رفتن به مطلب

آموزش تصویری امن کردن پرداخت درون برنامه ای با استفاده از Api بازار

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در 4 ساعت قبل، آرش گفته است :

من روی پنج تا موبایل تست کردم و بدون هیچ مشکلی پرداخت میشه 

برنامه رو هم واسه تست گذاشتم تو انجمن ........ که تستش کنن و اونا هم بدون مشکل تونستن پرداختش کنن

حالا نمیدونم شما از کجا مشکل دیدین به هر حال اینم نظر شماست :53:

عزیز دل

منظور ما کتابخانه آقای غفاری هستش

کتابخانه بسیار عالی هستش ولی در گوشی های با api بالا 22 مشکل داره و ینم بخاطر دسترسی های مورد نیاز تو این ویرایش api ها هستش که گوگل تغییر داده!

اصلا چیزی نیست که من ثابت کنم 

شما الان شاید تو چنتا گوشی تست کرده باشی و درست کار کرده باشه ولی این یادتون باشه که هزار مدل گوشی داریم و فقط اون پنج مدل نیست

مشکل زمانی خودشو نشون میده که خرید شما تو بازار زیاد باشه و مثلا روزی 20 30 تا خرید داشته باشی از یک نرم افزار

اونموقعست که میبینی بازار هی برات پیام میده که دوست عزیز بیا درون پرداخت برنامت رو درست کن چون مشکل داره

اونم اگه طرف خریده باشه و مشکل داشته باشه تو گوشی api بالای 22 و درخواست بازگشت پول بده به بازار بعلت ناقص بودن روند خرید ، بازار میاد ایمیل میده که درست کنی

بعضی چیزا و باگ ها با چنتا تست رو گوشی خودشو نشون نمیده و باید تمرکز کرد روش تا فهمید

ما هم این مشکل رو میدونیم و میگیم که توسعه دهنده ها بدونن و راه مناسب رو انتخاب کنن وگرنه اصلا چرا بیایم بنویسیم مشکل داره!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

به نام خداوند آپدیت ویژه: دریافت خودکار توگن سمت سرور و ارسال نتیجه خرید به صورت رمز شده با استفاده از Persian_Encryption لینک دریافت آپدیت Purchace_Aouto_Incryption.7z  

سلام. اموزش رو هنوز ندیدم ولی نظرات رو خوندم. خوشحالم که این همه علاقه مند به برنامه نویسی و امنیت داریم و هر کسی روش خاص خودشو داره. دوستان بهتره اطلاعاتی رو که داریم در اختیار هم بزاریم نه اینکه دعو

من میگم سرور تلگرام رو میشه هک کرد. هم من و  هم شما میدونیم که این کار فقط از لحاظ تئوری امکانپذیره. تا حالا کسی این کار رو نکرده و در آینده هم با احتمال نزدیک به یقین این کار نمیکنه در ضمن شما ب

تصاویر ارسال شده

در 18 ساعت قبل، RoyaPM گفته است :

عزیز دل

منظور ما کتابخانه آقای غفاری هستش

کتابخانه بسیار عالی هستش ولی در گوشی های با api بالا 22 مشکل داره و ینم بخاطر دسترسی های مورد نیاز تو این ویرایش api ها هستش که گوگل تغییر داده!

اصلا چیزی نیست که من ثابت کنم 

شما الان شاید تو چنتا گوشی تست کرده باشی و درست کار کرده باشه ولی این یادتون باشه که هزار مدل گوشی داریم و فقط اون پنج مدل نیست

مشکل زمانی خودشو نشون میده که خرید شما تو بازار زیاد باشه و مثلا روزی 20 30 تا خرید داشته باشی از یک نرم افزار

اونموقعست که میبینی بازار هی برات پیام میده که دوست عزیز بیا درون پرداخت برنامت رو درست کن چون مشکل داره

اونم اگه طرف خریده باشه و مشکل داشته باشه تو گوشی api بالای 22 و درخواست بازگشت پول بده به بازار بعلت ناقص بودن روند خرید ، بازار میاد ایمیل میده که درست کنی

بعضی چیزا و باگ ها با چنتا تست رو گوشی خودشو نشون نمیده و باید تمرکز کرد روش تا فهمید

ما هم این مشکل رو میدونیم و میگیم که توسعه دهنده ها بدونن و راه مناسب رو انتخاب کنن وگرنه اصلا چرا بیایم بنویسیم مشکل داره!!

ببخشید من فکر کردم کتابخونه دیگه ای رو میگید!

:53:

لینک ارسال

دوستان آپدیتی که قولشو داده بودم به پست اول اضافه شد.

امیدوارم ازش لذت ببرید

پیشاپیش منتظر انتقادات و پیشنهادات دلگرم کنندتون هستیم

لینک ارسال

خیلی ممنون از آموزش خوبتون

بحث درون پرداخت خیلی حساس هستش و با این api خیلی امنیت برنامه بالا میرهپ

حالا شما که زحمتشو تا اینجا کشیدی

یه سر به مستندات زیر مایکت بزن و api بازار رو هم تو تاپیک جداگانه آموزشش رو بزار تا کلا آموزشت تکمیل بشه

صحت‌سنجی خریدهای درون‌برنامه‌ای - Myket - Myket KB

یه دستی به سر روی امنیت زیر صفر مایکت هم برای b4a بزنیم :bigsmile:

لینک ارسال

انشالا. اگه بتونم حتما.

لینک ارسال

تو یکی از برنامه هام پیاده کردم

واقعا دیگه میشه گفت بهترین روش برای امنیت بسیار بالای درون پرداخت هستش

دم آقای شاهپیری گرم

لینک ارسال

سلام

برای من این خطارو داد :sorry:

نمیدونم چیکار کنم

1.jpg

Screenshot_20170311-030003.png

لینک ارسال

مقداری که دیکریپت کردین معتبر نیست. دقت کنید که حتما مقدار اینکریپت شده بگیره

همچنین اطلاعاتتون رو همونجوری که توی خصوصی اشاره شد جایگزین کنید حتما

لینک ارسال

میبینم گرد و خاک علمی کردین :DD:

نمیگین یه آرتایی هم هست بگید بیاد وردستتون بشینه یه چی یاد بگیره :DD: بخیل نباشین دیگه :DD:

ممدرضا قربونه دستت بابت کتابخونه و آموزشت، همیشه میگن قضیه رو از دید 3D  ببینید، ربطشم نمیدونم چیه :girl_pardon:

دوستان نظراتی رو دادن و خب همیشه میگن، هم فکری و مشورت توی هر زمینه ای جواب میده و دوستان نظر لطفشون هستش و دارن ایده و نظر میدن، خوبه که ازشون استفاده کرد ( در صورت درست بودن )

در کل من زیاد توی کار نیستم هرچی میگین بگین فقط خوب باشه و از لحاظ نمره منفی و اخراج امنیتش بالا باشه :DD:

نوکر همه ی بچه های انجمن هم هستیم :hi:

لینک ارسال

در 46 دقیقه قبل، مجید آرتا گفته است :

میبینم گرد و خاک علمی کردین   :DD:    

اصا دیگه ترکوندیم مجید جان:gamer2:

نمیگین یه آرتایی هم هست بگید بیاد وردستتون بشینه یه چی یاد بگیره :DD: بخیل نباشین دیگه :DD:    خخخخخ ما اینیم دیگه:girl_pardon:

ممدرضا قربونه دستت بابت کتابخونه و آموزشت، همیشه میگن قضیه رو از دید 3D  ببینید، ربطشم نمیدونم چیه   :girl_pardon:     هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق حافظا:girl_flag_of_truce:

دوستان نظراتی رو دادن و خب همیشه میگن، هم فکری و مشورت توی هر زمینه ای جواب میده و دوستان نظر لطفشون هستش و دارن ایده و نظر میدن، خوبه که ازشون استفاده کرد ( در صورت درست بودن )  دقیقا همین طوره مجید جان دوستان لطف میکنن و نظرات و انتقادات سازنده خودشون رو عرضه میکنن از این بابت بسیاررر ممنون و سپاسگذاریم. 

در کل من زیاد توی کار نیستم هرچی میگین بگین فقط خوب باشه و از لحاظ نمره منفی و اخراج امنیتش بالا باشه :DD:    یه بگو مگوی ساده با یکی از دوستان گل انجمن بود یه کل کل علمی امنیتی بود امیدوارم دوستان کدورت خاطر پیدا نکرده باشن:53:

نوکر همه ی بچه های انجمن هم هستیم :hi:         منم نوکرتم. :hi: چاکر همه بچه های گل انجمن هم هستیم. :give_heart: شما هستین که ما معنی پیدا میکنیم ♥

لینک ارسال

اقای شاهپیری

متاسفانه نتونستم پیاده سازیش کنم

همون خطا رو نشون میده باز

لطفا مرحله دریافت رفرش کد رو هم بگید

لینک ارسال

تو آموزش اول آموزش دریافت رفرش کد هست عزیز.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، Mehdi.s گفته است :

اقای شاهپیری

متاسفانه نتونستم پیاده سازیش کنم

همون خطا رو نشون میده باز

لطفا مرحله دریافت رفرش کد رو هم بگید

لطفا ویدیو ها رو کامل ببینید

تو ویدیوی اول پس از دادن مجوز به کلاینت ، داخل اون مقادیری که از بازار برمیگردونه با عبارت رفرش کد موجوده و باید از اون استفاده کنید

حتما قبل از پیاده سازی هر دو ویدیو رو مشاهده کنید و برای پیاده سازی ویدیوی دومی بایستی کتابخانه مربوطه رو خریداری کنید که واقعا کتابخانه عالی هستش 

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تو آموزش اول آموزش دریافت رفرش کد هست عزیز.

اقای شاهپیری هر دوتا فیلم رو هم دارم

طبق اموزش های شما مرحله به مرحله رفتم منتها در اخر سر به خطایی که قبلا فرستادم بر میخورم

چیکار کنم من؟

در 15 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

لطفا ویدیو ها رو کامل ببینید

تو ویدیوی اول پس از دادن مجوز به کلاینت ، داخل اون مقادیری که از بازار برمیگردونه با عبارت رفرش کد موجوده و باید از اون استفاده کنید

حتما قبل از پیاده سازی هر دو ویدیو رو مشاهده کنید و برای پیاده سازی ویدیوی دومی بایستی کتابخانه مربوطه رو خریداری کنید که واقعا کتابخانه عالی هستش 

دو روزه دارم ور میرم با این اموزش و سورس ها ، همچنان نتونستم درست پیاده سازیش کنم.

همش همون خطا رو نشون میده :wacko1::fekr:

لینک ارسال

سورستون رو بفرستید خصوصی لطفا. نمیدونم چیکار کردین.

آموزش به ساده ترین شکل ممکن گفته شده. باید رو میاحث مربوطه که بیشترش مربوط به سروره تسلط داشته باشین

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سورستون رو بفرستید خصوصی لطفا. نمیدونم چیکار کردین.

آموزش به ساده ترین شکل ممکن گفته شده. باید رو میاحث مربوطه که بیشترش مربوط به سروره تسلط داشته باشین

سورس به همراه ویدیوی انجام مراحل کار خودم رو فرستادم

لطفا کامل نگاه کنید ببینید کجا اشتباه میروم.

لینک ارسال

برسی کردم عزیز.

تنها جایی که من حدس میزنم مشکل وجود داشته باشه نسخه php تون هست.

شما یه بار url خودتون رو تو مرورگر اجرا کنید میبینید که متاسفانه همه کدهای php پرینت میشه. این خودش امنیتش صفره

شما این کارها رو بکنید.

اول همه فایلهای php تون رو به این صورت شروع کنید php?>

دوم از دستور echo‌به جای print‌استفاده کنید

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

برسی کردم عزیز.

فایلهای php همون فایل هاییه که شما دادید!

من فقط داده های مربوطه رو جابجا کردم

بیزحمت خودتون فایلهای php رو ویرایش کنید، من هیچی سر در نمیارم

لینک ارسال

کاری نداره که

شما به اول فایل بعداز علامت سوال php‌رو اضافه کن

و آخرش هم به جای print بنویسید echo

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کاری نداره که

شما به اول فایل بعداز علامت سوال php‌رو اضافه کن

و آخرش هم به جای print بنویسید echo

ببینم چی میشه

فقط همین فایل اصلی یه هر سه فایل؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...