رفتن به مطلب
  • 0

در خواست راهنمایی چگونه ارسال تصویر از طریق برنامه به دیتابیس آنلاین و آفلاین

omid-j

سوال

با سلام و احترام به اساتید

من دنبال یک آموزش در خصوص اینکه به توانم عکس از طریق برنامه به دیتابیس آنلاین و آفلاین ارسال کنم که هر وقت کاربر برنامه مخصوص دریافت تصاویر را باز کرد بتوان تصاویر از بانک اطلاعات در خود برنامه مشاهد کند

بهتر بگم

فرض کنیم یک برنامه ی آنلاین داریم می خوام از طریق برنامه یک تصویر به دیتابیس آنلاین ارسال کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر از همه اساتید محترم سایت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام دوست عزیز این کاری که شما میگید رو من نفهمیدم اما اگه میخای کاربر با وارد کردن عکس اون رو به سایت بفرسته یه آموزش و سورس دیگه داره و اگه بخوای از دیتابیس عکس بفرستی به کاربر یه راه دیگه داره و اگه میخای از سایت عکس بگیره نشون بده ساده ترین راه  استفاده از کتابخانه آریا والی هستکه توش باید از رکووست استفاده کنی که بی دردسر هست اما اگه بخوای بفرستی ،تو همون کتابخونه از طریق post باید بفرستی و با فایل php رو سرور اونو دریافت کنی واگه میخای خودت از سایت عکس اضافه کنی بازم با همون کتابخونه باید از دستور get استفاده کنی به همین راحتی.

راه دومم اینه که از http utils2 استفاده کنی وتو اون هم باید ابتدا دانلود و بعد تو برنامه نشون بدی شما اول چیزی که میخای رو بگو سورسشو واست بفرستم.

لینک ارسال

درود:DD:

شما برای اینکار باید یه هاست داشت باشی و از کتابخانه اپلودر آقای پزمان نیکروان استفاده کنی میتونی یه جستجو بکنی این خیلی راحته باید سورست file chooser هم داشته باشه:53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...