رفتن به مطلب

Sina

ارسال‌های توصیه شده

دوستان سلام . یک مقاله مختصر راجع به کار با Audio Recorder رو آماده کردم . این اولین PDF هستش سعی میکنم کار رو ادامه بدم و رفته رفته این کار تخصصی تر و حجم اون بیشتر بشه .

دانلود با لینک مستقیم :

Work With AudioRecorder - Basic4Android.org.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسری نعمتی مهمان

سلام سینا خسته نباشی.میشه کاری کرد که هر بار که یه تماس تلفنی انجام میشه ( هم تماس دریافتی هم ارسالی ) صدا رو ضبت کنه ؟؟

لینک ارسال

عالی سینا جان . خسته نباشی

خیلی فایل PDF ات مناسب بود و توش همه چی کامل توضیح داده شده بود. فقط دو تا پیشنهاد دارم:

1- قبل از تاپیک باید خوب کتابخانه رو پست میکردی و لینکش رو توی فایل PDF میگذاشتی . http://answercenter.ir/showthread.php?t=220

2- چند تا از تکست هات رو Hyper Link میدادی به www.Basic4Android.org

موفق باشی. *give_heart*

لینک ارسال

چشم مهدی جان . فعلا این PDF اول بود زیاد بهش نرسیدم . کم کم بهتر میشه .

سلام کسرا جان . آره خیلی راحت با استفاده از یک Service Module و لایبرری Reflector میشه این کارو انجام داد اگه . کد هارو نتونستی بنویسی بگو تا بزارم .

موفق باشید . . . .

لینک ارسال

سلام سینا خسته نباشی.میشه کاری کرد که هر بار که یه تماس تلفنی انجام میشه ( هم تماس دریافتی هم ارسالی ) صدا رو ضبت کنه ؟؟

تست نکردم ولی فکر کنم با کتابخانه AnswerCall بشه یک کارهایی کرد ...

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...
دوستان سلام . یک مقاله مختصر راجع به کار با Audio Recorder رو آماده کردم . این اولین PDF هستش سعی میکنم کار رو ادامه بدم و رفته رفته این کار تخصصی تر و حجم اون بیشتر بشه .

دانلود با لینک مستقیم :

[ATTACH]233[/ATTACH]

سلام متاسفانه خطا میده روی خط AR.start خطای ilegall state میده

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

دوستان برای اولین باز ضبط میکنه و مشکلی نداره اما برای بار دوم که میخوایم ضبط کنیم ارور میده

لطفا راهنمایی کنید

تو سایت اصلیشم گشتم چیزی پیدا نکردم

لینک ارسال

دوستان برای اولین باز ضبط میکنه و مشکلی نداره اما برای بار دوم که میخوایم ضبط کنیم ارور میده

لطفا راهنمایی کنید

تو سایت اصلیشم گشتم چیزی پیدا نکردم

درود

سورس رو من ندیدم اما شما بیایید Initialize رو توی رویداد Button مربوط به ضبط صدا تعریف کنید ببینید مشکل حل میشه؟؟

لینک ارسال

درود

سورس رو من ندیدم اما شما بیایید Initialize رو توی رویداد Button مربوط به ضبط صدا تعریف کنید ببینید مشکل حل میشه؟؟

سلام

نه متاسفانه

معلوم نیست اون رویداد متوقف کردن ضبط صدا چیکار میکنه که برای ضبط مجدد ارور میده !

دوستان اگه کتابخونه دیگه ای رو میشناسن معرفی کنن ( قابلیت ذخیره فایل ضبط شده هم داشته باشه )

لینک ارسال

سلام

نه متاسفانه

معلوم نیست اون رویداد متوقف کردن ضبط صدا چیکار میکنه که برای ضبط مجدد ارور میده !

دوستان اگه کتابخونه دیگه ای رو میشناسن معرفی کنن ( قابلیت ذخیره فایل ضبط شده هم داشته باشه )

شماره پروژه ای که نوشتین رو پیوست کنیذ لطفا تا عیبشو بگیریم

لینک ارسال

شماره پروژه ای که نوشتین رو پیوست کنیذ لطفا تا عیبشو بگیریم

پروژه من یه خورده حجیم بود ، به جاش اینو پیوست کردم

این سورس رو همکارای خودتون گذاشتن

http://answercenter.ir/thread1005.html

در کل تو سورس های مشابه از کتابخونه AudioRecorder استفاده شده و مشکل منم همین کتابخونه هست

توضیح:

برنامه فقط برای بار اول ضبط میکنه - اما برای بارهای بعد خیر - بنده هم یه کارایی کردم که ارور نده و تو قسمت avd اروریم نمیده اما موقعی که میریزم رو گوشی باز همون اشو همون کاسه

audioRecorder_2.rar

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...