رفتن به مطلب
  • 0

بهینه ترین روش استفاده از کتابخانه Picasso

fun_code

سوال

سلام دوستان

بنده برنامه ای دارم که در اون کاربران میتونن برای خودشون عکس انتخاب کنن و عکس در هاست آپلود میشه تا به دیگر کاربران توسط کتابخانه Picasso نمایش داده بشه...

اگر آدرس بارگزاری عکس از هاست رو در Picasso بصورت ثابت بدم (مثلا http:\\test.com\pic\1.jpg) ، کتابخانه پس از یک مرتبه بارگزاری تا مدت ها اون عکس رو برای دفعات بعدی از کش بارگزاری میکنه... (حالا کجا ذخیره اش میکنه نمیدونم)

برای اینکه از کش استفاده نکنه احتمالا باید آدرس رو تغییر بدیم ، مثلا انتهای آدرس یک علامت سوال و بعدش یک عدد تصادفی قرار بدیم...حالا مثلا http:\\test.com\pic\1.jpg?rnd(1,10000)

دقت داشته باشید که اگر دائما از سرور بارگزاری صورت گیرد و کلا کش رو کنار بذاریم هم پهنای باند هاست زیادی مصرف میشه.

از دوستان با تجربه لطفا راهنمایی بفرمایید که بهینه ترین روش برای بارگزاری عکس ها چیه ، به نحوی که هم پهنای باند زیادی مصرف نشه و هم اگر عکسی هم تغییر کرد حداقل پس از 6-7 ساعت روی گوشی ما هم رفرش بشه.

(البته میدونم که میشه بجای عدد بیایم شماره روز در سال رو گذاشت که عکس هر 24 ساعت رفرش بشه ، روش بهتری میخوام ;) )

پیشاپیش از همراهی شما سپاسگزارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

طبق این پست توی سایت StackOverFlow »

نقل قول

اینجا راه حل هایی رو گفتن، که بیشتر روی پاک کردن کش هستش.

و یا اینکه شما برای پیکاسو یک دایرکتوری مخصوص واسه کش کردن بسازید و هر وقت دوست داشتید کش رو پاک کنید.

توی کتابخونه ای که واسه بیسیک هستش فقط چنتا از توابع سادش رو قرار دادن.حتی این قسمت که بتونیم بگیم توی کش قرار بده یا خیر و بقیه موارد هم موچود نیست.

در کل یا خودتون از InLineJava  استفاده کنید و این کارهارو انجام بدید، یا اینکه یکی از دوستان همین کتابخونه رو بهترش رو اماده کنن.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، مجید آرتا گفته است :

سلام

طبق این پست توی سایت StackOverFlow »

اینجا راه حل هایی رو گفتن، که بیشتر روی پاک کردن کش هستش.

و یا اینکه شما برای پیکاسو یک دایرکتوری مخصوص واسه کش کردن بسازید و هر وقت دوست داشتید کش رو پاک کنید.

توی کتابخونه ای که واسه بیسیک هستش فقط چنتا از توابع سادش رو قرار دادن.حتی این قسمت که بتونیم بگیم توی کش قرار بده یا خیر و بقیه موارد هم موچود نیست.

در کل یا خودتون از InLineJava  استفاده کنید و این کارهارو انجام بدید، یا اینکه یکی از دوستان همین کتابخونه رو بهترش رو اماده کنن.

سلام

من احساس میکنم هر بار که از متد IntoImageView استفاده میکنیم خودش میاد عکس رو بر اساس آدرس فایل در کش قرار میده...

از اون به بعد هرگاه از IntoImageView  استفاده کنیم و آدرس در کش باشه ، عکس رو مجددا دانلود نمیکنه و از کش میخونه.

یعنی اشتباه متوجه روندش شدم ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...