رفتن به مطلب
  • 0

درخواست راهنمایی در مورد چت آنلاین و فایل php ارسال فایل و متن و متن تنها

omid-j

سوال

با سلام

من دنبال یک راهنما جهت ساخت برنامه چت آنلایت مثل فتوپیامک و یا مثل باهم میخوام که بتونم ارسال فایل همراه با متن بکنم و یا متن تنها ارسال کنم بدون عکس ایراد نگیره

البته من یک مقدارشو نوشتم ولی متاسفانه از اینکه عکس همراه متن نفرستم ایراد میگیره بلد نیستم که از چه دستوراتی استفاده کنم که اگر بخوام فقط متن بفرستم ارسال بشه

و اگر بخوام متن همراه با عکس ارسال کنم هم بفرسته

آموزش ارسال فایل و اطلاعات را از بخش فروشگاه خریداری کردم ولی مشکل منو حل نکرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام .خیلی راه حل در این مورد در انجمن هست ولی یک راه حل ساده به قول معروف (کلک رشتی ) برای اینکه فعلا کارتون راه بیافته ، واستون عرض کنم .اونم اینکه شرط یگذارید که هنگام ارسال تنها متن ،متن رو با  یک تصویر بسیارکم حجم با یک اسم واحد ارسال کنه مثلا (1.jpg) ودرهاست ودیتابیس آنلاینتون باهمان نام درستون نام فایل تصویری ، ذخیره بشه ! و بعدا درقسمت نمایش پیامهای دریافتی وقتی نام تصویر دریافتی از دیتابیس همون نام بود دیگه نمایش تصویر رو غیرفعال وبه اصطلاح disable کنه ! ویا نه روش دیگه اینه که شرط بذارید روی دستوری که دانلود یا ارسال پست میکنه که وقتی که دکمه ارسال متن کلیک شد ولی تصویر ایمیج ویو تغییری نکرده وهمان قبلیه هست ویا هنوز disable هست آنگاه مقدارنام تصویر ارسالی خالی باشه به همراه اینکه برنامه به php ارسال فایل تصویر وصل نشود! و درقسمت نمایش متن وتصویر شرط بگذارید وقتی نام تصویر دریافتی برابر خالی بود آنگاه تصویر ایمیج ویو disable بشه والا Enabled بشه .

البته راه اصولی اینه که شرط وشروط رو توی فایل php بذاری واگه فایل تصویری درکار نبود از اول کار تصویری ونام تصویر نه ارسال وآپلود بشه ونه دانلود! 

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...