رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

به نظرم از کتابخونه درست استفاده نکردین. متد آپلود رو زمانی که فایل میخواین بفرستین استفاده کنید. اگه فقط متنه از گت یا پست استفاده کنید. ونکته مهم دیگه حتما ایونتنیم کتابخونه با حروف کوچک باشه الان PR رو به pr تغییر بدین هم تو اینشیالایز هم تو سابها. و برای نمایش خطا که واضحه دیگه. تو متد خطا کدهای زیر رو بنویسید

Log(Error.CauseMessage)
	Log(Error.ErrorBody)
	Log(Error.ErrorDetails)
	Log(Error.ErrorLocalizedMsage)
	Log(Error.ResponseBody)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

در 18 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

به نظرم از کتابخونه درست استفاده نکردین. متد آپلود رو زمانی که فایل میخواین بفرستین استفاده کنید. اگه فقط متنه از گت یا پست استفاده کنید. ونکته مهم دیگه حتما ایونتنیم کتابخونه با حروف کوچک باشه الان PR رو به pr تغییر بدین هم تو اینشیالایز هم تو سابها. و برای نمایش خطا که واضحه دیگه. تو متد خطا کدهای زیر رو بنویسید

Log(Error.CauseMessage)
	Log(Error.ErrorBody)
	Log(Error.ErrorDetails)
	Log(Error.ErrorLocalizedMsage)
	Log(Error.ResponseBody)

تشکر ...

** Activity (main) Resume **
Value error of type java.lang.String cannot be converted to JSONObject
null
parseError
org.json.JSONException: Value error of type java.lang.String cannot be converted to JSONObject
null

اینا رو برگردوند

لینک ارسال

دوست عزیز خروجی شما جیسون نیست از متد استرینگ استفاده کنید. upl.startUploadAsString   و سابهای مربوطه رو هم پیاده کنید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام 

این ارور رو همیشه Cannot find: C:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\libraries\per-cookiemanager.jar  میده نسخه بیسیک من هم هستش 8.3 لطفا یه کاری کنید تو همین نسخه بیسیک کار کنه کتابخونتون با تشکر

لینک ارسال

در در 1397/06/14, 13:44:32، sinaparsian گفته است :

سلام 

این ارور رو همیشه Cannot find: C:\Program Files (x86)\Anywhere Software\Basic4android\libraries\per-cookiemanager.jar  میده نسخه بیسیک من هم هستش 8.3 لطفا یه کاری کنید تو همین نسخه بیسیک کار کنه کتابخونتون با تشکر

فایل per-cookiemanager.jar رو توی لایبرری ها کپی نکردید عزیز.

لینک ارسال

سلام و عرض خسته نباشید.

ممنون که خیلی سریع قابلیت timeout رو اضافه کردید.

راستش من استفاده میکنم با اینکه تنظیمات سمت سرورم مشکلی نداره و درسته ولی همچنان ارور timeout رو دارم. برای تصویر های کوچک ک میخام آپلود کنم مشکلی نیست ولی تصویرای های حجیم به مشکل برمیخورم.

مقدار های php.ini هم مشکلی نداره و همه رو اوکی کردم. 

یچیز دیگه اینکه معمولا تا ی درصد خاص مث 24 درصد میره بعد به ارور برمیخوره

تصویر ارور رو قرار میدم.

Sketch.png

لینک ارسال

این طور که من متوجه شدم و کتابخونه رو دیدم فقط مقدار زیر ست میشه

setConnectTimeout

باید مقدار های زیر هم ست بشن که برنامه به timeout نخوره الان timeout من مربوط به socket هستش

client.setReadTimeout(30, TimeUnit.SECONDS);    // socket timeout

و همینطور مقدار writeTimeout

با توجه به تاپیک زیر در stackoverflow

android - java.net.SocketTimeoutException: timeout - Stack Overflow

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، mkabir گفته است :

این طور که من متوجه شدم و کتابخونه رو دیدم فقط مقدار زیر ست میشه

setConnectTimeout

باید مقدار های زیر هم ست بشن که برنامه به timeout نخوره الان timeout من مربوط به socket هستش

client.setReadTimeout(30, TimeUnit.SECONDS);    // socket timeout

و همینطور مقدار writeTimeout

با توجه به تاپیک زیر در stackoverflow

android - java.net.SocketTimeoutException: timeout - Stack Overflow

اصلاح شد عزیز. لینک دانلود آپدیت شد.

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

اصلاح شد عزیز. لینک دانلود آپدیت شد.

بررسی کردم چ صفحه خرید چ همینجا  لینک دانلود همچنان لینک قبلی هست استفاده کردم همونطور بود ؟؟!

لینک ارسال

اصلاح شد عزیز.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

من یه سوال دارم header به چه دردی میخوره که من اصلا استفاده نمیکنم ؟

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، mohammad3250 گفته است :

من یه سوال دارم header به چه دردی میخوره که من اصلا استفاده نمیکنم ؟

اگه کدنویس سمت سرور کاربلد باشه ، برای درخواست های دریافتی از هدر استفاده میکنه ، الکی در خواست نفرستند سمت سرو یکی از دلایل جلوگیری از حملات داس یا دیداس از طرفی باعث بالا بردن امنیت سمت سرور ، معمولا هدر شامل : کوکی ، تشخیص نوع مرورگر ، نشست ، طول رشته ارسالی و ....

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام هاستم رو عوض کردم حالا برنامه داره ارور میده

SSL روی هاست نصبه تست کردم

اما باز موقع initialize چه با SSL چه بدون SSL میزنم ارور زیر رو میده:

com.androidnetworking.error.ANError: javax.net.ssl.SSLHandshakeException: javax.net.ssl.SSLProtocolException: SSL handshake aborted: ssl=0xb8e81570: Failure in SSL library, usually a protocol error

error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version (external/openssl/ssl/s23_clnt.c:741 0x83b63770:0x00000000)

لینک ارسال

در در 1397/08/04, 19:32:40، mostafaHD گفته است :

سلام هاستم رو عوض کردم حالا برنامه داره ارور میده

SSL روی هاست نصبه تست کردم

اما باز موقع initialize چه با SSL چه بدون SSL میزنم ارور زیر رو میده:

com.androidnetworking.error.ANError: javax.net.ssl.SSLHandshakeException: javax.net.ssl.SSLProtocolException: SSL handshake aborted: ssl=0xb8e81570: Failure in SSL library, usually a protocol error

error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version (external/openssl/ssl/s23_clnt.c:741 0x83b63770:0x00000000)

UPPPPPP

لینک ارسال

دوست عزیز مشکل از هاست که نیست. مشکل از نوع ssl هست قظعا. دقت داشته باشید که اندروید همه ی لایه ها امنیتی رو پشتیبانی نمیکنه متاسفانه. شما بگردین سایتهایی که ssl دارن رو امتحان کنید ببینید کدوم بدون مشکل هست و همون نوع ssl رو بگیرید.

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز مشکل از هاست که نیست. مشکل از نوع ssl هست قظعا. دقت داشته باشید که اندروید همه ی لایه ها امنیتی رو پشتیبانی نمیکنه متاسفانه. شما بگردین سایتهایی که ssl دارن رو امتحان کنید ببینید کدوم بدون مشکل هست و همون نوع ssl رو بگیرید.

متشکرم

بدون ssl درخواست ها ارسال و دریافت میشه

آیا در امنیت برنامه نقشی داره؟ یا مهم نیست؟

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، mostafaHD گفته است :

ببینید دوست عزیز مبحث امنیت واقعا مبحث پیچیده و گسترده ای هست. اگه داده هاتون دادهای حساس هستن مثه یوزرنیم پسورد یا کارت بانکی و اینا حتما باید از یه لایه امنیتی توی برنامه استاده کنید. نکته بسیار مهم اینجاست که این کتابخونه اصلا هیچ تاثیری توی امنیت نمیزاره چون میاد و لایه امنیتی رو دور میزنه. در حالای که ssl ماهیتش اینه که میاد و اطلاعات رو به صورت رمز شده منتقل میکنه. ولی اینجا ما اومدیم و اونو دور زدیم بنابراین دیتا به صورت خام ردو بدل میشه و عملا هیچ تاثیری نداشته.

برای اینکه به صورت کاملا درست اونو پیاده سازی کنید باید یک keystore و یک پسورد برای این کی استور از سایتی که ssl گرفتین دریافت کنین. اگه دارین تا من متدش رو به کتابخونه اضافه کنم که بتونید از لایه امنیتیتون به درستی استفاده کنید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

ببینید دوست عزیز مبحث امنیت واقعا مبحث پیچیده و گسترده ای هست. اگه داده هاتون دادهای حساس هستن مثه یوزرنیم پسورد یا کارت بانکی و اینا حتما باید از یه لایه امنیتی توی برنامه استاده کنید. نکته بسیار مهم اینجاست که این کتابخونه اصلا هیچ تاثیری توی امنیت نمیزاره چون میاد و لایه امنیتی رو دور میزنه. در حالای که ssl ماهیتش اینه که میاد و اطلاعات رو به صورت رمز شده منتقل میکنه. ولی اینجا ما اومدیم و اونو دور زدیم بنابراین دیتا به صورت خام ردو بدل میشه و عملا هیچ تاثیری نداشته.

برای اینکه به صورت کاملا درست اونو پیاده سازی کنید باید یک keystore و یک پسورد برای این کی استور از سایتی که ssl گرفتین دریافت کنین. اگه دارین تا من متدش رو به کتابخونه اضافه کنم که بتونید از لایه امنیتیتون به درستی استفاده کنید

نوع SSL من از این رایگان هاس که روی هاست میدن و فکر نکنم key و pass داشته باشه. تو برنامهه از ثبت نام و ورود استفاده کردم و انجام عملیات بانکی

که البته همه در php انجام میشه و اپ فقط حکم نمایش رو داره.

اطلاعات هم که بصورت POST ارسال میشن.

حالا اگه میدونید SSL تاثیر زیادی داره که بخرم

و اینکه برنامه SSL رو دور میزنه و اطلاعات خام میفرسته یعنی اطلاعات ارسالی رو کاربر میتونه استخراج کنه و ببینه؟

لینک ارسال

در در 1397/08/06, 12:49:57، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام جناب شاهپیری ممکنه این متد رو اضافه بفرمایید که من هم این مشکل روداشتم و لی خوب کلید و پسورد رو از هاست گرفتمو خیلی خوب میشه این متد به کتابخونه اضافه بشه 
ممنونم

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، arastooms گفته است :

سلام جناب شاهپیری ممکنه این متد رو اضافه بفرمایید که من هم این مشکل روداشتم و لی خوب کلید و پسورد رو از هاست گرفتمو خیلی خوب میشه این متد به کتابخونه اضافه بشه 
ممنونم

یه کم مبحثش پیچیده است عزیز. اگه ممکنه  اطلاعات  ssl رو برام توی خصوصی بفرستید تا متدش رو پیاده کنم. چون نیاز به تست داره و من متاسفانه هاست ssl ندارم.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...