رفتن به مطلب

رمزنگاری و تبادل اطلاعات بین سرور و اندروید با PersianEncryption

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

به نام خدا با یک کتابخونه فوقلاده ویژه و کاربردی درخدمت شما عزیزان و دوستان انجمن محبوب انسورسنتر هستیم   کمتر برنامه نویسی هست که شبو روز فکرش پیش امنیت برنامه هاآنلاینش نباشه و یه شب

بله عزیز. برای آفلاین هم میشه به راحتی استفاده کرد. متن رو اینکریپت کنید و اونو یه جایی ذخیره کنید و به راحتی باز دیکریپت کنید

سلام خدمت همه عزیزان بنا به درخواست بعضی از دوستان این کتابخونه تا آخر این هفته یعنی به مدت سه روز با تخفیف حدودا ۴۰ درصدی به قیمت ۵ هزارتومان به فروش میرسد.

تصاویر ارسال شده

• 2 ماه بعد...
در در 1396/06/31, 21:17:34، محمدرضا شاهپیری گفته است :

هیچ تغییری توی متدهایی که شما توی کتابخونه میبینید انجام نشده عزیز. الگوریتم داخل کتابخونه اس و شما دسترسی ندارید بهش. فقط مقادیری که قبلا تولید شده دیگه برای نسخه جدید کاربرد نداره.

بنده نسخه 2 کتابخونه رو جایگیزین کردم یجایی مشکل داره و انکریپت یا دیکریپتو درست انجام نمیده نسخه قبلی کار میکرد فقط مشکل عدم نمایش کاراکتر های فارسی رو داشت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیکریپت سمت وب کار نمیکنه ونمیتونه مقدار اینکریپت شده بیسیکو برگردونه در نسخه جدید کتابخونه

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام من این کتابخونه را خرید اما مشکل داره خیلی فارسی را در php درست نشون نمیده و یه مشکل دیگه اگر متن رمزنگاری شده 5 یا 6 حرفی باشه توی php دیکد نمیشه مثل hello یا bikar لطفا پیگیری کنین اصلا نمیشه ازش استفاده کرد ممنونم

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
در در 1397/04/05, 21:08:31، sajad4832 گفته است :

سلام من این کتابخونه را خرید اما مشکل داره خیلی فارسی را در php درست نشون نمیده و یه مشکل دیگه اگر متن رمزنگاری شده 5 یا 6 حرفی باشه توی php دیکد نمیشه مثل hello یا bikar لطفا پیگیری کنین اصلا نمیشه ازش استفاده کرد ممنونم

سلام کتابخانه خوبیه ولی این مشکل رو داره

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :
در در 1397/04/05, 21:08:31، sajad4832 گفته است :

در در 1397/02/21, 17:18:25، iavaduu گفته است :

دیکریپت سمت وب کار نمیکنه ونمیتونه مقدار اینکریپت شده بیسیکو برگردونه در نسخه جدید کتابخونه

در در 1397/02/21, 01:25:18، iavaduu گفته است :

بنده نسخه 2 کتابخونه رو جایگیزین کردم یجایی مشکل داره و انکریپت یا دیکریپتو درست انجام نمیده نسخه قبلی کار میکرد فقط مشکل عدم نمایش کاراکتر های فارسی رو داشت

لام کتابخانه خوبیه ولی این مشکل رو داره

سلام. نسخه جدید رو دانلود کنید. نسخه 3 همه مشکلات ذکر شده مرتفع شده. دوستان دقت داشته باشن کتابخونه قبلی رو به کلی ویرایش کردم. چون مشکلاتش زیاد بود. کتابخونه فعلی کاملا جدید و الگوریتمش فرق داره. پس تغییرات لازم رو توی سورسهاتون اعمال کنید.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
در در 1397/06/27, 19:27:55، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام. نسخه جدید رو دانلود کنید. نسخه 3 همه مشکلات ذکر شده مرتفع شده. دوستان دقت داشته باشن کتابخونه قبلی رو به کلی ویرایش کردم. چون مشکلاتش زیاد بود. کتابخونه فعلی کاملا جدید و الگوریتمش فرق داره. پس تغییرات لازم رو توی سورسهاتون اعمال کنید.

در نسخه جدید فرض کنید ما در دیتابیس انلاین با این کتابخانه یکسری اطلاعات رمز نگاری کردیم مثلا علی محمدی 1000 تا هست و عباس قربانی  50 تا بعد در دیتابیس ثبت شده و رمزنگاری شده حالا ما با دستور sql  در php چطور می تونیم بگیم علی محمدی ها رو فقط لود کنه.

چون مثلا هر بار که علی محمدی رو رمزنگاری می کنیم کد رمزنگاری شده با قبلی فرق داره.

توجه طوری نباشه با یه حلقه چک کنه طوری که با دستور select لود کنه.

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :

در نسخه جدید فرض کنید ما در دیتابیس انلاین با این کتابخانه یکسری اطلاعات رمز نگاری کردیم مثلا علی محمدی 1000 تا هست و عباس قربانی  50 تا بعد در دیتابیس ثبت شده و رمزنگاری شده حالا ما با دستور sql  در php چطور می تونیم بگیم علی محمدی ها رو فقط لود کنه.

چون مثلا هر بار که علی محمدی رو رمزنگاری می کنیم کد رمزنگاری شده با قبلی فرق داره.

توجه طوری نباشه با یه حلقه چک کنه طوری که با دستور select لود کنه.

من متوجه منظورتون نشدم عزیز. شما اگه میخواین مثلا همه علی محمدی ها رو لود کنه فقط کافیه تو یه حلقه چک کنید همه ی رکوردهایی که مقدار دیکریپت شدش برابر علی محمدی هست رو برگردونه. تنها راهش همینه

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من متوجه منظورتون نشدم عزیز. شما اگه میخواین مثلا همه علی محمدی ها رو لود کنه فقط کافیه تو یه حلقه چک کنید همه ی رکوردهایی که مقدار دیکریپت شدش برابر علی محمدی هست رو برگردونه. تنها راهش همینه

آره منظورم همینه اما فرض کنید 100000 رکورد هست اگه از حلقه استفاده کنیم و بیاد یکی یکی چک کنه که آیا دیکریپت شده علی محمدی هست سنگین میشه و یه مشکل دیگه اینکه مثلا ما میخواهیم اون روکورد هایی رو بیاریم که علی داخلش هست

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...
در در 13 مرداد 1398 در 11:51، omidesf123 گفته است :

سلام ممنون

فقط توی کد php در فانکشن encrypt متغیر encrypt  رو encryppt نوشته بودین که مشکل حل شد

ممنون از اطلاع رسانی دوست عزیز. مشکل رفع شد.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 14 مرداد 1398 در 23:04، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ممنون از اطلاع رسانی دوست عزیز. مشکل رفع شد.

سلام،اخرین نسخه هم مشکل داره من یک مقدار ثابتی رو سمت کلاینت انکریپت میکنم(سکرت کی با طول 16) با نسخه 3 کتابخونه و سمت php رمزنگاری میکنم ولی از هر 5،6باری یکبار خطای زیرو میده ونمیتونه رمزنگاریش کنه انگار:

{eventname=getinfoapp, response=error:0606506D:digital envelope routines:EVP_DecryptFinal_ex:wrong final block length}

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، iavaduu گفته است :

سلام،اخرین نسخه هم مشکل داره من یک مقدار ثابتی رو سمت کلاینت انکریپت میکنم(سکرت کی با طول 16) با نسخه 3 کتابخونه و سمت php رمزنگاری میکنم ولی از هر 5،6باری یکبار خطای زیرو میده ونمیتونه رمزنگاریش کنه انگار:

{eventname=getinfoapp, response=error:0606506D:digital envelope routines:EVP_DecryptFinal_ex:wrong final block length}

دوست عزیز شما وقتی سمت کلاینت انکریپت میکنید سمت سرور باید رمزگشایی یا همون دیکریپت کنید نه دوباره انکریپت یا رمزنگاری کنید 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز شما وقتی سمت کلاینت انکریپت میکنید سمت سرور باید رمزگشایی یا همون دیکریپت کنید نه دوباره انکریپت یا رمزنگاری کنید 

نه نه اشتباه شد منظورم از رمزنگاری همون رمز گشایی بود من سمت سرور دیکریپت میکنم ولی اون مشکل برقراره،خودتونم اگه تست بکنید از هر 5باری یکبارش این ارورو میده مثلا

لینک ارسال

کدای من به صورت کامل:
این کد ماژول: (Persian_Enceryption.php)

<?php
include 'PersianCipher.php';  

const secretKey = 'ezNY2dw%[email protected]'; 

class MCrypt
{

function encrypt($text){
    $encrypt = AesCipher::encrypt(secretKey, $text);
    if(!$encrypt->hasError()){
      return  $encrypt->getData();
    }else{
         return  $encrypt->getErrorMessage();
    }
 }
 function decrypt($text){
    $decrypted = AesCipher::decrypt(secretKey, $text);
    if(! $decrypted->hasError()){
      return  $decrypted->getData();
    }else{
         return  $decrypted->getErrorMessage();
    }
 }

}

و اون فایل PersianCipher هم که دست کاری نشده.
ودرنهایت به صورت زیر ازش استفاده کردم:

<?php
include 'Persian_Enceryption.php';
$mcrypt = new MCrypt();

$key_security = $mcrypt->decrypt($_POST['key']);
if ($key_security != "mdlgndfgnkldfngldk") {exit;}

//..more codes
?>

لینک ارسال

در در 25 مرداد 1398 در 10:21، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ببخشید من خیلی وقت میشه منتظرم این مشکل حل شه،ممنون میشم کدهای خودمو بررسی کنید سمت خودتون شاید به مشکل کتابخونه پی بردید!

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، iavaduu گفته است :

ببخشید من خیلی وقت میشه منتظرم این مشکل حل شه،ممنون میشم کدهای خودمو بررسی کنید سمت خودتون شاید به مشکل کتابخونه پی بردید!

کتابخونه موردی نداره عزیز. بارها تست شده. دوباره تست کردم و موردی نبوده. کدهاتونو من وقت ندارم تست کنم. ولی با کدهای زیر هیچ موردی نبوده

<?php
////////////////////////////////////////
include 'PersianCipher.php';
const secretKey ='26kozQaKwRuNJ24t';

/////////////////////////
$text = $_GET['incrypted'];
$operation = $_GET['operation'];
///////////////////////////////////////

switch ($operation) {
    case "encrypt":
        echo encrypt($text);
        break;
    case "decrypt":
        echo decrypt($text);
        break;
    default:
        echo "Your Must Define Operation!";
}

////////////////////////////////////////////////////////////

function encrypt($text){
    $encrypt = AesCipher::encrypt(secretKey, $text);
    if(!$encrypt->hasError()){
      return  $encrypt->getData();
    }else{
      return  $encrypt->getErrorMessage();
    }
}
 function decrypt($text){
    $decrypted = AesCipher::decrypt(secretKey, $text);
    if(! $decrypted->hasError()){
      return  $decrypted->getData();
    }else{
      return  $decrypted->getErrorMessage();
    }
}
?>

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...
در 4 ساعت قبل، mojtaba55 گفته است :

سلام من کتابخانه رو خریدم و وجه رو پرداخت کردم اما لینک دانلود برام نیومد لطفا پیگیری کنین ؟

سلام. از بالای انجمن قسمت فروشگاه مدیریت خرید میتونید محصولات خریداری شده رو دانلود کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...