رفتن به مطلب
  • 0

ست کردن آهنگ به عنوان زنگ گوشی از دیتابیس

qasem

سوال

سلام دوستان گرامی، اگه یه نمونه سورس ساده در مورد اینکه چجوری اسم آهنگ را از دیتابس بگیرم و به عنوان زنگ گوشی ست کنم بزارید ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 8 دقیقه قبل، qasem گفته است :

سلام دوستان گرامی، اگه یه نمونه سورس ساده در مورد اینکه چجوری اسم آهنگ را از دیتابس بگیرم و به عنوان زنگ گوشی ست کنم بزارید ممنون میشم.

سلام

لطفاً سعی کنید از ایجاد مجدد تاپیک تکراری خود داری کنید

جواب شما قبلاً داده شده است اگر مهارت کار کردن با دیتابیس و کنترل ورودی و خروجی دیتابیس در b4a رو ندارید حتماً به دنبال دوره کارکردن با دیتابیس در b4a باشید

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، محمد رشوند گفته است :

سلام

لطفاً سعی کنید از ایجاد مجدد تاپیک تکراری خود داری کنید

جواب شما قبلاً داده شده است اگر مهارت کار کردن با دیتابیس و کنترل ورودی و خروجی دیتابیس در b4a رو ندارید حتماً به دنبال دوره کارکردن با دیتابیس در b4a باشید

اگه جواب و میدونی بجای حواشی رفتن ، یه  جواب درست بده تا تایپک اضافی زده نشه!

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، qasem گفته است :

اگه جواب و میدونی بجای حواشی رفتن ، یه  جواب درست بده تا تایپک اضافی زده نشه!

من کد های شمارو ندیدم اصلاً که بخوام طبق کد نویسی که انجام دادید براتون تنظیم کنم که موزیکتون از دیتابیس انتخاب و به عنوان رینگتون تنظیم بشه

در تاپیک قبلی هم خودتون گفتید که موزیک هارو داخل دیتابیس ریختید و لودشون کردید و میتونید پخش کنید و من هم جوابتون رو دادم

همون طور که پخش میکنید همونطورم میتونید به عنوان موزیک رینگتون انتخاب کنید

لینک سورس کدی هم در تاپیک قبلی دادم که کاملاً جوابتون رو میده و همینطور تکه کدی هم که دادم برای ست کردن موزیک به عنوان رینگتون بودش

ما وظیفمون پاسخگویی هستش و جوابتون رو دادیم اگر احساس میکنید که در پاسخگویی از طرف ما مشکلی هست لطفاً بفرمایید کجای کارمون مشکل داره تا تصحیح کنیم

در غیر این صورت شما انتظار دارید که ما پروژه رو براتون از اول کد نویسی کنیم که وظیفمون نیست

راهنمایی فقط کد نیست بستگی به مهارت شما هم داره که متاسفانه اینطور که پیداست شما مهارت کافی برای انجام اینکار رو ندارید پس بنابراین نگید که ما جواب رو نمیدیم  و ......

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...