رفتن به مطلب

کتابخانه کاربردی Persian_Imei (کار با گوشی دو سیمکارته)

ارسال‌های توصیه شده

در 56 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام خدمت انسور سنتریهای عزیز:heart:

یه کتابخونه بسیار بسیار کاربردی برای دوستان آماده کردم. خیلی از دوستان تو گرفتن سریال و چک کردن سیمکارت تو گوشیهای دوسیمکارته مشکل داشتن. با این کتابخونه فوقلاده دیگه به راحتی میتونید هر وضعیتی رو تو گوشیهای دو سیمکارته بررسی کنید. با این کتابخونه شما میتونید سریال هر دو سیمکارت گوشی و همچنین چک کردن اینکه سیمکارتها آماده هست یا نه.

امیدوارم از این کتابخونه نهایت استفاده و لذت رو ببرید.

نحوه استفاده

Dim prim As Persian_Imei
prim.inintialize
ToastMessageShow("imei1="&prim.imeiSIM1 & " imei2="&prim.imeiSIM2,False)

پسند فراموش نشه:girl_flag_of_truce::answercenter:

لینک کتابخانه

سلام

از زحمات شما بسیار متشکرم

این کتابخانه هم مشکل عدم نمایش هر دو سریال زمانی که تنها یک سیم کارت در دستگاه هست رو داره...

یعنی برای مشاهده هر دو سریال باید حتما دو سیم کارت در دستگاه باشه...

مشکل اینجا است که وقتی کاربری خریدی رو انجام میده و سریال دستگاه رو ذخیره میکنیم ، اگر یکی از سیم ها رو برداره و اتفاقا سریال همون سیم هم باشه دیگه نمیشه خریدش رو استعلام کرد و مشکل ایجاد میشه.

همین مشکل برای بنده رخ داده و نمیدونم چکار کنم.

نمیدونم چطوری کد #06#* در هر صورتی هر دو سریال دستگاه رو نمایش میده !

شدیدا مشکل پیدا کردم و دارم از کاربران دشنام میشنوم :(

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برادر ! سریال برای خطه وقتی خطی تو گوشی نباشه چیرو نشون بده دقیق ؟

لینک ارسال

دوست عزیز من الان گوشی خودم دو سیمکارته هست و یه سیمکارت بیشتر روش نیست بدون مشکل دوتاشونو نشونون میده  رو گوشی دوستم هم تست کردم و بدون مشکل نشون میده.

شما کدی که نوشتم رو تست کنید و خروجی رو اسکرین بگیرید ببینم چی برمیگردونه. در ضمن مدل گوشیتون و نسخه اندروید رو ذکر کنید.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز من الان گوشی خودم دو سیمکارته هست و یه سیمکارت بیشتر روش نیست بدون مشکل دوتاشونو نشونون میده  رو گوشی دوستم هم تست کردم و بدون مشکل نشون میده.

شما کدی که نوشتم رو تست کنید و خروجی رو اسکرین بگیرید ببینم چی برمیگردونه. در ضمن مدل گوشیتون و نسخه اندروید رو ذکر کنید.

برای اینکه تنها به اسکرین شات دستگاه اتّـکا نکنیم از کل صفحه لپ تاپ(سورس+لاگ) + گوشی موبایل(toast) عکس گرفتم تا نتیجه نمایش داده شده روی گوشی رو هم ببینید...

مدل گوشی سامسونگ گلکسی Grand2 با اندروید 4.4.2

970r_dual_sim.jpg

این هم اسکرین شات از نتیجه کد #06#*

mxhv_imei.png

• پسندیدن 1
لینک ارسال

عزیز نسخه جدید رو آپلود کردم. از متد inintializeforsamsung به جای اینشیالاز خالی استفاده کنید بببینید نتیجه برای شما چیه؟ رو گوشی grand تست شده و مشکلی نداره ایشالا که واسه شما هم همینطوره

• پسندیدن 1
لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

عزیز نسخه جدید رو آپلود کردم. از متد inintializeforsamsung به جای اینشیالاز خالی استفاده کنید بببینید نتیجه برای شما چیه؟ رو گوشی grand تست شده و مشکلی نداره ایشالا که واسه شما هم همینطوره

خیلی ممنونم

با این نوع initialize مشکل رفع شد.

الان باید برای گوشی های سامسونگ از این نوع اینیشیالایز استفاده کنم ؟

یعنی باید تشخیص بدم گوشیش چیه و بعد نسبت به اون متغیر رو آماده کنم ؟ یا همین inintializeforsamsung روی تمامی دستگاه ها جواب میده ؟

لینک ارسال

inintializeforsamsung  فقط برای گوشیهای خاصی از سامسونگ جواب میده. شما چک کنید اگه یکی از سریالها null بود بیاین و اینشیالاز دومی رو انجام بدین. انشالایز اولی تقریبا روی همه ی گوشیها جواب میده.

• پسندیدن 3
لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

inintializeforsamsung  فقط برای گوشیهای خاصی از سامسونگ جواب میده. شما چک کنید اگه یکی از سریالها null بود بیاین و اینشیالاز دومی رو انجام بدین. انشالایز اولی تقریبا روی همه ی گوشیها جواب میده.

بسیار متشکرم

مشکل من که حل میشه به امید خدا

خدایی حیف این کتابخونه است که هوشمند نباشه...

یعنی خود کتابخونه اگر یکی از IMEI ها null بود بیاد از اون نوع آماده بشه و نتیجه ای رو برگردونه که هر دو سریال رو داشته باشه.

با سپاس

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام خسته نباشید محمدرضا جان.

بسیار کاربردی و کم یاب بود.

درضمن میشه با این کتابخانه توسط سیمکارت 2 هم تماس گرفت؟؟

لینک ارسال

سلام پژمان جان.

تماس رو اضافه نکردم. فعلا چون میخواستم کار دوستان راه بیفته فقط به سریال بسنده کردم.

دارم روش کار میکنم که امکانات بیشتری بهش اضافه کنم و ایشالا تا آخر هفته آماده میکنم و خدمت دوستان ارائه میشه.

• پسندیدن 3
لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام پژمان جان.

تماس رو اضافه نکردم. فعلا چون میخواستم کار دوستان راه بیفته فقط به سریال بسنده کردم.

دارم روش کار میکنم که امکانات بیشتری بهش اضافه کنم و ایشالا تا آخر هفته آماده میکنم و خدمت دوستان ارائه میشه.

خیلی لطف کردید.

یه موقع جسارت نشده باشه...

کتابخونه نایابی است و ازتون ممنونم

اگر هم پیشنهادی دادم جهت تکمیل شدنش بود.

به نظرم در وب سایت رسمی هم قرارش بدین.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

در در 1396/05/09, 22:12:42، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام شاهپیری عزیز ،

هنوز مشکل وجود داره...

مشکل اینجا است که وقتی متغیری از کتابخانه شما تعریف و inintialize می شود...

بررسی میکنیم که اگر گوشی دو سیم کارته بود و تنها یک سریال دریافت کردیم ، متغیر جدیدی رو از کتابخانه تعریف و inintializeforsamsung میکنیم.

اما انگار کتابخانه فقط یک مرتبه intialize میشه ! چون مجددا همان مقادیری رو نمایش میده که در ابتدا با inintialize دریافت کردیم...(یعنی نمایش فقط یک سریال)

حالا اگر از ابتدا با inintializeforsamsung متغیر رو آماده سازی کنیم مقادیر درست و هر دو سریال مثلا در دستگاه prim نمایش داده میشه... حتی اگر بعدش با inintialize متغیر رو آماده کنیم. چون میاد اولین آماده سازی رو در نظر میگیره نه دومی...

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

(فرقی نمیکنه چند تا متغیر از کتابخانه تعریف کنیم ... در هر حال کتابخانه خروجی ای رو برمیگردونه که برای اولیم بار با اون آماده سازی intialize شده...)

داشتم برنامه رو آپدیت میکردم که با دیدن این مشکل امکان آپدیت نیست :(

• پسندیدن 1
لینک ارسال

تغییرات زیادی دادم تو کتابخونه از جمله هوشمند ساختن. یه سری چیزای دیگه مونده دارم اضافه میکنم. ایشالا تا چند روز آینده میزرامش.

• پسندیدن 2
لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تغییرات زیادی دادم تو کتابخونه از جمله هوشمند ساختن. یه سری چیزای دیگه مونده دارم اضافه میکنم. ایشالا تا چند روز آینده میزرامش.

سلام

ممنونم

لطفا در هوشمند سازی به دستگاه هایی که اصلا سریالی ندارن دقت کنید که با مشکلی مواجه نشه...

مثلا میتونه وقتی سریالی نبود با صفر بود بیاد  رشته ای از مدل دستگاه+نسخه اندروید رو برگردونه تا بشه بعنوان سریال ازش استفاده کرد... یا اینکه مقدار صفر برگردونه که خودمون هر مقداری خواستیم رو بعنوان سریال در نظر بگیریم...

لینک ارسال

کتابخونه با امکانت خیلی بیشتر آپدیت و به پست اول اضافه شد:53:

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام گوشیم سامسونگه ولی نمایش نمیده

IMG_20170806_214058.thumb.jpg.4f3140c1aca8a9846b0f17e2c4cd955c.jpg

لینک ارسال

چی رو نمایش نمیده؟

لینک ارسال

در 47 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

چی رو نمایش نمیده؟

نام اپراتور دوم رو نمایش نمیده

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...