رفتن به مطلب
  • 0

روش بالا بردن API کامپایلر

esmaeil57

سوال

سلام

چه طوری میشه API کامپایلر رو بالا برد؟ API رو از داخل سایت دانلود هم کردم فقط میخوام نحوه استفاده از اون و در واقع نصب اون رو بدونم.

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، esmaeil57 گفته است :

سلام

چه طوری میشه API کامپایلر رو بالا برد؟ API رو از داخل سایت دانلود هم کردم فقط میخوام نحوه استفاده از اون و در واقع نصب اون رو بدونم.

ممنون

دقیق متوجه منظورتون نشدم که Target  منظورتون هست یا APi که برای کامپایل انتخاب میکنی . مورد اول از داخل مانیفست قابل تغییر هست . مورد دوم آدرس android.jar رو ادرس اخرین Api بدید که دارید.

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

دقیق متوجه منظورتون نشدم که Target  منظورتون هست یا APi که برای کامپایل انتخاب میکنی . مورد اول از داخل مانیفست قابل تغییر هست . مورد دوم آدرس android.jar رو ادرس اخرین Api بدید که دارید.

سلام مجدد. میخوام از کتابخونه arial listview استفاده کنم و توی توضیحات سایت گفتن باید از api بالا استفاده کنید تا کامپایل شه و حتی یه فایل زیپ هم واسه دانلود گذاشتن. فایل زیپ رو دانلود کردم ولی نمیدونم چه جوری ازش استفاده کنم.

ممنون

لینک ارسال

درود

شما اول api  رو دانلدو کن و توی پوشه pltafrom اس دی کا استخراج کن بعدش برو توی بیسیک فور اندروید بعد از سر برگ tools  configure phats رو انتخاب کن و توی قسمت دوم وارد پوشه platform شو و وارد اون پوشه ای شو که اونجا استخراج کن بعدش android.jar  رو انتخاب کن  تمام شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...