رفتن به مطلب
  • 0

اسنپ

rezakhanihahabib@gmail.com

سوال

سلام ، من میخوام یه برنامه بنویسم که مثل اسنپ کار کنه ، خیلی مبتدی نیستم و خیلی هم حرفه ای نیستم ، میخواستم بدونم چطور باید این کارو بکنم ، از کتابخانه google map  نمیشه انگار استفاده کرد ، از چه کتابخانه ای باید استفاده کنم ؟ چطور با یه سرور ارتباطش بدم ؟؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

این روشی که داداش پژمان ما گفت هم عالیه

اما بذار من یکم باز کنم قضیه رو

چرا با گوگل مپ نمیشه! اتفاقا میشه

شما اول باید یه سرور راه بندازی ؛ واسه این کار هم می تونی کد بنویسی هم از سرور ها موجود استفاده کنی

از سمت سرور های موجود میشه به سرور های چت xmpp اشاره کرد که بیشتر بچه ها باهاش آشنا هستن

اما اگه بخوای کد بنویسی که باز یه دو راهی داری

یکی اینکه با به روز رسانی باشه یا اینکه لیسنر داشته باشه

که سرعت دوومی بیشتره

و عملا بهتره و برای اینکار نیاز داری خب یکی از کد نویسی های سمت سرور رو بلد باشی

اما اینکه میگی چطور وصل کنی به سرور ، خب این دیگه آسونه مثلا می تونی با ارسال یه درخواست از طریق http این کار  رو انجام بدی یا اینکه اگه از سرور های چت xmpp استفاده می کنی که کار خیلی آسونه یه پیام ارسال می کنی حالا با هر متنی که می خوای که حاوی یک سری اطلاعاته از قبیل طول و عرض جغرافیایی و ...

حالا شما می تونی به هر روشی عمل کنی

اما خب حالت کلی برنامه خیلی آسونیه و کلا فکر کنم آخر آخرش یک ماه زمان می بره
خیلی حرف زدم 
:fekr:

لینک ارسال

در در 1396/02/05, 02:38:13، مصطفی حقیقی گفته است :

این روشی که داداش پژمان ما گفت هم عالیه

اما بذار من یکم باز کنم قضیه رو

چرا با گوگل مپ نمیشه! اتفاقا میشه

شما اول باید یه سرور راه بندازی ؛ واسه این کار هم می تونی کد بنویسی هم از سرور ها موجود استفاده کنی

از سمت سرور های موجود میشه به سرور های چت xmpp اشاره کرد که بیشتر بچه ها باهاش آشنا هستن

اما اگه بخوای کد بنویسی که باز یه دو راهی داری

یکی اینکه با به روز رسانی باشه یا اینکه لیسنر داشته باشه

که سرعت دوومی بیشتره

و عملا بهتره و برای اینکار نیاز داری خب یکی از کد نویسی های سمت سرور رو بلد باشی

اما اینکه میگی چطور وصل کنی به سرور ، خب این دیگه آسونه مثلا می تونی با ارسال یه درخواست از طریق http این کار  رو انجام بدی یا اینکه اگه از سرور های چت xmpp استفاده می کنی که کار خیلی آسونه یه پیام ارسال می کنی حالا با هر متنی که می خوای که حاوی یک سری اطلاعاته از قبیل طول و عرض جغرافیایی و ...

حالا شما می تونی به هر روشی عمل کنی

اما خب حالت کلی برنامه خیلی آسونیه و کلا فکر کنم آخر آخرش یک ماه زمان می بره
خیلی حرف زدم 
:fekr:

از websocket استفاده کنم چطوره ؟؟

یا از httpjob استفاده کنم ؟؟

لینک ارسال

در در 1396/03/01, 10:14:39، [email protected] گفته است :

اینو که هر کسی میدونه :fekr: ، خودمم میدونستم ، اگر پست گذاشتم اینجا ، یعنی راهنمایی میخوام ، سرنخ لازم دارم ، حداقل روش کلی کار رو بهم برسونید . . . .

دوست عزیز استاد @پژمان نیکروان لطف کردن به تاپیک شما پاسخ دادن بدهکار هم شدن ؟؟

لینک ارسال

سلام پیشنهاد میکنم تمامی امکانات اسنپ رو یادداشت بفرمایید.

و درباره هر امکان سرچ بکنید، قطعا در مورد هرکدوم آموزشی چیزی پیدا میشه در سطح اینترنت، مثلا توش گوگل مپ استفاده شده خب با یک سرچ ساده میشه آموزشش رو پیدا کرد. و چیزهایی ازاین قبیل.

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، میلاد حائری گفته است :

دوست عزیز استاد @پژمان نیکروان لطف کردن به تاپیک شما پاسخ دادن بدهکار هم شدن ؟؟

اگر جسارت کردم معذرت میخوام ولی اینکه بگید برو تو گوگل سرچ کن که نشد پاسخ ، اینو هر کسی میدونه :unknown:، خود من هم اول میرم تو گوگل سرچ میکنم ، اگر جوابی پیدا نکردم و به بن بست خوردم بعدش میام اینجا مطرح میکنم که البته تا حالا 90% جوابا  رو خودم  پیدا کردم ، اینقدر که تاپیک نوشتم و کسی جواب نداد :gerye:

لینک ارسال

کسی جواب نمیده ؟؟؟؟ :sorry::sorry::gerye:

بازم خودم باید مشکل رو حل کنم ؟؟؟ نمیشه یکی راهنمایی کنه ؟؟

از http job استفاده کنم یا web socket ??? :fekr:

لینک ارسال

در در 1396/02/04, 22:46:35، پژمان نیکروان گفته است :

سلام پیشنهاد میکنم تمامی امکانات اسنپ رو یادداشت بفرمایید.

و درباره هر امکان سرچ بکنید، قطعا در مورد هرکدوم آموزشی چیزی پیدا میشه در سطح اینترنت، مثلا توش گوگل مپ استفاده شده خب با یک سرچ ساده میشه آموزشش رو پیدا کرد. و چیزهایی ازاین قبیل.

اینو که هر کسی میدونه :fekr: ، خودمم میدونستم ، اگر پست گذاشتم اینجا ، یعنی راهنمایی میخوام ، سرنخ لازم دارم ، حداقل روش کلی کار رو بهم برسونید . . . .

لینک ارسال

php بلدم فکر کنم که بشه با php اینکارو کرد ، اما اون قسمت بروز رسانی یا لیسنر رو متوجه نشدم . . .:sorry:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...