رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در تغییر عرض اسکرول ویو افقی

programmer

سوال

با سلام و عرض خسته نباشید. در پروژه ام از code module ایی استفاده کردم که نمودار میله ایی واسم رسم میکنه. برای رسم نمودار احتیاج به پنلی داره تا نمودار روی اون رسم و نشون داده بشه. از طرفی میخواستم باتوجه به متفاوت بودن سایز صفحات گوشی ها ، تعداد میله های نمودار به صورت کامل توسط کاربر مشاده بشه ، بنابراین در داخل یکی از activity هایم از اسکرول ویو افقی استفاده کردم و پنل اسکرول افقی ایجاد شده را به عنوان ارگمان تابعی از code module که وظیفه رسم نمودار داره ارسال کردم.برای استفاده از پنل اسکرول افقی در code module رسم نمودار، در ابتدا میباست عرض و ارتفاع را برای پنل اسکرول در activity مذکور ایجاد میکردم و این کار رو انجام دادم. باتوجه به تعدد میله ها ، برای انکه میله ها کامل نمایش داده بشه ، در code module ، به هنگام اضافه شدن هر یک از میله ها ، مختصات عرضی گوشه سمت راست میله را عرض پنل اسکرول چک میکردم که در صورت کوچکتر بودن عرض پنل اسکرول ، به اندازه اختلاف آن دو ، به عرض پنل اضافه شود تا باعث اسکرول شدن و مشاهده کامل تعداد میله ها بشود.به هنگام دیباگ این تغییر عرض در پنل اسکرول صورت میگیره ولی در عمل و انچه در خروجی مشاه میشود عرض پنل اسکرول افقی تغییری پیدا نکرده و تنها بخشی از تعداد میله ها قابل مشاهده می باشد.چزا؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید تا اشکال کارم رو متوجه بشم.با سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...