رفتن به مطلب
  • 0

فرستادن لیست به سرور

mohammad3250

سوال

من یه سری عدد id هست در دیتابیس افلاین میخوام بفرستم به سرور ، و برای هر  یک کوئری به صورت جدا  جدا اجرا و در اخر به صورت json برگردونم

میشه راهنمایی کنید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام الان همشو مشکل دارید ؟ به سرور فرستادن هم مشکل دارید ؟ واسه برگردوندن به صورت جیسون باید پی اچ پی بنویسید

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، mohammad3250 گفته است :

من یه سری عدد id هست در دیتابیس افلاین میخوام بفرستم به سرور ، و برای هر  یک کوئری به صورت جدا  جدا اجرا و در اخر به صورت json برگردونم

میشه راهنمایی کنید؟

سلا به شما دوست عزیز 
لطفا کامل تر توضیح بفرمایید یا اگر مکنه یک مثال بفرمایید تا دقیق تر بتونم راهنمای کنم
موفق باشید

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، آرمین رمضانی گفته است :

سلام الان همشو مشکل دارید ؟ به سرور فرستادن هم مشکل دارید ؟ واسه برگردوندن به صورت جیسون باید پی اچ پی بنویسید

در 7 ساعت قبل، arastooms گفته است :

سلا به شما دوست عزیز 
لطفا کامل تر توضیح بفرمایید یا اگر مکنه یک مثال بفرمایید تا دقیق تر بتونم راهنمای کنم
موفق باشید

نه مشکل اونا نیست، میخوام یه لیست بگیرم از دیتابیس افلاینم خب؟ حالا هر کاربر یه id داره من این id هارو تو یه لیست ادد میکنم و میفرستم سرور تا اینجا مشکلی نیست.

مشکل اینه من این لیست رو چطور تو سرور باز کنم و برای هر id که دارم select *from user انجام بشه و بفرستم سمت برنامه

لینک ارسال

سلام

اگه منظورتون این هستش که برای هر کاربر چندین فیلد توی دیتابیس انلاین هستش که چنتا رکورد وجود داره و میخوایید همه رو بر اساس ایدی فیلتر و بفرستید سمت اندروید، باید بگم از دو تا حلقه For  استفاده کنید

حلقه For  اول مربوط به آیدی هایی که از سمت اندروید گرفتید، اون ایدی رو میدید به کوئری؛و واستون باز لیست اطلاعات رو میده که باید توی حلقه for  دوم این داده هارو بگیرید.

دیر وقته برنامه نویسی php  نکردم و واقعا یادم رفته.به این شکل میشه کار کرد »

for . . .{

Result = "SELECT * FROM user WHERE id"&id
for . . .{

}
}

شما اینجا باید یک لیست کلی داشته باشید، که توی این لیست شامل Json Object  و Json Array  باشه.

Json Object : واسه اینکه بتونید اطلاعات هر کاربر رو جدا کنید اینجا یک کلید به اسم id  میسازید و اطلاعاتی رو که توی for  دوم میگیرید میدید به این.به عنوان لیست parent.

Json Array :  این هم همون داده هایی که بعد از اجرای کوئری توی حلقه دوم میگیرید هستش.توی یک لیست میریزید بدون در نظر گرفتن کلید واسشون.این همون لیستی هستش که به Json Object  بالا میدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...