رفتن به مطلب

رمزنگاری و تبادل اطلاعات بین سرور و اندروید با PersianEncryption

ارسال های توصیه شده

سلام آقای شاهپیری

خسته نباشید

چند تا سوال داشتم

اون ۲ تا کد که قسمت initialize وارد میشه رو باید از کجا بیاریم

با دیکد کردن برنامه به این ۲ کد و الگوریتم کتابخونه دسترسی پیدا نمیکنن؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

به نام خدا با یک کتابخونه فوقلاده ویژه و کاربردی درخدمت شما عزیزان و دوستان انجمن محبوب انسورسنتر هستیم   کمتر برنامه نویسی هست که شبو روز فکرش پیش امنیت برنامه هاآنلاینش نباشه و یه شب

بله عزیز. برای آفلاین هم میشه به راحتی استفاده کرد. متن رو اینکریپت کنید و اونو یه جایی ذخیره کنید و به راحتی باز دیکریپت کنید

سلام خدمت همه عزیزان بنا به درخواست بعضی از دوستان این کتابخونه تا آخر این هفته یعنی به مدت سه روز با تخفیف حدودا ۴۰ درصدی به قیمت ۵ هزارتومان به فروش میرسد.

تصاویر ارسال شده

در 5 ساعت قبل، sareban گفته است :

اون ۲ تا کد که قسمت initialize وارد میشه رو باید از کجا بیاریم

سلام و درود.  دوست عزیز این که دیگه خیلی واضحه خودتون باید این دوتا مقدار رو تعیین کنید. باید توی کتابخونه و همچنین فایل php دقیقا یکی باشن.

با دیکد کردن برنامه به این ۲ کد و الگوریتم کتابخونه دسترسی پیدا نمیکنن؟

این مقادیر رو حتما باید به صورت محافظت شده توی برنامه قرار بدین در غیر این صورت به راحتی قابل دسترسه

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود.  دوست عزیز این که دیگه خیلی واضحه خودتون باید این دوتا مقدار رو تعیین کنید. باید توی کتابخونه و همچنین فایل php دقیقا یکی باشن.

این مقادیر رو حتما باید به صورت محافظت شده توی برنامه قرار بدین در غیر این صورت به راحتی قابل دسترسه

میشه راهنمایی کنین چطور میشه محافظت کرد؟

لینک ارسال

میشه راهنمایی کنین چطور میشه محافظت کرد؟

بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از کدهای نیتیو ++C هست که باید با jni انجام بدین. تایپک زیر آموزش این کار هست.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام وقت بخیر

من در اپم میخوام تمام جیسون هایی که از سرور میگیرم رو ذخیره کنم برای آفلاین شدن در دیتابیس. و برای بالا بردن امنیتش باید جیسونی که دریافت میکنم رو رمزگزاری کنم.

سوالم اینکه جیسون من شاید شامل هزاران کارکتر باشه و اینکه کتابخونه شما میکشه این هزاران کارکتر رو رمز گزاری کنه؟ که سرعت گوشی پایین نیاد؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، programingcenter97. گفته است :

سلام وقت بخیر

من در اپم میخوام تمام جیسون هایی که از سرور میگیرم رو ذخیره کنم برای آفلاین شدن در دیتابیس. و برای بالا بردن امنیتش باید جیسونی که دریافت میکنم رو رمزگزاری کنم.

سوالم اینکه جیسون من شاید شامل هزاران کارکتر باشه و اینکه کتابخونه شما میکشه این هزاران کارکتر رو رمز گزاری کنه؟ که سرعت گوشی پایین نیاد؟

کتابخونه محدودیتی نداره دوست عزیز.چون ممکنه کار سنگینی باشه حتما از AsynckTask استفاده کنید که به مشکل نخورید.

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

استاد ما چندتا سوال داشتیم

یکیش اینه این کتابخانه فقط متنو میتونه رمز نگاری کنه

نمیشه فایل هم همین کارو بکنه بعد ارسال کنه سمت سرور اخه من باهاش کار کردم نوشته بود فقط متن

دوم اینکه مسله امنیتش هست این کلید که استفاده میکنیم طرف اگه دیکامپایل کنه میتونه هم لینکو پیدا کنه هم کلید که تو خوده بسیک تعریف کردیم تا اونجایی که من میدونم

میشه یه توضیح در مورده این بدین تا خیالم راحت بشه

البته بیشتر مد نظرم سوال اولیه به اون بیشتر نیاز دارم

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، Majid.2019 گفته است :

استاد ما چندتا سوال داشتیم

یکیش اینه این کتابخانه فقط متنو میتونه رمز نگاری کنهنمیشه فایل هم همین کارو بکنه بعد ارسال کنه سمت سرور اخه من باهاش کار کردم نوشته بود فقط متندوم اینکه مسله امنیتش هست این کلید که استفاده میکنیم طرف اگه دیکامپایل کنه میتونه هم لینکو پیدا کنه هم کلید که تو خوده بسیک تعریف کردیم تا اونجایی که من میدونممیشه یه توضیح در مورده این بدین تا خیالم راحت بشهالبته بیشتر مد نظرم سوال اولیه به اون بیشتر نیاز دارم

خیر این کتابخونه فقط متن رو اینکریپت میکنه. ببینید دوست عزیز بحث در رابطه با این مورد زیاد شده. از کلید برنامه باید محافظت بشه حتی الامکان به صورت داینامیک توی برنامه ایجاد بشه و از قرار دادن اون به صورت رشته توی برنامه خودداری بشه. 

مورد مهم دیگه اینه که شما به هیچ وجه نمیتونید همه بار امنیت رو رو دوش برنامه اندروید بزارید باید همه توجه روی سرور باشه. امنیت رو تو منطق برنامه پیاده کنید نه با مخفی کردن لینک و کلید و غیره.

در مورد اینکریپت کردن فایل هم انشالا تو نسخه های آتی سعی میکنیم اضافه بشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...