رفتن به مطلب
  • 0

کتابخانه

moheghi

سوال

سلام

من یه سوال دارم

اگه من کتابخونه ای و فعال کنم باید حتما براش کد بنویسم؟؟

همه کد ها برای کتابخانه ها یکی هست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 28 دقیقه قبل، moheghi گفته است :

سلام

من یه سوال دارم

اگه من کتابخونه ای و فعال کنم باید حتما براش کد بنویسم؟؟

همه کد ها برای کتابخانه ها یکی هست؟

میتونید فعال کنید و کدی هم بهش ننویسین اما فعال کردن کتابخونه های اضافی سبب افزایش حجم برنامه شما میشه
سوال دوم هم خیر هر کتابخونه کدهای مربوط به خودش رو داره ولی معمولا روش استفاده از همه به یک شکل هست.

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، moheghi گفته است :

معمولا چه کدهایی براش استفاده میشه؟

متناسب با هر کتابخونه میتونه فرق کنه اینجوری نیست که برای تمام کتابخونه ها کدهای یکسانی استفاده کنید.

لینک ارسال

منظورم اینه به چه منظور استفاده میشه؟

به منظور شناسوندن کتابخانه به بیسیک,

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، moheghi گفته است :

منظورم اینه به چه منظور استفاده میشه؟

به منظور شناسوندن کتابخانه به بیسیک,

کتابخونه از یک سری مجموعه کد هایی تشکیل شده که و همه در یک فایل جمع شدند که اسمش شده library یا همون کتابخونه یه جور منبع کد یا دستوراتی به حساب میاد که داخل جاوا ازش استفاده میشه و طوری تنظیمش کردن که بشه داخل بیسیک هم ازش استفاده کرد البته اکثر محیط های برنامه نویسی کتابخونه دارند و هر کدوم مختص خودشه

شما باید بنا به نیازتون تیک یک کتابخانه رو بزنید و بی جهت اگر تیک کتابخونه ای رو بزنید و هیچ کدی ننوشته باشید خود به خود عمل نمیکنه

فانکشن ها و متد های داخل هر کتابخونه فرق میکنه برای همین شما تیک هرکدوم رو بزنید باید در حدی ماهر باشید که بتونید از کتابخونه و فانکشن های داخلش استفاده کنید

هر موقع احساس کردید میخواین کاری انجام بدید داخل کد نویسی سوالتون رو در بارش بپرسید تاپیک جدید با موضوع مشخص در مکان مشخص خودش ایجاد کنید

بعد ما کار ما راهنمایی کسانی هستند که سوال میپرسند در توانمون باشه جواب رو میدیم حتماً اگر چند دقیقه ای سرتون خلوت شد حتماً بخش قوانین انجمن رو مطالعه کنید تا از این پس مشکلتون زود تر برطرف بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...