رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با باتون انیمیشن

vistamobile

سوال

سلام 

من با استفاده از کتابخونه انیمیشن ، به باتون دستور دادم که از اینور صفحه بره اون ور صفحه. به خود باتون هم دستور دادم بیاد یه کاری انجام بده. 

باتون میره و میاد و مشکلی نداره، ولی رویداد خود باتون اجرا نمیشه. یعنی فقط تو قسمتی که از دیزاین اسکریپت کد دادم ، رو لمس کنم رویداد باتون اجرا میشه درحالی که مثلا باتون اونور صفحس، باید اینور صغحه رو لمس کنم.

کمک ، کمک 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1396/01/11, 11:19:31، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

متوجه نشدم آقا مختار.

یعنی کلا رویداد کلیک باتن از کار میفته وقتی انیمیشن اعمال میشه؟

یا اینکه مثلا از سمت چپ میره به راست، بازهم باید سمت چپ کلیک بشه و رویداد کلیک کار کنه. درصورتی که اونجا نیست باتن؟

باید سمت چپ کلیک بشه در حالی که اونجا نیس.

لینک ارسال

سلام

متوجه نشدم آقا مختار.

یعنی کلا رویداد کلیک باتن از کار میفته وقتی انیمیشن اعمال میشه؟

یا اینکه مثلا از سمت چپ میره به راست، بازهم باید سمت چپ کلیک بشه و رویداد کلیک کار کنه. درصورتی که اونجا نیست باتن؟

لینک ارسال

در در 1396/01/10, 17:07:16، vistamobile گفته است :

سلام 

من با استفاده از کتابخونه انیمیشن ، به باتون دستور دادم که از اینور صفحه بره اون ور صفحه. به خود باتون هم دستور دادم بیاد یه کاری انجام بده. 

باتون میره و میاد و مشکلی نداره، ولی رویداد خود باتون اجرا نمیشه. یعنی فقط تو قسمتی که از دیزاین اسکریپت کد دادم ، رو لمس کنم رویداد باتون اجرا میشه درحالی که مثلا باتون اونور صفحس، باید اینور صغحه رو لمس کنم.

سلام

:fekr:فکر کنم چون باتون تو دیزاین اسکریپت مختصات دادید بهش و دیزاین اسکریپت تمام مختصات رو به صورت فایل ذخیره میکنه قالب نمایشی ویو با انیمیشن عوض میشه ولی مختصات ثابتی داره

میخواین برای امتحانی یک بار باتون رو دستی اینیشیالایز کنید و به اکتیوتی یا هر جایی که لودش کردید اد ویو کنید شاید درست بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...