رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد عدد

ha88an

سوال

سلام دوستان

من چن وقتی هس توی عدد برنامه خودمو اضافه کردم و تبلیغ رو بصورت ازمایشی اضافه کردم ک خیلی خوب هم نمایش داده میشد

اما الان چند روزه نمایش داده نمیشه تبلیغات ازمایشی و توی پنل هم این ارور نا آشنا رو برام نشون میده (برنامم هنوز توی بازار منتشر نشده و دارم روش کار میکنم)

52602613366225386035.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مشکل از طرف عدد هستش

شما برنامتون رو آماده کنید بزارید بازار تا منتشر بشه بعد تایید میشه تو عدد

فقط یادتون باشه قبل از فرستادن تو بازار حالت آزمایشی رو بردارید

لینک ارسال

تبلیغات رو بهتره هنگامی که میخوای برنامه رو انتشار بدی اضافه کن به برنامه یعنی آخر کار (فرقی هم نداره البته)

برای تایید رسانه هم باید تو بازار منتشر بشه بعدش تایید میشه که حتما از آزمایشی هم در بیار تا تبلیغات اصلی نمایش داده بشه.

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، fito گفته است :

تبلیغات رو بهتره هنگامی که میخوای برنامه رو انتشار بدی اضافه کن به برنامه یعنی آخر کار (فرقی هم نداره البته)

برای تایید رسانه هم باید تو بازار منتشر بشه بعدش تایید میشه که حتما از آزمایشی هم در بیار تا تبلیغات اصلی نمایش داده بشه.

حرف شما درست ولی من نمایش آزمایشی رو فعال کردم درست هم نمایش می داد دو روزه این مدلی شده بدون هیچ تغییری توی کد !

برای نمایش آزمایشی نیاز به تایید نیست نباید الان این ارور رو بده

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، ha88an گفته است :

حرف شما درست ولی من نمایش آزمایشی رو فعال کردم درست هم نمایش می داد دو روزه این مدلی شده بدون هیچ تغییری توی کد !

برای نمایش آزمایشی نیاز به تایید نیست نباید الان این ارور رو بده

منم فک کنم قبلنا همچین مشکلی پیش اومد که بعد چند روز که رو آزمایشی بود دیگه نشون نمیداد نمیدونم حالا بخاطر اینه که چند روز میگذره یا نه!!

اما دقیق منیفست رو چک کن ببین رو ازمایشی (true) گذاشتی یا نه و همینطور اتصال اینترنت هم رو چک کن مشکلی نباشه، دیگه نمیدونم مشکل کجا هست یا نیست:unknown:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...