رفتن به مطلب
  • 0

دیزاین متریال

101011

سوال

سلام وقت بخیر
من میخوام تم برنامم متریال باشه

ولی وقتی تولبار میزارم زیرش مثل برنامه هایی که با جاوا مینویسن سایه نمیفته و یا مثلا اگر بخوام رو یه دکمه کلیک کنم مثل یه ویو تو برنامه های جاوا وقتی رو یه ویو کلیک میکنی مثلا جای انگشتت رو نشون میده یه جورایی گرافیکیه ولی من تو بیسیک با باتن و ... نمیتونم یه همچین کاری کنم که گرافیک برنامم اینجوری باشه.و یا اینکه یه لیبل بزنم که دورش مسیج باکس سایه بیفته و ...

اموزش هم قبلا گرفتم ولی این ها رو نداشت.به نظرتون چیکار کنم.نمونه کدی دارید که کمکم کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 14 ساعت قبل، 101011 گفته است :

سلام وقت بخیر
من میخوام تم برنامم متریال باشه

ولی وقتی تولبار میزارم زیرش مثل برنامه هایی که با جاوا مینویسن سایه نمیفته و یا مثلا اگر بخوام رو یه دکمه کلیک کنم مثل یه ویو تو برنامه های جاوا وقتی رو یه ویو کلیک میکنی مثلا جای انگشتت رو نشون میده یه جورایی گرافیکیه ولی من تو بیسیک با باتن و ... نمیتونم یه همچین کاری کنم که گرافیک برنامم اینجوری باشه.و یا اینکه یه لیبل بزنم که دورش مسیج باکس سایه بیفته و ...

اموزش هم قبلا گرفتم ولی این ها رو نداشت.به نظرتون چیکار کنم.نمونه کدی دارید که کمکم کنه؟

با سلام دوتا نکته رو باید مد نظر داشته باشین اولی گوشیتونه که باید اندرویدش بالای پنج باشه که متریالو ببینید دومی هم کتابخونه هاشه که معروف ترین و پر کاربردترین اپکامپت هست و باتنی که شما با اپکامپت بزاری کاملا گرافیکی میشه.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، sinam443 گفته است :

با سلام دوتا نکته رو باید مد نظر داشته باشین اولی گوشیتونه که باید اندرویدش بالای پنج باشه که متریالو ببینید دومی هم کتابخونه هاشه که معروف ترین و پر کاربردترین اپکامپت هست و باتنی که شما با اپکامپت بزاری کاملا گرافیکی میشه.

مشکل اینجاست که یه مقدار خشک و بی روح میشه ولی تو برنامه های دیگه که با جاوا مینویسن گرافیکش خیلی بهتر میشه

یه نمونه میتونید برام بفرستید که یه همچین چیزایی داشته باشه:
پنل یا چیزی که دورش سایه بیفته،روش کلیک کردنی از جایی که انگشت برخورد میکنه تغییر رنگ بده و معاوم بشه کلیک شده
منو آبشاری که چند تا ایتم داشته باشه و با کلیک روی هر ایتم یه متنی از اون زیرش نمایش داده بشه و بعد از اینکه ایتم بعدی رو کلیک کردی اون متن بصورت اسلاید بره بالا و جمع بشه و متن ایتم جدید زیرش نمایش داده بشه(بصورت کرکره ای)
اسلایدر عکس (چند تا عکس رو بصورت خودکار مثل بنر های کافه بازار اسلاید کنه)

هر کردوم از اینها رو اگر داشتید برام بذارید ممنون

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، 101011 گفته است :

مشکل اینجاست که یه مقدار خشک و بی روح میشه ولی تو برنامه های دیگه که با جاوا مینویسن گرافیکش خیلی بهتر میشه

یه نمونه میتونید برام بفرستید که یه همچین چیزایی داشته باشه:
پنل یا چیزی که دورش سایه بیفته،روش کلیک کردنی از جایی که انگشت برخورد میکنه تغییر رنگ بده و معاوم بشه کلیک شده
منو آبشاری که چند تا ایتم داشته باشه و با کلیک روی هر ایتم یه متنی از اون زیرش نمایش داده بشه و بعد از اینکه ایتم بعدی رو کلیک کردی اون متن بصورت اسلاید بره بالا و جمع بشه و متن ایتم جدید زیرش نمایش داده بشه(بصورت کرکره ای)
اسلایدر عکس (چند تا عکس رو بصورت خودکار مثل بنر های کافه بازار اسلاید کنه)

هر کردوم از اینها رو اگر داشتید برام بذارید ممنون

خب جاوا انعطافش بیشتره و واسه اینکه بیسیکم انعطاف پیدا کنه بیا به جای دیزاین از کد نویسی واسه ساخت اجزا استفاده کن. مثال رو هم آماده میکنم براتون تا آخر شب

لینک ارسال

دوست عزیز اینم یه مثال کامل از اپکامپت...

با همراه سورس به طور کامل.

رمز فایل: answercenter.ir

AppCompat.rar

لینک ارسال

در در 1396/02/16, 10:34:23، sinam443 گفته است :

دوست عزیز اینم یه مثال کامل از اپکامپت...

با همراه سورس به طور کامل.

رمز فایل: answercenter.ir

AppCompat.rar

یه راهنمایی میکنید
این ارور رو اپ کامپت 3.42 داد

B4A version: 6.50
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.07s)
Compiling layouts code.    (0.02s)
Organizing libraries.    Error
Maven artifact not found: com.android.support/appcompat-v7

مشخصات فایل های sdk  من:
build-tools:android-5.1
platforms:android-6.0
Android Support Repository رو نمیدونم منظورش کدوم پوشست

اگر این ها اشکال داره اگر زحمتی نیست لینک دانلود هر کدوم رو برام بدید.تشکر
و یا اگر مشکل از جایی دیگست راهنمایی کنید.من قبلا با appcompat ورژن پایین تر کار میکردم این مشکل رو نداشت.الان که اینو تو کتابخانه ها اضافه کردم به مشکل خورد

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، 101011 گفته است :

یه راهنمایی میکنید
این ارور رو اپ کامپت 3.42 داد

B4A version: 6.50
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.07s)
Compiling layouts code.    (0.02s)
Organizing libraries.    Error
Maven artifact not found: com.android.support/appcompat-v7

مشخصات فایل های sdk  من:
build-tools:android-5.1
platforms:android-6.0
Android Support Repository رو نمیدونم منظورش کدوم پوشست

اگر این ها اشکال داره اگر زحمتی نیست لینک دانلود هر کدوم رو برام بدید.تشکر
و یا اگر مشکل از جایی دیگست راهنمایی کنید.من قبلا با appcompat ورژن پایین تر کار میکردم این مشکل رو نداشت.الان که اینو تو کتابخانه ها اضافه کردم به مشکل خورد

اونم بخاطر تفاوت داشتن نسخه و اس دی کی ماست

اگر منیفست منم نگاه کنید تغییر یافته اگه میخاین با نسخه من یکی بشه باید یه 600 هفتصد مگ خرج کنید که فک نکنم ارزششو داشته باشه ولی کاملا از نسخه اس دی کی  و جی دی کی هست

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، sinam443 گفته است :

اونم بخاطر تفاوت داشتن نسخه و اس دی کی ماست

اگر منیفست منم نگاه کنید تغییر یافته اگه میخاین با نسخه من یکی بشه باید یه 600 هفتصد مگ خرج کنید که فک نکنم ارزششو داشته باشه ولی کاملا از نسخه اس دی کی  و جی دی کی هست

lمیشه لطف کنید لینک دانلود فایل های مورد نیازش رو برام قرار بدید از سایت های معتبر که فایل هاشون سالم هستن

ممنونم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...