رفتن به مطلب

بازی سازی در بیسیک فورو سورس های اجرای آبجکت های سه بعدی متحرک برای بازی های سه بعدی در b4a وتبدیل تصاویر .jpg به تصاویر سه بعدی باکتابخانه Jpct و OpenGL

نورنما

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، نورنما گفته است :

سلام،سلامت باشید

ممنونم

احسنت برشما .کارهای خوب وزیبا و جالب وقابل تحسینی  دارید.

خب به نظرم کسی که این نرم افزارهای بازی رو نوشته مطمئنا توانایی ساخت امثال باقلوا و... رو هم داره

اما راجع به دراگ دراپ ، اون نیمچه سورسی که فرستاده ام دارای 100 باتن و100 پنلی که در شماره وid باهمدیگریکسانند هست که میتونید هرباتن رو با پنل نظیرش که آی دی یکسانی دارند، محلشان را مقایسه کنید وبا اضافه کردن انیمیشن به اون چیزی مثل باقلوا بسازید.موفق باشید 

عجب!  این puzzel 15 کارشماست؟!! من اونو از آدرس زیر توی سایت  B4X دانلود کرده بودم .

Share My Creation - Puzzle 15 | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

اصل پازل نه. ولی بهینه کردم با سرعت بهتر بصورت رندوم با تایمر فارسی. کد کمتر و ui جذابتر بهش دادم. وقتی سورس رو دیدم هنگ کردم که چرا این همه کد !! راحت میشه با صد خط این بازی رو ساخت و ساختم ان شا الله سورس رو چند وقت دیگه میزارم تو بخش سورسها. 

در مورد بازی باقلوا که الان مشابهش ریخته تو بازار از نظر من به صرفه نیس که وقت رو روش تلف کرد و حتی ارزش ساختن نداره . تشکر از همه . . .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...