رفتن به مطلب
  • 0

فعال کردن برنامه در قسمت Protected گوشی

Coocala

سوال

چطور باید برنامه رو به قسمت Protected گوشی یا همون برنامه های محافظت شده که به فعالیت های پس زمینه مربوط میشه، اضافه و فعال کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با کتابخانه Administrator میشه

جست و جو کنید آموزش و ریسورس هاش توی انجمن موجوده

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، Angry Fox گفته است :

با کتابخانه Administrator میشه

جست و جو کنید آموزش و ریسورس هاش توی انجمن موجوده

Administrator برنامه به عنوان سرپرست دستگاه فعال میکنه و ربطی به قسمت Protected نداره.

Protected مربوط میشه به سرویس ها و فعالیت های پس زمینه که اگه برنامه جزو موارد محافظت شده نباشه سرویس موقعی که برنامه بسته باشه اجرا نمیشه

لینک ارسال

سلام یک پستی توی کانالم گذاشته بودم در این مورد و سرویس ها در گوشی های هوآوی که اینجا میذارمش بخونید.

photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB

[In reply to کافه توسعه]
درباره کارنکردن سرویس های پس زمینه در برخی از گوشی های #هوآوی و برنامه های محافظت شده

دوستانی که با سرویس ها یا برادکست رسیورها در برنامه نویسی اندروید کار کردند درجریان هستند و مشاهده کردند که در بعضی از گوشی های هوآوی خصوصاً سری #هانر سرویس ها پایدار نمیمونند، معمولاً در مواقع زیر از کار میوفتن:
• خاموش شدن صفحه
• پاک شدن برنامه از Recents
• یا خود به خود

بنظر میاد این چیز پیچیده ای باشه اما با تحقیق و بررسی فهمیدم که مورد ساده ای هست

دلیل:
• گوشی های هوآوی برای اینکه از مصرف زیاد باتری دستگاه جلوگیری بشه یک قسمتی در تنظیمات قرار داده به نام "برنامه های محافظت شده یا  protected apps" و اگر بخوایم سرویس های برنامه از کار نیوفته باید بریم به این قسمت و برنامه رو تیک بزنیم.

برنامه هایی مثل واتس اپ، سایفون و... چطور بصورت خودکار وارد لیست محافظت شده میشن و تیک میخورند؟
• طبق این تاپیک ( goo.gl/ZPFnKx ) که از سایت StackOverFlow پرسیدم ما نمیتونیم هیچوقت اینکارو انجام بدیم، چون برنامه هایی مثل واتس اپ محبوب هستن و هوآوی بطور خودکار این اجازه رو به این برنامه ها داده.

راه حل چیه؟
• خب ازاونجایی که گفتیم نمیشه بصورت خودکار کاری کرد برنامه ی ما به اپ های محافظت شده هوآوی اضافه بشه، تنها راهش اینه که کاربر رو روانه کنیم به اون قسمت از تنظیمات و ازش بخوایم برای درست کار کردن برنامه فعالش کنه.
این مورد در کتابخانه PNAlarmManager انجام شده. میتونید تغییرات نسخه 1.10 رو بخونید.

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام یک پستی توی کانالم گذاشته بودم در این مورد و سرویس ها در گوشی های هوآوی که اینجا میذارمش بخونید.

photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB

[In reply to کافه توسعه]
درباره کارنکردن سرویس های پس زمینه در برخی از گوشی های #هوآوی و برنامه های محافظت شده

دوستانی که با سرویس ها یا برادکست رسیورها در برنامه نویسی اندروید کار کردند درجریان هستند و مشاهده کردند که در بعضی از گوشی های هوآوی خصوصاً سری #هانر سرویس ها پایدار نمیمونند، معمولاً در مواقع زیر از کار میوفتن:
• خاموش شدن صفحه
• پاک شدن برنامه از Recents
• یا خود به خود

بنظر میاد این چیز پیچیده ای باشه اما با تحقیق و بررسی فهمیدم که مورد ساده ای هست

دلیل:
• گوشی های هوآوی برای اینکه از مصرف زیاد باتری دستگاه جلوگیری بشه یک قسمتی در تنظیمات قرار داده به نام "برنامه های محافظت شده یا  protected apps" و اگر بخوایم سرویس های برنامه از کار نیوفته باید بریم به این قسمت و برنامه رو تیک بزنیم.

برنامه هایی مثل واتس اپ، سایفون و... چطور بصورت خودکار وارد لیست محافظت شده میشن و تیک میخورند؟
• طبق این تاپیک ( goo.gl/ZPFnKx ) که از سایت StackOverFlow پرسیدم ما نمیتونیم هیچوقت اینکارو انجام بدیم، چون برنامه هایی مثل واتس اپ محبوب هستن و هوآوی بطور خودکار این اجازه رو به این برنامه ها داده.

راه حل چیه؟
• خب ازاونجایی که گفتیم نمیشه بصورت خودکار کاری کرد برنامه ی ما به اپ های محافظت شده هوآوی اضافه بشه، تنها راهش اینه که کاربر رو روانه کنیم به اون قسمت از تنظیمات و ازش بخوایم برای درست کار کردن برنامه فعالش کنه.
این مورد در کتابخانه PNAlarmManager انجام شده. میتونید تغییرات نسخه 1.10 رو بخونید.

سلام میشه یک سورس نمونه هم بزارید برای رفتن به قسمت محافظت شده گوشی های هوای؟ 

چون گوشی هوآوی در دسترس ندارم و نیاز به سورسی دارم که بتونه تشخیص بده گوشی هوآوی و با زدن مثلا دکمه ok دیالوگ بره قسمت اپ های محافظت شده گوشی 

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، Siaic گفته است :

چون گوشی هوآوی در دسترس ندارم و نیاز به سورسی دارم که بتونه تشخیص بده گوشی هوآوی و با زدن مثلا دکمه ok دیالوگ بره قسمت اپ های محافظت شده گوشی 

عرض شد این مورد دقیقا توی کتابخانه PNAlarmManager هست و این دستور رو داره. اول تشخیص میده گوشی هوآوی هست یاخیر و بعد....

اگه وقت کردم حتما یه کتابخانه کوچیک آماده میکنم و یا کد جاواشو قرار میدم. اگه میخواین باخبر بشید تو همین پست هم اعلام میکنم یا توی کانال هم میذارم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...