رفتن به مطلب
  • 0

ارسال متن و عکس با یک درخواست با متد Post

Crashday

سوال

به نام خدا

سلام دوستان،

کسی روشی بلده که یک متن و یک عکس را با یک درخواست به وسیله متد Post ارسال کنیم؟

الان با دستور PostFile میشه یه فایل رو ارسال کرد با دستور PostString هم میشه یک متن رو ارسال کرد،حالا اگر بخوایم هم متن و هم عکس رو با هم ارسال کنیم چطوری باید عمل کنیم؟

دقت کنید با متد Get بلدم این کار رو انجام بدم ولی چون اطلاعات مهم هست نمیخوام از متد Get استفاده کنم.

خیلی تاپیک دیدم اکثرا یا متن خالی بود یا عکس خالی یا متد Get بود،چیزی برای ارسال متن و عکس با هم ندیدم.دوستانی که بلدن ممنون میشم راهنمایی کنند..

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، khonasham گفته است :

دوست عزیز شما از دوتا متد استفاده کن هم poststring و هم postfile و لینک فایلی رو که upload میکنی رو  به وسیله ی poststing ارسال کن به دیتابیس!

مثلا اگه میخوای یه عکس رو با یه متن ارسال کنی و با برنامه اون عکس و متن رو با هم نمایش بدی اول بیا فایل رو آپلود کن و توی رویداد jison بعد از جواب گرفتن  اپلود صحیح عکس متن رو به همراه لینک عکس به دیتابیست ارسال کن به همین سادگی

این کار رو هم میشه کرد ولی خیلی استاندارد نیست و مشکلاتی داره.مثلا اینکه عکس آپلود بشه و قبل از اینکه اطلاعات فرستاده بشن اینترنت کاربر قطع بشه...

احتمالا باید راهی برای این کار گذاشته باشن

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، Crashday گفته است :

این کار رو هم میشه کرد ولی خیلی استاندارد نیست و مشکلاتی داره.مثلا اینکه عکس آپلود بشه و قبل از اینکه اطلاعات فرستاده بشن اینترنت کاربر قطع بشه...

احتمالا باید راهی برای این کار گذاشته باشن

سلام می تونید اول متن رو ارسال یا آدرس عکس .بعد عکس آپلود کنی بعد هرجا که خواستی اون رو نمایش بدی قبلش بگی اگر عکس موجود بود نشون بده.

لینک ارسال

فقط یک روش هست که من جواب گرفتم و اون اینه که عکس رو تبدیل به Base64 کن و همراه با متن بفرست بعد در سرور Base64 رو تبدیل به عکس کن

من از همین روش استفاده میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...