رفتن به مطلب

حق اشتراک کافه بازار و مقابله با آن!

احسان کرمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید؛ روزتون بخیر

من دیدم که این کافه بازار دیگه شورش رو به جد در آورده و یا باید از این همه معروفیت و کاربرای کافه بازار خداحافظی کنیم که به نظرم زیاد جالب نیست (نمیگم ضرر میکنیم) و یا باید باهاش مقابله کنیم که احتمالا اگه شما همه تون کمک کنید به یاری خدا این غول بی شاخ و دم رو از پا در میاریم!:Laie_53:

خوب حالا چیکار کنیم؟ باید به بازار ایمیل بدیم و عین آقای ایزدی که ایران اپس رو نابود کرد، ما هم به بازار یه درسی بدیم. الان شما بیاید و یه متن کوبنده عین متن آقای ایزدی آماده کنید. وقتی روش توافق کردیم اون متن رو بفرستیم به بازار. 

آقای ایزدی شما هم خواهشا یه متن خیلی خوب بنویسید.

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 دقیقه قبل، ehsan karami گفته است :

سلام خدمت دوستان و اساتید؛ روزتون بخیر

من دیدم که این کافه بازار دیگه شورش رو به جد در آورده و یا باید از این همه معروفیت و کاربرای کافه بازار خداحافظی کنیم که به نظرم زیاد جالب نیست (نمیگم ضرر میکنیم) و یا باید باهاش مقابله کنیم که احتمالا اگه شما همه تون کمک کنید به یاری خدا این غول بی شاخ و دم رو از پا در میاریم!:Laie_53:

خوب حالا چیکار کنیم؟ باید به بازار ایمیل بدیم و عین آقای ایزدی که ایران اپس رو نابود کرد، ما هم به بازار یه درسی بدیم. الان شما بیاید و یه متن کوبنده عین متن آقای ایزدی آماده کنید. وقتی روش توافق کردیم اون متن رو بفرستیم به بازار. 

آقای ایزدی شما هم خواهشا یه متن خیلی خوب بنویسید.

ممنون

سلام

مشکل پولی که میگره نیست

سیاست هاشه الان توافق جدید رو تایید کنیم 

پس فردا دیدید سود فروش رو کرده 50 50 

میتونید با یه طومار مجازی یه همچین مخالفتی رو کنید+با تبلیغات سایت هم کلی پول به جیب میزنید:DD:

راستی اگه توافق جدید تایید شه دیگه توسعه دهنده حق مخالفت نداره

به خاطر همین پیام رو برداشت تا اول خودش زوری توافق کنه بعد

لینک ارسال

خوب من هم منظورم همینه. بیایم یه متن کوبنده آماده کنیم که شامل همه این موارد باشه و بگیم که اگه دوباره بخواین اینجوری ادا در بیارین ما 8 هزار توسعه دهنده کلا مارکت دره پیت شما رو به مقصد مایکت ترک میکنیم. قحطی مارکت نیست که!

لینک ارسال

این همه مخفیانه میدزده ازمون 4 تومن هم علنی بدزده نوش جونش :yahoo::hi:

لینک ارسال

سلام

از یه طرف میگیم زوره چون بعضیا انقدر درآمد نداشتن تاحالا با اینکه خیلی زحمت کشیدن از جمله خود من

از یه طرف میگیم حق دارن اینطوری برنامه های بی کیفیت کم میشه

از یه طرف میگیم زوره چون اونایی که میخوام تازه ثبت نام کنن واسشون سخته

از یه طرف هم یه حرف دیگه

معلوم نیست آخرش چیکار باید کرد

ولی در کل بیشتر قانونای بازار خیلی خیلی مسخرست

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، AmirGholami گفته است :

این همه مخفیانه میدزده ازمون 4 تومن هم علنی بدزده نوش جونش :yahoo::hi:

حاجی یه 0 جا گذاشتی :دی

لینک ارسال

نباید به بازار همچین اجازه ای داده بشه
پارسال یه بامبول دراورد.الان یه بامبول جدید

این داره سو استفاده میکنه

البته اینم بگم ما برنامه نذاریم یه عده زیادی هستن که باز برنامه میذارن.باید یجوری بشه باهاشون صحبت کرد که از اینجور کارا نکنن
باید به توافق برسیم.اگر کسی میتونه پاپیش بذاره

لینک ارسال

1000 تا نامه هم بفرستیم بازار 40 تومن رو نمیکنه 39 تومن اینو مطمعن باشید

درضمن اگه الان بگم بازار حق داره که 40 تومن هزینه اشتراک سالانه بگیره همه جبهه میگیرن پس تو این بحث دخول نمیکنم!

لینک ارسال

به نظر من میشه به راحتی بازار و تحریم کرد و همه رو به سمت مایکت فرستاد ولی حیف

حیف که کمتر کسی با این مشکلات حاضره دنبال حق خودش بره

لینک ارسال

خدا میدونه چقد توسعه دهنده هستش

فرضا ما یه حرکت زدیم یه کمپین زدیم و رفتیم رو خط اعتراض

فوقش صد نفر بشیم که عمرا ! بشیم

آخرش باز خودمون مسخره میشیم باز میریم سمت بازار

چون اولین بوده به قول رفیقمون که میگفت هرکی از راه رسید اسم بازارو میاره

یه اسم همه گیر شده.

استفاده کننده ها راضین اما توسعه دهنده هارو به --------- هم نمیگیرن

هرکاری هم که بکنیم باز خودمون مسخره میشیم !

لینک ارسال

سلام 

من   یک پنل داشتم به دلیل قوانین که نمیشه اسم توسعه دهندگی و ایمیل رو عوض کنی میخواستم یک پنل جدید با ایمیل جدید و اسم جدید بزنم ! البته میدونستم که اکثرا بیش از یک پنل دارند ...  

بازار  ایمیل داده میگه هرکس فقط یک پنل از این به بعد میتونه داشته باشه حتی اگه درخواست مسدودیت و عدم دسترسی به پنلم رو هم بدم بازنمیتونم پنل جدید بزنم حتی حذف  هم که نمیشه  اگه بشه باز هم اجازه ثبت پنل ندارم !!!

فرضا بخوام با یک گروه برنامه نویسی کار کنم و و فقط و فقط باید  از اسم و مشخصات حقیقی من در ثبت پنل استفاده تکلیف بقیه همکاران چیه ؟ 

چهل هزارتومن به کنار پنل هم نمیذاره بزنیم !!!!!!!!!!!!  :scratch_one-s_head:

من تا چند روز پیش مونده بودم چطوری برنامه بفرسم بازار وقتی نمیذاره پنل بزنم و پنل قدیمیم هم به درد نمیخوره که این 40 هزارتومن هم اومد  نمیدونم دیگه  برای چی پول میخواد بگیره وقتی نمیذاره یکی مثل من پنل بزنه ! هرچند گفته عدم ثبت دو پنل و بیشتر برای توسعه دهندگان جلوگیری از تخلفات بوده !!! خب بذار پنل بزنم بعد اگه تخلف کردم پنلم رو مسدود کن !!

لینک ارسال

بیشتر درامد بازار از ما برنامه نویسا هستش.

یه قرار بذارید مارکت رو عوض کنید.

اون تعداد کمی هم که از این فرصت میخوان استفاده کنن و برنامه بذارن تو بازار برن هر غلطی میخوان بکنن

دست به دست هم بدید و مارکت رو عوض کنید.

بهترین کاره بخدا

لینک ارسال

سلام

این ایمیل هم میشه مثل ایمیل های قبلی. بازار تصمیمی که گرفته رو برنمیگردونه. چون زور داره.

قبل از همه، متن توافق نامه رو قرار داد برای همه و گفت مختارید تایید کنید. اگه اونجا مثلا 50درصد توسعه دهنده ها قوانین جدید رو تایید نمیکردن شاید میشد یکارایی کرد.

اما الان مطمئن باشید نمیشه کاری کرد.:Laie_53:

لینک ارسال

هرکاری کنید بازار براش مهم نیست دستبش باشه کلا بخش توسعه دهنده های  ایرانی رو حذف میکنه !!

بازار از برنامه های خارجی بیشتر داره گیرش میاد  و کاربرا هم متاسفانه خوشش میاد از برنامه های خارجی (اکثرا هم فارسی شده هستن توسط خود بازار هستن ) و حتی از دوستان شنیدم که خیلی بازی ها و اپ های رایگان رو هم پولی گذاشتن  و پول به جیب میزنن !!

متاسفانه برنامه نویس های اندروید باید بیخیال بشن مثل اینکه

چون بازار روز به روز شدید تر میکنه قوانینش رو

بقیه مارکت ها هم درحد بازار کاربر ندارن !

مارکت های خارجی هم که اکثرا تحریم میکنن  یا هرروز یه استرس  !

باید بریم بمیریم بهتره :| :pardon:

لینک ارسال

در در 1395/11/13, 09:54:14، Gray Mind گفته است :

خدا میدونه چقد توسعه دهنده هستش

فرضا ما یه حرکت زدیم یه کمپین زدیم و رفتیم رو خط اعتراض

فوقش صد نفر بشیم که عمرا ! بشیم

آخرش باز خودمون مسخره میشیم باز میریم سمت بازار

چون اولین بوده به قول رفیقمون که میگفت هرکی از راه رسید اسم بازارو میاره

یه اسم همه گیر شده.

استفاده کننده ها راضین اما توسعه دهنده هارو به --------- هم نمیگیرن

هرکاری هم که بکنیم باز خودمون مسخره میشیم !

من یادمه پارسال هم لیست ها رو حذف کرد به همین شکل اعتراض ها بود ( انجمن رو نمیگم ) همه میگفتند ما دیگه کارنمیکنیم  و کلی ایمیل میدادن و اعتراض داشتن و همش اسم مایکت میوردن ... بعد یه مدت براشون عادی شد و دوباره با بازار کارکردند الان هم به همین شکله یک مدت اعتراض میکنن فایده ای نداره و دوباره براشون عادی میشه 40 تومن پرداخت میکنن و کارشون رو ادامه میدن !کسب درامد ما از بازار یا کسب درامد بازار از ما ؟ 

لینک ارسال

دوستان من خودم رو کارد بزنید خونم در نمیاد از دست سیاست های ضد توسعه دهنده بازار ولی چیزی که هست اینکه که فقط ما نیستیم که تو بازار فعالیت میکنیم کمپین هم بزنیم به پنجاه شصت نفر نمیریسیم، مایکت هم برنامه داشتم خدایی الان هفت روزه 1 ریال فروش نداشته ولی همون برنامه تو بازار روزی 40ت میفروشه ، پس قابل قیاس نیستند این دو مارکت با هم و میتونم بگم مایکت خیلی مضخرفه

در هر صورت بیخیالی طی کنید چون نه سیاست بازار عوض میشه نه شما میتونید کل توسعه دهنده های ایرانی رو از بازار منصرف کنید و حتی تو همین انجمن هم نمیتونید همکاری یوزر ها رو با بازار قطع کنید چون میگن نمیزاریم ولی باز میزارن!

نامه نگاری هم به ... شونه فایده هم نداره، کاش دوتا مارکت هم سطح داشتیم جای یه مارکتی مثل بازار با این همه کاربر و مارکتای دیگه که کاربراشون سرجمع 15 درصد بازار نمیشه

لینک ارسال

بازار غلط کرده مگه الکیه من در سال ۲۰تومنم در نمیارم که ۴۰تومن بدم به بازار  اعتراض کنید حتی اگه جوابم نداد ما سعی خودمونو کردیم

اه دیگه رسونده به اخر با این سیاست های مسخرش مگه ما میزاریم

اینه کمک به اقتصااااااد؟؟ .......دم بهشون با این کاراشون  ...این کشور الحق که جهان سوم . برن  .......... کنن به قبر پدرشون

اینه کمک به اقتصااااااد؟؟ .......دم بهشون با این کاراشون  ...این کشور الحق که جهان سوم . برن  .......... کنن به قبر پدرشون

دیگه تمووووم

لینک ارسال

اینا همش شعاره مگه میشه ضد بازار حرف بزنی بعد برنامش رو گوشیت نصب باشه . خوب البته مگه چند تا برنامه نویس به درد بخور داریم ؟حد اثر ۱۰۰۰. چیزی که بازارو سرپا نگه داشت اینه که ادم فکر میکنه زندست ولی مایکت مثل یک انبار بزرگ تویه جای خلوت میمونه .اولین کار حذف کردن بازار از موبایل برنامه نویس ها است تا حد اقل یه سری به مایکت بزنن مگر نه اوضاع به همین منوال مسخره پیش میره بازار روز به روز بزرگ تر میشه و برنامه نویس حقیر تر ! اگه واقعا بخواهید کمپین بزنید اول برنامشو از روی موبایلتون پاک کنید

لینک ارسال

من خودم کل درامدم در سال به 50 نمیرسه خدایی که 40 بخوام بدم به بازار

از پارسال تا الان 27 تومن درامد داشتم که منتظرم اخر سال بازار بریزه به حسابم.

پس برام صرف نمیکنه قوانین جدید رو بپذیرم.

از این به بعد برنامه هام رو میذارم تو مارکت های دیگه یا سورس برنامه هام رو میفروشم.

اما از امروز دیگه کاری به بازار ندارم و از گوشیم پاکش میکنم

برای اپدیت برنامه هامم از Google store استفاده میکنم

بقیه خود دانید

ما ایرانی ها حقمون اینه چون جایی با هم اعتراض نمیکنیم و بعضیا از این فرصت ها استفاده میکنند مثل اونایی که تازه برنامه نویس شدن و نمیفهمن جریان چیه

لینک ارسال

دوستان ساخت یه مارکت توسط برنامه نویس های حرفه ای همین سایت مطمئنا سخت نیست 

از طرف دیگه نیاز به حمایت و تبلیغ داره که (البته توی خانواده و دوستان و اطرافیان هم میشه راحت تبلیغ کرد ) تبلیغش هم هزینه میبره ولی ارزش ریسک رو داره چون وقتی صاحب یه  مارکت دقیقا حال توسعه دهنده رو میفهمه و فقط به فکر منافع خودش نیست اونوقت از این سیاست ها نمیزاره

ممکنه شکست خوردن هم توش باشه ولی بازم میشه ادامه داد 

باور کنید قصدم شعار دادن نیست اما ببینید ادمای موفق خیلی شکست ها داشتن 

ولی بازم موفق شدن 

اینکه همین اول بگیم آقا نمیشه و کاربر نداره و فلان و فلان ...  اینطوری نمیشه 

واسه شروع هیچ کار باارشی همه چیز مهیا نیست پس اگه مشکل اصلی نداشتن کاربر هست باید وش کار بشه و نه مانع اصلی بشه 

بازم میگم اصلا قصدم شعار نیست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...