رفتن به مطلب
  • 0

مشکل پیدا کردن داده تکراری در لیست ویو

imvic

سوال

سلام دوستان من یک لیست ویو دارم که هر بار واردش میشم اطلاعات جدیدی داره .

حالا من میخوام مثلا در ادیت تکس بنویسم 12 داده هایی و برام بیاره که 12 بار تکرار شدن به نظرتون امکان داره ؟

کدی نوشتم که با اون برعکس این کار انجام میشه مثلا اسم داده رو مینویسی تعداد تکرارشو بهم میده اما این کاری که میخوام بکنمو پاسخگو نیست....

قبلا از همیاری شما دوستان کمال تشکر را دارم:53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

زیاد کاری نداره ها :DD: فقط یه نیم ساعت باید وقت بزاری الگوریتمش رو بنویسی. الان واقعا تایمش رو ندارم وگرنه خودم مینوشتم براتون.

دقیقا همین کاری که کردید که اومدید تعداد تکرار رو میگیرید درسته...

توی حلقه همچین کاری رو انجام میدید و شرط میزارید داخلش که اگه تعداد تکرار برابر 12 بود بیاد اون رو توی یک list بریزه و در نهایت هم اون list رو توی listview نشون بدید :|

خودتون تلاش کنید ببینید به نتیجه میرسید یا نه... اگر نشد در نهایت با دوستان براتون یه حرکتی میزنیم الگوریتمش مینویسیم.

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

سلام

زیاد کاری نداره ها :DD: فقط یه نیم ساعت باید وقت بزاری الگوریتمش رو بنویسی. الان واقعا تایمش رو ندارم وگرنه خودم مینوشتم براتون.

توی حلقه همچین کاری رو انجام میدید و شرط میزارید داخلش که اگه تعداد تکرار برابر 12 بود بیاد اون رو توی یک list بریزه و در نهایت هم اون list رو توی listview نشون بدید :|

خودتون تلاش کنید ببینید به نتیجه میرسید یا نه... اگر نشد در نهایت با دوستان براتون یه حرکتی میزنیم الگوریتمش مینویسیم.

خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین والا از دیشبه دارم سعی میکنم فعلا که نتونستم اگه تا شب نشد باز این پست و up میکنم خیلیییییییی هم ممنون که پاسخ دادین ♥

لینک ارسال

در هم اکنون، imvic گفته است :

خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین والا از دیشبه دارم سعی میکنم فعلا که نتونستم اگه تا شب نشد باز این پست و up میکنم خیلیییییییی هم ممنون که پاسخ دادین ♥

List Vi-ITEM-COUNT

این رو امتحان کن ببین کارت رو راه میندازه

لینک ارسال

در 51 دقیقه قبل، softir گفته است :

List Vi-ITEM-COUNT

این رو امتحان کن ببین کارت رو راه میندازه

خیلی ممنون اما این همون کدیه که خودم دارم ... میاد تعداد بهم میده من میخوام تعداد بدم اسم بده:DD: به قول گفتنی عکس بدم جنازه بهم تحویل بده .

هنوز موفق نشدم اون چیزی که میخوامو بنویسم:fekr:

لینک ارسال

در در 1395/10/12, 01:49:43، مهدی ایزدی گفته است :

سلام

سلام اقای ایزدی لطف میکنی این الگوریتمو برام بنویسی من واقعا هنگ کردم نمیتونم ممنونت میشم اگه این لطف در حقم بکنی ♥

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...