رفتن به مطلب
  • 0

بررسی بخشی از تابع core - سوال

zohreh2000

سوال

سلام دوستان . کسی می تونه در مورد این قطعه کد برای من توضیح بده ؟

public Core(Context context) {

if (context instanceof onStepUpdateListener) {
        stepUpdateListener = (onStepUpdateListener) context;
    } else {
        throw new RuntimeException(context.toString()
                + " must implement OnFragmentInteractionListener");
    }

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اومده چک کرده ک ایا ارگومان ورودی یک نمومنه از نوع onStepUpdateListener هست یا نه، اگر ارگومان از این نوع بود، اومده یک متعیر تعریف کرده  onStepUpdateListener و کانکست رو تبدیل کرده ب این متغیر(تا هر حای دیگه خواست ازش استفاده کنه و اگر کانتکس از نوع دیگه ای بود، باز هم براش این کار رو طبیعتا باید انجام بده تا بتونه متوجه بشه الان کاربر چیو پس کرده)

اگر هم نبود ک یک ارور رو نمایش میده توی لاگ

تا جایی ک من متوجه شدم، دوستان توضیح کامل تر میدن

لینک ارسال

سلام دوست عزیز 

این تابع یک متغیر ورودی از نوع Context می گیرد که این context باید مربوط به یک اکتیویتی یا فرگمنت یا کلاس باشد و نباید مربوط به context مربوط به کل برنامه باشد . 

این تابع بعد از گرفتن متغیر ورودی میاد و چک می کنه که آیا این متغیر از نوع onStepUpdateListener هست یا نه اگر بود میاد و این متغیر رو به یک متغیر از نوع onStepUpdateListener تبدیل می کنه و در یک متغیر جدید از نوع onStepUpdateListener ذخیره می کنه اگر هم نبود تابع میاد و یک خطا نمایش میده که میگه شما کلاس شما باید OnFragmentInteractionListener را imlement کرده باشه یا یک کلاسی که از نوع OnFragmentInteractionListener  باشه را implement کرده باشه طبق متن خطا هم میشه این نتیجه رو گرفت که کلاس onStepUpdateListener از نوع OnFragmentInteractionListener هست .

اگه جایی رو حواسم نبود اشتباه گفتم دوستان لطف کنن اطلاح کنن 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...