رفتن به مطلب
  • 0

غیرفعال کردن تمام ویوهای پشت پنل

مسعود دلفان آذری

سوال

سلام دوستان.

من روو یک دکمه میزنم یه پنل باز میشه (پشت پنل تعدادی دکمه و ... هست). الان هر جای پنل رو بزنم اون ویوهای پشتی فعال میشن، به نظرتون چجوری همه ی اونا رو با یه کد غیرفعال کنم. پنل رو با دستور bring to front جلو آوردم ولی باز اون ویوهای پشتی با لمس صفحه فعال میشن و عملیات انجام میدن! لطفا کمکم کنید.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، مسعود دلفان آذری گفته است :

سلام دوستان.

من روو یک دکمه میزنم یه پنل باز میشه (پشت پنل تعدادی دکمه و ... هست). الان هر جای پنل رو بزنم اون ویوهای پشتی فعال میشن، به نظرتون چجوری همه ی اونا رو با یه کد غیرفعال کنم. پنل رو با دستور bring to front جلو آوردم ولی باز اون ویوهای پشتی با لمس صفحه فعال میشن و عملیات انجام میدن! لطفا کمکم کنید.

با تشکر

سلام دوست عزیز 

خب وقتی شما توی رویداد کلیک باتن گفتید که پنل باز بشه توی همون رویداد کلیک ویوو های پشت پنل رو از حالت Enable خارج کنید و وقتی پنل رو بستید دوباره حالت Enable رو فعال کنید 

لینک ارسال

مرسی داداش ولی این روش خیلی وقت گیر و امکان اشتباه توش وجود داره. من راه حل خوبی رو پیدا کردم که جواب میده، این کد:

Sub Panel1_Touch(Action As Int, X As Float, Y As Float) As Boolean
          Return True
End Sub

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، مسعود دلفان آذری گفته است :

مرسی داداش ولی این روش خیلی وقت گیر و امکان اشتباه توش وجود داره. من راه حل خوبی رو پیدا کردم که جواب میده، این کد:

Sub Panel1_Touch(Action As Int, X As Float, Y As Float) As Boolean
          Return True
End Sub

یه راه دیگر هم هست که شما یه باتون بزرگ به اندازه پنل بسازی و رنگش رو بگیری حالا تو پنل دیده نمیشه

باتون این خاصیت رو داره که پشتش کلیک نمیخوره

لینک ارسال

سلام. به خود پنل خاصیت کلیک بدین. ولی تو رویدادش هیچی ننویس

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...