رفتن به مطلب
  • 0

ساخت برنامه هایی مثل برنامه فضول گیر

mirtalebi

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز

من می خوام برنامه ای بسازم که همین که گوشی روشن می شه بیاد و قفلی رو به اون نشون بده اگه تونست قفل رو درست بزنه بتونه وارد برنامه بشه

مثل برنامه های فضولگیر که هنگامی که رمز رو اشتباه میزنه عکس میگیره

توجه کنید که این برنامهنباید بسته بشه یعنی وقتی قفل اومد کاربر دکمه home رو زد از برنامه خارج نشه

لطفا کمک کنید

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام این برنامه  ای که میگید چند تا مرحله ساخت داره مثلا وقتی که دکمه برگشت رو زد برنامه خارج نشه یه کد سادست که تو انجمن قبلا هم بوده  ولی اینیکه گوشی روشن شد  قفل بیاره یه ویجت میخاد فک کنم  و ساختن قفل هم که کار بسیار سختیه (البته الگو) اگه میخاد واسه خود برناما تون قفل بزارید بگید سورسشو بزارم واست

لینک ارسال

درود

همچین برنامه ای فکر نکنم روی هر گوشی اجرا بشه به دلایل امنیتی :53:

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، میلاد حائری گفته است :

درود

همچین برنامه ای فکر نکنم روی هر گوشی اجرا بشه به دلایل امنیتی :53:

یعنی هیچ راهی نیست؟

لینک ارسال

چرا هست

اول شما بیای و برنامه رو به صورت ادمین موبایل در بیاری که یه ریسورس و یه کد و یه لایبری ساده داره

وقتی کاربر قبول کرد شما ادمین موبایل بشه(یعنی همه چیز موبایلو گنترل بکنی) شما باید بیای و یه سرویس فعال کنی که همیشه فعال باشه بعد توی اون بیای و با دستورات کتابخانه Administrator چک کنی که اگر صفحه موبایل قفل شده بیاد و یه اکتویتی که مربوط به وارد کردن رمزه

رو باز کنی بعد باید بگی اگر رمز رو غلط زد ییه عکس یا فیلم از دوربین جلو بگیری که لایبری و سورسش موجوده و اون رو ذخیره کنی

در کل منم قبلا به فکر ساختش بودم اما انقدر سخته که بیخیالش شدم نکه نشه ، میشه اما سخته

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، Angry Fox گفته است :

چرا هست

اول شما بیای و برنامه رو به صورت ادمین موبایل در بیاری که یه ریسورس و یه کد و یه لایبری ساده داره

وقتی کاربر قبول کرد شما ادمین موبایل بشه(یعنی همه چیز موبایلو گنترل بکنی) شما باید بیای و یه سرویس فعال کنی که همیشه فعال باشه بعد توی اون بیای و با دستورات کتابخانه Administrator چک کنی که اگر صفحه موبایل قفل شده بیاد و یه اکتویتی که مربوط به وارد کردن رمزه

رو باز کنی بعد باید بگی اگر رمز رو غلط زد ییه عکس یا فیلم از دوربین جلو بگیری که لایبری و سورسش موجوده و اون رو ذخیره کنی

در کل منم قبلا به فکر ساختش بودم اما انقدر سخته که بیخیالش شدم نکه نشه ، میشه اما سخته

دوست عزیز اینی که میگین درست اما بازار و یا ویروس کش ها هیجوقت اجازه نمیدن نصب بشه چون دسترسی سنگین میخاد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...