رفتن به مطلب

***************مسابقه هفته*********************

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ممنون بابت مسابقه منم تو فکر مسابقه بودم، انشاالله بعد ازاین... :DD:

امیدوارم منظور سوال رو درست متوجه شده باشم، چون گفتی فقط برای یک زبان بفرستیم من بیسیک فرستادم.:girl_pardon:

پاسخ 1.zip

• پسندیدن 8
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، Amir - B گفته است :

مممنون از شما دوست گرامی که در مسابقه شرکت کردید

دوستان یه نکته ای رو توجه کنن که جوابا رو توی یه فایل فشرده به صورت زیر ارسال کنن. توی پیکو فایل آپلود نکنید عزیزان. گزینه ی پیوست وجود داره.

Capture.PNG

• پسندیدن 3
لینک ارسال

با تشکر از محمدرضای عزیز بابت راه اندازی این مسابقه:hi:

تعجب می کنم دوستان زیاد فعال نبودن. اگر مبتدی باشید براتون شرکت در مسابقه می تونه محک خوبی باشه. و برای افراد قدیمی تر که بدتره شاید صد روش برای نوشتن این کد باشه. هر روش ضعف و قدرت خودشو داره و افراد با سابقه انجمن برای نوشتن روشی که بهتر باشه سختی بیشتری می کشند. به هر حال توصیه می کنم که حداقل یه امتحانی بکنید.واسه من که یه خوبی داشت یه کتابخونه ای رو که هرگز با اون کار نکرده بودم و همیشه دم دستم بود رو امتحان کردم.اینم خودش یه تجربه است:cheshmak:

فقط مشخص نشد جایزه اش چیه:DD:

«امیدوارم موفق باشید.»

Intersection.rar

• پسندیدن 6
لینک ارسال

ممنونم امین جان که تو مسابقه ی خودت شرکت کردی.:malih:

از همه دوستان تقاضا میکنیم که تو مسابقه شرکت کنن و خودشونو محک بزنن. این همه کاربر فعال و سطح بالا داریمااا:unknown: برنامه های خوبی برای مسابقات داریم. استقبال کنید دیگه:shok:

در 3 ساعت قبل، امین مهدی نژاد گفته است :

فقط مشخص نشد جایزه اش چیه:DD:

چه جایزه ای بهتر از خوشناسی امین جان:gamer2: جایزه ها مشخصه دیگه. فروشگاهمو خداروشکر سرشار از محصولاته با ارزش و قدرتمنده.:girl_flag_of_truce:

• پسندیدن 3
لینک ارسال

مسابقه داره تموم میشه. فقط سه نفر شرکت کرده:gerye:. این همه کاربر فعال. لطفا شرکت کنین بچه ها. مرسی:53:

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام

توی اینجور مسابقات مدیر و کاربر عادی نداریم آقا.

اینجا محمدرضا بازی رو راه انداخته و همه میان کد میزان و بعد چکشون می کنه، جایزه رو میده :DD:

من جایزه از سورس مورسای فروشگاه نمیخوام :DD: باس هاست رو تا سه ماه هزینش رو پرداخت کنی :DD:

یه چیزی واست نوشتم ببین چطوره، مغزم از این بیشتر کشش نداره دیگه :DD:

بچه ها شرکت کنین.محمدرضا یه جایزه خوب تدارک دیده.:blush:

SubscribeArray.rar

• پسندیدن 2
لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، maxi333 گفته است :

تشکر از شما دوست گرامی.:hi::53:

در 9 دقیقه قبل، مجید آرتا گفته است :

:oops:. جایزه در حد شما ما نداریم اصن:wacko1:. واسه همین جایزه معنوی بهت میدم :دی.:DD:

• پسندیدن 2
لینک ارسال

مسابقه ما هم تموم شد:malih:.

از اونجایی که دوستان زیادی شرکت نکردن تصمیم بر این شده که همه دوستانی که شرکت کردن رو برنده اعلام کنیم:pardon:

از پژمان نیکروان عزیز و دوست خوبم مجید آرتای عزیز به خاطر شرکت در مسابقه تشکر ویژه میکنم.♥ (شرکت کنندگان افتخاری مسابق:Laie_60B:)

از بین بقیه دوستان شرکت کننده امین مهدی نژاد   و  Amir - B  و maxi333  بهترین پاسخ رو آقای مهدی نژاد دادن. انشالا که این دوستان و بقیه دوستانی که شرکت نکردن توی همه مراحل زندگی موفق باشن. این دوستان از بین محصولات زیر یکی رو انتخاب و برای بنده پیغام خصوصی کنن تا جوایز بهشون اهدا بشه. امیدوارم که تو مسابقه های بعدی شور و نشاط و هیجان بیشتری رو شاهد باشیم.

• پسندیدن 6
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...