رفتن به مطلب

اوضاع کسب درآمد از اپ؟

Angry Fox

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من یک ساله و نیمی هست که یسیکو بلدمو از موقع تا الان 4 تا اپلیکیشن درست کردم.

روی اپلیکیشن هام وسواس زیادی به خرج دادم و همشون متریال هستند و از نظر دیزاین نمره 19 میگیرند

اپلیکشن هام ایده ای نبودند که تا حالا وجود نداشته باشندو مثل اون ها هست اما اپ هایی که من ساختم میتونن با اپلکیشن هایی مثل خودم رقابت کنن و از اون ها بهترند.

حالا من قصد دارم یک اپم را که از نظر خودم بهترین اپم هست و به راحتی میتونه رقبا رو از سر راه برداره رو به صورت پولی با قیمت 3000 تومن توی بازار منتشر کنم.

اپ دومم رو هم میخام به صورت پرداخت درون برنامه منتشر کنم که به نظر خودم این اپ هم عالیهو نمونه های مشابهش دانلود زیادی داشتن.

دو برنامه دیگر رو هم میخام به صورت رایگان منتشر کنم و توی اون ها تبلیغات برنامه های بالایی رو بکنم

در ضمن هر چهار برنامه به غیر از اون برنامه ای که گفتم میخام به صورت پرداخت درون برنامه (این اپ در رابطه با فیلم هستش) منتشر کنم کاربردی هستند و کتاب نیستند.

من یه کانال 1500 نفری هم دارم که میخام توش تبلیغات برنامه ام رو بذارم.

خب این همه نوشتم که بگم میتونم توی یک ماه 700000 تومن یا بیشتر از این اپ ها درآمد داشته باشم؟چون این پولو باید توی یک ماه بدست بیارم

لطفا بگید که میشه یا نه اگر نمیشه راهکار هایی رو توصیه کنید.ممنون که متنو خوندید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به نظرم دراین مدت کم ،از اپ ها که سخته وبه نظرم بعیده چنین مبلغی بدست بیاورید ، چون سوای ظاهر برنامه وکیفیتش بستگی داره به موضوع برنامه ات که متناسب بانیازجامعه ومطالبه جامعه باشه ،دارای جذابیت باشه وبستگی به نام برنامه ات ،وقراردادنش در همه مارکتهای مختلف ، وبستگی تبلیغ اون داره وووو   

خب شما که بلدید تبلیغ کسب وکاربدید که برنامه نویسی گوشی اندروید می کنید آنهم بانازلترین قیمت مثلا 250 -350 تومان ونمونه کاراتون هم اینچنینه  ودرفلان حدمی تونید برنامه درخواستی رو اماده کنید(مثلا توی دیوار و شیپور واینها ) وهمین برنامه هاتونو باکمی تغییرات تبدیل به برنامه مشتری هاتون بکنید.شاید یک هفته ده روز تغییریک برنامه طول بکشه.دراین حالت درعرض یکماه رسیدن به مبلغ درآمدفرضی شما دورازانتظارنیست .

البته اینم بگم درامدی که در طولانی مدت ازبرنامه های مارکتها بدست میاد بیشتر وراحتتر وبدون دردسرتر از کارکردن ارزان واسه دیگرانه.

پیشنهاددیگرم اینه که درهمه نرم افزاراتون حتما قابلیت ارسال نوتیف (مثلا سایت پوشه و... )رو قراربدهید تا هربرنامه جدیدی که می نویسید وارائه می کنید روهم خودتون تبلیغش رو برای کاربران قبلیتان ارسال کنید.

لینک ارسال

در هم اکنون، [email protected] گفته است :

سلام به نظرم دراین مدت کم ،از اپ ها که سخته وبه نظرم بعیده چنین مبلغی بدست بیاورید ، چون سوای ظاهر برنامه وکیفیتش بستگی داره به موضوع برنامه ات که متناسب بانیازجامعه ومطالبه جامعه باشه ،دارای جذابیت باشه وبستگی به نام برنامه ات ،وقراردادنش در همه مارکتهای مختلف ، وبستگی تبلیغ اون داره وووو   

خب شما که بلدید تبلیغ کسب وکاربدید که برنامه نویسی گوشی اندروید می کنید آنهم بانازلترین قیمت مثلا 250 -350 تومان ونمونه کاراتون هم اینچنینه  ودرفلان حدمی تونید برنامه درخواستی رو اماده کنید(مثلا توی دیوار و شیپور واینها ) وهمین برنامه هاتونو باکمی تغییرات تبدیل به برنامه مشتری هاتون بکنید.شاید یک هفته ده روز تغییریک برنامه طول بکشه.دراین حالت درعرض یکماه رسیدن به مبلغ درآمدفرضی شما دورازانتظارنیست .

البته اینم بگم درامدی که در طولانی مدت ازبرنامه های مارکتها بدست میاد بیشتر وراحتتر وبدون دردسرتر از کارکردن ارزان واسه دیگرانه.

پیشنهاددیگرم اینه که درهمه نرم افزاراتون حتما قابلیت ارسال نوتیف (مثلا سایت پوشه و... )رو قراربدهید تا هربرنامه جدیدی که می نویسید وارائه می کنید روهم خودتون تبلیغش رو برای کاربران قبلیتان ارسال کنید.

ممنون ولی اپ های من موضوعشون خوبه و موردپسند مردم هست و خیلی بدرد میخوره

ولی خودم فکر کنم که اینکار شدنیه چون من برای رسیدن به هدفم باید توی یک ماه فقط 350 تا فروش از برنامه اولم داشته باشم

حالا بقیه برنامه ها به کنار.من دیدم کسایی رو که توی یک ماه چند هزار فروش داشتن.

لینک ارسال

هیچ تضمینی تو فروش نیست

اگر اینکه اپ خوبی داشته باشید با کافه بازار مکاتبه کنید  و اونا متقاعد بشن  بزارنش صفحه اول برگزید ه ها  اینجوری فروشت تضمینه

روش دوم خودتون تبلیغ کنید و درگاه مستقل خودتون بزنید مثلا زرین پال ...که دیگه کل پول بیباد برای  خودتون  و 30 درصد  با بازار شریک نشین   اونم امکان خریدش پایینه چون هنوز مردم به درگاههای موبایلی برای اینگونه برنامه ها که از طرف سازمان یا موسسه معتبری نیست ندارن و میترسن مثلا رمز دوم و اطلاعات کارتشون در صفحه پرداخت وارد کنند با اینکه  برنامه نوبس هیچ دسترسی به اطلاعات ورودی در صفحه پرداخت نداره اما باز هم اونا اعتماد نمی منند حتی اگه تو برنامه در مورد پرداخت امن هم توضیحات بزاری و بهشون اطمینان بدی چون نرم افزارت شخصیه باز اعتماد نمیکنن و نمیخرن.......که البته مینونی بگی برن پرداخت کنن و شماره کارتشون و سریال پرداخت بفرستن بعد نرم افزار براشون باز کنی ....که اینم یه دردسر جذیه.....

بهترین روش همون بازار و مایکت هست ........

لینک ارسال

در هم اکنون، shahrokhnazari گفته است :

هیچ تضمینی تو فروش نیست

اگر اینکه اپ خوبی داشته باشید با کافه بازار مکاتبه کنید  و اونا متقاعد بشن  بزارنش صفحه اول برگزید ه ها  اینجوری فروشت تضمینه

روش دوم خودتون تبلیغ کنید و درگاه مستقل خودتون بزنید مثلا زرین پال ...که دیگه کل پول بیباد برای  خودتون  و 30 درصد  با بازار شریک نشین   اونم امکان خریدش پایینه چون هنوز مردم به درگاههای موبایلی برای اینگونه برنامه ها که از طرف سازمان یا موسسه معتبری نیست ندارن و میترسن مثلا رمز دوم و اطلاعات کارتشون در صفحه پرداخت وارد کنند با اینکه  برنامه نوبس هیچ دسترسی به اطلاعات ورودی در صفحه پرداخت نداره اما باز هم اونا اعتماد نمی منند حتی اگه تو برنامه در مورد پرداخت امن هم توضیحات بزاری و بهشون اطمینان بدی چون نرم افزارت شخصیه باز اعتماد نمیکنن و نمیخرن.......که البته مینونی بگی برن پرداخت کنن و شماره کارتشون و سریال پرداخت بفرستن بعد نرم افزار براشون باز کنی ....که اینم یه دردسر جذیه.....

بهترین روش همون بازار و مایکت هست ........

چی باید به بازار بگم که متقاعد بشن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

باید نرم افزار ت شرایط قرار گرفتن در برگزیده ها از نظر بازار و داشته باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...