رفتن به مطلب
  • 0

بسته نشدن سرویس حتی با Force Stop شدن

coco

سوال

سلام دوستان

میخواستم ببینم راهی هستش که حتی اگه برنامه از بخش Settings عه گوشی هم Force Stop شد سرویسمون به کارش ادامه بده ؟ :scratch_one-s_head:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نه عزیزم. با این کار برنامه به کلی نابود میشه و هرچی برودکست و سرویس رجیستر شده از کار می افته

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

نه عزیزم. با این کار برنامه به کلی نابود میشه و هرچی برودکست و سرویس رجیستر شده از کار می افته

خب نمیشه همچین امکانی نباشه که

پس الان برنامه هایی مثه AppLock یا از این قبیل برنامه ها چجوری کار باید میکنن که حتی اگه فورس استاپ بشن هم باز قفل میمونن؟

لینک ارسال

در 49 دقیقه قبل، Shayan Shojaei گفته است :

پس الان برنامه هایی مثه AppLock یا از این قبیل برنامه ها چجوری کار باید میکنن که حتی اگه فورس استاپ بشن هم باز قفل میمونن؟

سلام شاشان.

اولا تااونجایی که من دیدم این برنامه های قفل کاربر میاد واسه تنظیمات هم رمز میذاره، وگرنه که کسی اصلا فورس استوپ کردن هیچی، میاد پاک کردن دیتا میکنه همه رمزا برداشته میشه دیگه.:scratch_one-s_head:

ولی درمورد ازکار افتادن برادکست رسیورها بعد از Force Stop شدن باید بگم که برادکست هایی که استاتیک هستن و توی منیفست رجیستر شدن ازکار نمیفتن. همین الان یه اپ تستی نوشتم که وقتی اینترنت رو خاموش یا روشن میکنیم یه توست مسیج میده. برنامه رو force Stop هم کردم. درصورتی که هیچ خدماتی از این برنامه درحال اجرا نبود، بازهم وقتی خاموش روشن کردم نت رو برادکست رسیور کار کرد.

پس لطفاً رو اندروید خودت و اندرویدهای مختلف تست کن این APK رو اگه مشکلی نبود بگو که نمونه سورس اندروید استودیو رو آماده کنم برات.

testForceClose

با خاموش یا روشن کردن نت توست میده.

اگه این کار کنه، یعنی اینکه میتونی حتی وقتی فورس استوپ شد اپت ، در شرایط خاص دوباره سرویست رو اجرا کنی.

پ.ن: بخاطر همینه که گاهی اوقات درصورت فورس استوپ کردن تلگرام بازهم اجرا میشه.(با روشن کردن نت)

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، پژمان نیکروان گفته است :

کار نمیکنه پژمان جان. وقتی forcestop شد دیگه هیچ پیغامی نشون داده نمیشه.

احتمالش خیلی کمه که این کار شدنی باشه. 

در مورد تلگرام هم باید گفت که با forcestop شدن دیگه هیچ نوتیفیکیشنی نمیاد مگر اینکه یه بار دیگه برنامه لانچ بشه تا دوباره سرویسها فعال بشه

برای کنجکاوی بیشتر روی آلارم گوشی هم تست کردم که نتیجه همون بود و با فورس استاپ کردن دیگه آلارم کار نکرد

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کار نمیکنه پژمان جان. وقتی forcestop شد دیگه هیچ پیغامی نشون داده نمیشه.

احتمالش خیلی کمه که این کار شدنی باشه. 

در مورد تلگرام هم باید گفت که با forcestop شدن دیگه هیچ نوتیفیکیشنی نمیاد مگر اینکه یه بار دیگه برنامه لانچ بشه تا دوباره سرویسها فعال بشه

برای کنجکاوی بیشتر روی آلارم گوشی هم تست کردم که نتیجه همون بود و با فورس استاپ کردن دیگه آلارم کار نکرد

درسته. حتماً از یه نسخه اندرویدی به بعد این مورد رو جلوگیری کردن.

چون الان رو اندروید 2.3.6 تست کردم مشکی نداشت بازهم کار میکرد.

شایان هم قرار شد روی همون تنظیمات رمز بذاره، چون اگه میتونست جلوی ForceStop هم بگیره، طرف برنامه رو ClearData میکنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...