکه هستی بهتر♥

دمت گرم که توی انجمن زحمت میکشی و دست از کمک کردن ور نمیداری :DD:       احساس مفید بودن بم دست میده داداش   :DD:  خودت به تنهایی یه پا رفرنسی داداش   ♥   آخ گفتی رفرنس یاد پایان نامه افتادم کاش رفرنسا پایان نامه هم ایجوری بود:gerye:

خب بریم سر وقت سوالات الکی پلکی، بچه ها همه سوالارو تیلیت کردن، نفری یه نمره منفی بدم بهشون :DD:  رحم کن داداش:empathy3:

1 - از چه غذایی خوشت میاد ؟    سبزی پلو با ماهی :malih: از چی بدت میاد ؟  قرمه سبزی:sarcastic_blum:

2 - یه خوبی از JAVA     دریای بیکرانه اصل جنسه :gamer2:    یه خوبی از B4A.  مثه بچه دوساله ساده و صافه آسونه:malih:

3 - اگه بخوای یه دانشگاه خارج از کشور درس بخونی، کدوم کشور مد نظرته ؟  معلومه هاروارد:hi:

4 - یه انتقاد از خودم و کارام.   کارت بیسته داداش  :cheshmak: فقط یه خورده به مسائل بی اهمیت اهمیت نده:bigsmile:

5 - کی میخوای زن بگیری ؟  برنامه ای نداریم. فعلا برنامه نویسی:gamer1:

6 - کی میخوای پایان نامتو اوکی کنی ؟  اسفند ایشالا:yahoo:

7 - نظرت راجب انجمن انسر سنتر ؟ ( خوب و بدش )  عشقه همینو بس :answercenter:

8 - از جواد زبیدی چ خبر ؟:DD:    امتحان داره دهنش سرویس شده  :oops:  جواب مارو که نمیده :DD:  گرفتاره بنده خدا وگر نه ارادت مستدام داره:malih:

9 - ایده ی سازنده ای برای برنامه نویسای این مملکت داری ؟ ( برای اینکه بتونن این هنر دوم جهان رو به کرسی بنشونن ) برنامه هاشونو بیارن تو متن زندگی مردم اونا رو درگیر کنن بسه هرچی کتابو داستان زدن:girl_pardon:

10 - با شهاب و امین یه بیت شعر بساز :DD: تو یکی جا نشد دوتاش کردم خیرشو ببینی:DD:

دوش شهاب به صبح مینالید   امین عقلو هوشش ببردو طاقتو هوش

یکی از دوستان مخلص(شاهپیری) گفت          مگر آواز مجید رسید به گوش

11 - تا حالا شده بگی این معاون انجمنه یا برگ چغندر :DD:   رسالتتو انجام دادی عشقی کم زحمت نکشیدی :give_heart:  نه آموزشی نه پشتیبانی :DD: وجودت کافیه واسه انجمن♥

12 - امیدوارم موفق باشی داداش ♥   توهم همینطور داداش  ♥خیلی زحمت کشیدی عزیز، ان شاء الله که بتونیم جبران کنیم ♥ بودن کنار دوستان عزیز و بزرگان انجمن جبران میکنه همه چیزو:heart:

تشکر از مهدی ایزدی گل بابت همچین انجمنی که همچین بچه های گلی داره ♥  دستش درد نکنه خدا اجرش بده واقعا کار هرکسی نیست♥

• پسندیدن 6
لینک ارسال

دیر رسیدم که:DD:

اول اینکه سلام طول میکنم خدمت استاد ( همیشه متفاوت بودم):yahoo:

خب بی وقفه میریم سمت سوالات که وقت کم است و مسئله باز

1. کل زندگیتو با یه قطعه کد توضیح بده ( ترجیحا شرط باشه یا حلقه)

2. چرا مهندسی صنایع؟ مثلا چرا مهندسی نرم افزار یا فناوری اطلاعات نه؟( بسته به علاقتون میگم)

3. اگه ارل فراخوان بده واسه اضافه کردن آپشن به بچه دوسالش، چه پیشنهادی میدی بهش؟

4. کی و چجوری برنامه نویسی رو شروعیدی؟ و با چه سیستمی؟ و کی حرفه ای استارت زدی و با سیستم مناسب؟

5. آیا می توان برنامه نویسی را به عنوان یک شغل ثابت در این کشور انتخاب کرد؟:wacko1:

6. صندلی هنوز داغه؟:DD:

7. مرد عمل کیست؟ و چه می کند؟

8. ریه های تنفسی یه برنامه نویس چه چیزهایی هستند؟:DD:

9. یه نصیحت به برنامه نویسای تازه کار و نوجوون!؟

10. به برنامه نویسی خودت از 1 تا 20 چند میدی؟

11. اگه یه برنامه نلویزیونی با موضوع برنامه نویسی تو شبکه سه اجرا شه و دعوت کنه از برنامه نویسا که بیان اطلاعات عمومی برنامه نویسیشونو بدن، میری؟  اگه بری چه اطلاعاتیو جمع میکنی که بدی؟

12. آیا 13 واقعا عدد نحصیست؟

با تشکر:gamer2:

• پسندیدن 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...