رفتن به مطلب
  • 0

اسکرول دار شدن صفحه به هنگام بالا آمدن صفحه کلید

sportwtf

سوال

سلام خدمت تمامی بزرگواران عزیز.

من می خوام برنامم به طوری باشه که وقتی صفحه کلید باز می شه، کل صفحه بالا بره و با این بالا رفتن ویویی خارج از صفحه نره، اگه هم رفت، صفحه اسکرول دار بشه تا از بیرون رفتن ویو از صفحه جلوگیری بشه.

حالا من با این اسکرول دار شدنش مشکل دارم.

یا یه جور دیگه هم اگه باشه بازم خوبه: اینکه وقتی صفحه کلید باز شد، صفحه بالا نره، ولی درعوض صفحه اسکرول دار بشه، یعنی ویو هایی که زیر صفحه کلید هستن، با اسکرول دیده بشن.

هر کدوم که باشه خوبه. اگه آموزشی یا سورسی دارید لطفاً بزارید.

جستوجو های زیادی انجام دادم که به یک سری نتایج رسیدم ولی اونی که من میخواستم نبودند.

مثلا GIF زیر رو ببینید، وقتی صفحه کلید باز می شه، دکمه بالا میره.(منم همینو میخوام منتهی به جای دکمه، کل صفحه بالا بره و در صورت نیاز صفحه اسکرول دار هم بشه)  

showhidebtnwithime.gif

ممنون میشم راهنمایی کنید.

باتشکر.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام، یه کتابخونه ای بود به اسم IME که اینکارو میکرد(دقیقا جزئیاتش یادم نیست) ولی توی سایت اصلی دربارش سرچ کنید حتما به نتیجه میرسید.

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، AMiN.M7892 گفته است :

سلام، یه کتابخونه ای بود به اسم IME که اینکارو میکرد(دقیقا جزئیاتش یادم نیست) ولی توی سایت اصلی دربارش سرچ کنید حتما به نتیجه میرسید.

بله. اینی که میخوام فکر کنم با همین کتابخانهIME انجام میشه. اون گیف رو ببینید اونم با همین کتابخانهIME انجام شده(سورسش تو انجمن هست اگه خواستید لینکو بزارم). هرچی با اسکرول ویو و کتابخانه IME کار کردم نتونستم اونی که گفتم هست رو بسازم.

لینک ارسال

در در 1396/05/29, 19:02:29، sportwtf گفته است :

سلام خدمت تمامی بزرگواران عزیز.

من می خوام برنامم به طوری باشه که وقتی صفحه کلید باز می شه، کل صفحه بالا بره و با این بالا رفتن ویویی خارج از صفحه نره، اگه هم رفت، صفحه اسکرول دار بشه تا از بیرون رفتن ویو از صفحه جلوگیری بشه.

حالا من با این اسکرول دار شدنش مشکل دارم.

یا یه جور دیگه هم اگه باشه بازم خوبه: اینکه وقتی صفحه کلید باز شد، صفحه بالا نره، ولی درعوض صفحه اسکرول دار بشه، یعنی ویو هایی که زیر صفحه کلید هستن، با اسکرول دیده بشن.

هر کدوم که باشه خوبه. اگه آموزشی یا سورسی دارید لطفاً بزارید.

جستوجو های زیادی انجام دادم که به یک سری نتایج رسیدم ولی اونی که من میخواستم نبودند.

مثلا GIF زیر رو ببینید، وقتی صفحه کلید باز می شه، دکمه بالا میره.(منم همینو میخوام منتهی به جای دکمه، کل صفحه بالا بره و در صورت نیاز صفحه اسکرول دار هم بشه)  

showhidebtnwithime.gif

ممنون میشم راهنمایی کنید.

باتشکر.

Up 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...