رفتن به مطلب
  • 0

پرداخت درون برنامه ای بازار با کلی مطلب سایت هنوز حل نشده

hosseinkarimian

سوال

سلام دوستان در مورد پرداخت درون برنامه ای بازار داخل انجمن مطالب زیادی بود که هیچ کدومش کامل و درست حسابی نیست. اصلا با بیسیک چطور میشه پرداخت درون برنامه ای  کرد که مورد تایید بازار باشه و یک چیز کامل و خوبی باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1396/01/28, 12:01:48، amir1335pp گفته است :

سلام خدمت شما و تمامی دوستان انجمن تمامی این ها رو انجام دادم و وقتی روی دکمه خرید می زنم این تصویر میاد از شما خواهشمندم راهنمایی فرمایید

22222222222222.png

سلام فکر کنم مشکل از کتابخانه inappbiling باید مال بازار شما دانلود کنید

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، maxnet13 گفته است :

سلام دوستان در مورد پرداخت درون برنامه ای بازار داخل انجمن مطالب زیادی بود که هیچ کدومش کامل و درست حسابی نیست. اصلا با بیسیک چطور میشه پرداخت درون برنامه ای  کرد که مورد تایید بازار باشه و یک چیز کامل و خوبی باشه

با سلام ابتدا برو کتابخونه bazzar رو دانلود کن بعد هم بیا آموزشارو ببین چون اگه تمرین نکنید امکان یادگیری وجود نداره تو سایت خود بازار هم یه راهنمایی هست که باید چیکار کنید. برید چک کنید

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، sinam443 گفته است :

با سلام ابتدا برو کتابخونه bazzar رو دانلود کن بعد هم بیا آموزشارو ببین چون اگه تمرین نکنید امکان یادگیری وجود نداره تو سایت خود بازار هم یه راهنمایی هست که باید چیکار کنید. برید چک کنید

سلام داخل بازار برای b4a توضیحی نداده

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، maxnet13 گفته است :

سلام داخل بازار برای b4a توضیحی نداده

بله واسه اندروید استادیو هست ولی واسه آشنایی ابتدایی خوبه. پرداخت درون برنامه بازار خیلیه ولی واسه راحتی و البته امنیت زیادش میتونی همه آموزشای انجمنو ببینی به احتمال زیاد مشکلت حل میشه ولی اگه حل نشد تو اینترنت هم بگرد

لینک ارسال

هم آموزش هم کتابخانه هم آموزش ضد هک برای درون پرداخت بازار تو انجمن هست

فقط مشکل اینه که زحمت جستجو به خودتون نمیدید

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، maxnet13 گفته است :

واقعا آدم اینجور تاپیکا رو میبینه دلسرد میشه.

شما حتی یک درصد از آموزشای انجمن رو هم ندیدین قطعا. چجوری میگین آموزشا همه ناقصه و هیچ کدوم به درد شما نمیخوره؟ یه خورده آدم باید انصاف داشته باشه. 

همه ی دوستان با سعی و تلاش و زحمت خودشون و استفاده از راهنمایی های اساتید عزیز و زحمت کش به جاهای خیلی خوبی رسیدن. شما یه خورده عقب موندین چون همش میخواین وابسته به چیز کامل باشین. 

اون چیز کامل عقل و هوش و تلاش خودتونه عزیز، نه آموزشای انجمنها...

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

واقعا آدم اینجور تاپیکا رو میبینه دلسرد میشه.

شما حتی یک درصد از آموزشای انجمن رو هم ندیدین قطعا. چجوری میگین آموزشا همه ناقصه و هیچ کدوم به درد شما نمیخوره؟ یه خورده آدم باید انصاف داشته باشه. 

همه ی دوستان با سعی و تلاش و زحمت خودشون و استفاده از راهنمایی های اساتید عزیز و زحمت کش به جاهای خیلی خوبی رسیدن. شما یه خورده عقب موندین چون همش میخواین وابسته به چیز کامل باشین. 

اون چیز کامل عقل و هوش و تلاش خودتونه عزیز، نه آموزشای انجمنها...

آقای شاهپری عزیز منظور من به خدا این نبود به خدا بدون شما و دوستان دیگر انجمن نمی چرخه از زحمات شما خیلی سپاسگذارم این هم که گفته بودم آموزش ها ناقصه منظورم این هست که شاید بازار تایید نکنه.

خیلی از مشکلاتم داخل انجمن واقعا حل شد و از شما و تمامی بچه های انجمن خیلی سپاسگذارم و همیشه مدیون شما هستم اگر متن من باعث ناراحتی شما شد خییییییییییلی از شما عذر می خوام و شما هم از من نارحت نباشید

:53::give_rose:      ♥    خیییییییییییییییلی مردی

لینک ارسال

در 23 ساعت قبل، mehrabmmp گفته است :

سلام خدمت شما و تمامی دوستان انجمن تمامی این ها رو انجام دادم و وقتی روی دکمه خرید می زنم این تصویر میاد از شما خواهشمندم راهنمایی فرمایید

22222222222222.png

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، maxnet13 گفته است :

آقای شاهپری عزیز منظور من به خدا این نبود به خدا بدون شما و دوستان دیگر انجمن نمی چرخه از زحمات شما خیلی سپاسگذارم این هم که گفته بودم آموزش ها ناقصه منظورم این هست که شاید بازار تایید نکنه.

خیلی از مشکلاتم داخل انجمن واقعا حل شد و از شما و تمامی بچه های انجمن خیلی سپاسگذارم و همیشه مدیون شما هستم اگر متن من باعث ناراحتی شما شد خییییییییییلی از شما عذر می خوام و شما هم از من نارحت نباشید

:53::give_rose:      ♥    خیییییییییییییییلی مردی

هر کاری انجام میدیم انجام وظیفه اس. در قبالشم توقع یا چشم داشت خاصی نداریم.

قطعا بهترین اساتید هم تا زمانی که خودتون تلاش نکنید و زحمت یادگیری رو به خودتون ندین واستون کاری نمیتونن بکنن

در 7 ساعت قبل، amir1335pp گفته است :

22222222222222.png

دوست عزیز مشکلات مربوط به هر تاپیک رو تو همون تاپیک مطرح کنید لطفا.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...