رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با توقف سرویس و ارسال پوش!

sbr

سوال

سلام دوستان 

به یه مشکل خوردم 

قبلش سرچ کردم به نتیجه نرسیدم 

من میخوام از سایت پوشه برای ارسال پوش استفاده میکنم 

و تنظیمات و طبق آموزش آقای ایزدی انجام دادم 

در حالتی که صفحه گوشی روشن باشه پوش بدون مشکل ارسال میشه 

اما وقتی گوشی قفل هست و صفحه خاموشه ، در این حین وقتی پوش میفرستم و بعد قفل گوشی رو باز میکنم ، برنامه unfortunately has stopped میشه 

اینم از پایدار کردن سرویس 

#Region service Attributes
	#StartAtBoot: true
	#ExcludeFromLibrary: True
	#StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY
#End Region

توی بخش mainfest هم این دسترسی رو اضاف کردم نمیدونم لازم داره یا نه 

AddPermission(android.permission.WAKE_LOCK)

چکار کنم واسه unfortunately has stopped ؟؟؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام شما حتما میخواین به صورت پنل پوش بدین؟ آموزش آقای ایزدی برای پوشه هست اما استفاده از پنل و کدهای بیشتر برای سفارشی کردن ارسال پوشه..

وگرنه که همون پیشفرضش خوبه و آموزشش هم خود سایت پوشه داده...

هم اعلان ساده و هم پیشرفته میدی و تو حالت قفل رو البته نمیدونم اما نباید مشکلی باشه تو حالت قفل فقط نت وصل بشه میرسه دیگه.

اما اگه همون پنل پوش آموزش آقای ایزدی رو میخواین استفاده کنید من استفاده نکردم اما گفتم شاید مهم نباشه براتون ارسال به چه صورت باشه و برای همین میگم همون کدهای ساده ی پوش رو فقط استفاده کنید.

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، fito گفته است :

سلام شما حتما میخواین به صورت پنل پوش بدین؟ آموزش آقای ایزدی برای پوشه هست اما استفاده از پنل و کدهای بیشتر برای سفارشی کردن ارسال پوشه..

وگرنه که همون پیشفرضش خوبه و آموزشش هم خود سایت پوشه داده...

هم اعلان ساده و هم پیشرفته میدی و تو حالت قفل رو البته نمیدونم اما نباید مشکلی باشه تو حالت قفل فقط نت وصل بشه میرسه دیگه.

اما اگه همون پنل پوش آموزش آقای ایزدی رو میخواین استفاده کنید من استفاده نکردم اما گفتم شاید مهم نباشه براتون ارسال به چه صورت باشه و برای همین میگم همون کدهای ساده ی پوش رو فقط استفاده کنید.

الان من توی ارسال پوش زمانی که صفحه گوشی روشن باشه هیچ مشکلی نیست 

ولی وقتی صفحه قفل باشه برنامه has stopped  میشه 

وگرنه توی حالت روشن بودن صفحه کامل درست کار میکنه 

فقط مشکل توی زمانی هست که گوشی قفل هست

لینک ارسال

سلام

ببینید اصلا سایت پوشه و سایت های مشابه مثل توسعه یار و... نیازی به ماندگار کردن سرویس ندارن.

اون سرویسی که میبینید اونجا هست یک کلاس BroadcastReceiver هست فقط برای دریافت اطلاعاته. یعنی زمانی که پوش دریافت میشه این سرویس خود به خود استارت میشه و اطلاعات رو به شما میده.

مشکل مربوطه هم اصلا ربطی به ماندگاری سرویس نداره، حتما توی رویداد service_Start کدهایی رو اشتباه نوشتید، با پشتیبانی خودشون در میون بگذارید.

لینک ارسال

در 28 دقیقه قبل، sbr گفته است :

الان من توی ارسال پوش زمانی که صفحه گوشی روشن باشه هیچ مشکلی نیست 

ولی وقتی صفحه قفل باشه برنامه has stopped  میشه 

وگرنه توی حالت روشن بودن صفحه کامل درست کار میکنه 

فقط مشکل توی زمانی هست که گوشی قفل هست

خلاصه نفهمیدم شما پوش پنل میخواین بدین یا ساده بهرحال من که استفاده میکنم ساده و اصلا نیازی نیست به برنامه سرویس تعریف کنید و خطای برنامه شمام فک کنم بخاطر همینه که کد سرویس دارید و جایی مشکل داره...

وگرنه که تو حالت عادی نیاز به تعریف سرویس نیست و هر وقت خواستی پوش میفرستی بدون اینکه برنامت باز باشه یا بسته یا گوشی قفل باشه بعده روشن شدن و اتصال به نت میرسه پوشت.

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، fito گفته است :

خلاصه نفهمیدم شما پوش پنل میخواین بدین یا ساده بهرحال من که استفاده میکنم ساده و اصلا نیازی نیست به برنامه سرویس تعریف کنید و خطای برنامه شمام فک کنم بخاطر همینه که کد سرویس دارید و جایی مشکل داره...

وگرنه که تو حالت عادی نیاز به تعریف سرویس نیست و هر وقت خواستی پوش میفرستی بدون اینکه برنامت باز باشه یا بسته یا گوشی قفل باشه بعده روشن شدن و اتصال به نت میرسه پوشت.

بله پوش پنل استفاده میکنم 

توی سرویس وقتی پوش اومد یه اکتیویتی استارت میکنه 

ضمنا وقتی صفحه قفله و اینترنت وصله مشکل دارم 

به نظرم خودم باید وقتی صفحه قفله باید با یه ناتیفیکیشن سر و تهش رو هم بیارم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...