رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در 44 دقیقه قبل، amir386 گفته است :

فکر کنم چون از چند تا متغیر persianFAstNetwork استفاده کردم اینجوره ... درسته ؟ نه خیر عزیز. ربطی به این قضیه نداره. هر تعداد بخواین میتونین تعریف کنین. کلاسه دیگه.. شما احتمالا فایلهای jar رو دوبار کپی کردینه. چون مشکل از هموناس

Dim pr As PersianFastNetwork
Dim prjj As PersianFastNetwork
Dim prjhjh As PersianFastNetwork
Dim prrr As PersianFastNetwork

و اینکه چطور میشه با تگ دانلود و اپلود و در یک ایونت از هم جداشون کنیم. شما به تگ دسترسی ندارین این برای مدیریت کردن درون خود کتابخونه اس و نیازی هم بهش ندارین شما. همون ایونت کافیه برای جدا کردن در ضمن شما اصلا نیازی ندارین که چندتا متغیر تعریف کنید. یک متغیر تعریف کنید و همزمان میتونید همه ی کارها رو انجام بدین.

محدودیتی نداره اصلا. شما میتونید در حین اینکه آپلود میکنید دانلود هم بکنید و همزمان با این دوتا میتونید پست و گت هم داشته باشین. هرکدوم تو تردای جدا گونه انجام میشن و تداخلی ندارن با هم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

سلام توی کتابخانه ی های پایه ی بیسیک پروتکل ssl وقتی یه مقداری post میکنی خطا میده.

توی این کتابخونه این مشکلات رفع شده؟

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، sourse گفته است :

سلام توی کتابخانه ی های پایه ی بیسیک پروتکل ssl وقتی یه مقداری post میکنی خطا میده.

توی این کتابخونه این مشکلات رفع شده؟

من هم همین مشکل رو دارم و مهمه که این موضوع برطرف شده باشه 
ممنون میشم پاسخ بدید 

لینک ارسال

در در 1396/06/09, 20:20:53، arastooms گفته است :

در در 1396/06/09, 11:59:24، sourse گفته است :

دوستان کتابخونه هیچ مشکلی با ssl نداره. تو کامنت های قبلی هم پرسیده شده.

لینک ارسال

سلام آقای شاهپیری من از سرور هر 2 دیقه یکبار یک متن رو میگیرم و چک میکنم که چه چیزی در متنه و طبق اون کار میکنه برنامه منتها وقتی متنو عوض میکنم همون لحظه اعمال نمیشه و دانلود جدید نمیکنه ک متنو بگیره. ولی مثلا گاهی بعده بیست دقیقه و گاهی یک ساعت یهو انجام میده کار رو این در صورتیه که  هر وقت گوشی رو ریستارت میکنم  و یا بطور کاممممل برنامرو میبندم و دوباره اجرا میکنم کاملا سریع و درست همون لحظه متن جدیدو میگیره تگ دانلود ها هم یکیه . از ClearCache هم استفاده میکنم بعد از هر بار گرفتن متن:sorry:

لینک ارسال

متوجه منظورتون نمیشم. شما متن رو دانلود میکنید مگه؟ متن رو که نباید دانلود کنید شما. یه درخواست get بفرستید و متن رو بگیرید نه اینکه متن رو دانلود کنید

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

متوجه منظورتون نمیشم. شما متن رو دانلود میکنید مگه؟ متن رو که نباید دانلود کنید شما. یه درخواست get بفرستید و متن رو بگیرید نه اینکه متن رو دانلود کنید

متن طولانیه و در یک فایل txt داخل سروره و این فایل رو خوده سرور طبق چیزایی که توش نوشتم تغیر میده و من اون فایل رو دانلود و در بیسیک بازش مبکنم

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، amir386 گفته است :

متن طولانیه و در یک فایل txt داخل سروره و این فایل رو خوده سرور طبق چیزایی که توش نوشتم تغیر میده و من اون فایل رو دانلود و در بیسیک بازش مبکنم

در صورتی که میخواین متن فقط از اینترنت گرفته بشه و کاری به کش نداشته باشه از گزینه setResponseOnlyFromNetwork استفاده کنید.

لینک ارسال

سلام جناب شاهپیری گویا با یکی از کتابخونه های من تداخل داره و متد های یکسانی دارند و یا ....
این خطا رو بعد از کپی کردن گتابخانه های شما و کتابخانه های لازم که در پوشه قرار دادید رو دارم 

B4A Version: 7.30
Parsing code.    (0.35s)
Compiling code.    (0.79s)
Compiling layouts code.    (0.18s)
Organizing libraries.    (5.46s)
Generating R file.    (1.91s)
Compiling generated Java code.    (6.00s)
Convert byte code - optimized dex.    Error
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokhttp3/internal/platform/JdkWithJettyBootPlatform$JettyNegoProvider;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout;
Unca    Dim pr As PersianFastNetworkught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$2;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$Watchdog;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Base64;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer$2;
UNEXPECTED TOP-LEVEL EXCEPTION:
java.lang.RuntimeException: Translation has been interrupted
	at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:689)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.runMultiDex(Main.java:368)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.run(Main.java:277)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.main(Main.java:247)
	at com.android.dx.command.Main.main(Main.java:106)
Caused by: java.lang.InterruptedException: Too many errors
	at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:681)
	... 4 more

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، [email protected] گفته است :

سلام لطفا این کتابخانه رو پیوست کنید 

P_JsonOBject

در ۱ ساعت قبل، [email protected] گفته است :

با سلام این ارور رو برای من میده چرا ؟

*** Service (starter) Create ***
** Service (starter) Start **
** Activity (main) Create, isFirst = true **
java.lang.NoClassDefFoundError: okhttp3.OkHttpClient
	at com.androidnetworking.internal.InternalNetworking.getDefaultClient(InternalNetworking.java:284)
	at com.androidnetworking.internal.InternalNetworking.getClient(InternalNetworking.java:262)
	at com.androidnetworking.internal.InternalNetworking.<clinit>(InternalNetworking.java:59)
	at com.androidnetworking.AndroidNetworking.initialize(AndroidNetworking.java:57)
	at com.reza.sh.fastnet.Fastnet.initialize(Fastnet.java:49)
	at com.shahpiri.fastnet.main._activity_create(main.java:407)
	at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.runMethod(Shell.java:710)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEventImpl(Shell.java:342)
	at anywheresoftware.b4a.shell.Shell.raiseEvent(Shell.java:249)
	at anywheresoftware.b4a.ShellBA.raiseEvent2(ShellBA.java:139)
	at com.shahpiri.fastnet.main.afterFirstLayout(main.java:102)
	at com.shahpiri.fastnet.main.access$000(main.java:17)
	at com.shahpiri.fastnet.main$WaitForLayout.run(main.java:80)
	at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java:733)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:95)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java:136)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5045)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:779)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:595)
	at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
** Activity (main) Resume **
** Activity (main) Pause, UserClosed = true **
** Service (starter) Destroy **

فایلهای جاری که تو پروژه هست رو توی پوشه لایبرری اصلی کپی کنید

در 5 ساعت قبل، arastooms گفته است :

سلام جناب شاهپیری گویا با یکی از کتابخونه های من تداخل داره و متد های یکسانی دارند و یا ....
این خطا رو بعد از کپی کردن گتابخانه های شما و کتابخانه های لازم که در پوشه قرار دادید رو دارم 

B4A Version: 7.30
Parsing code.    (0.35s)
Compiling code.    (0.79s)
Compiling layouts code.    (0.18s)
Organizing libraries.    (5.46s)
Generating R file.    (1.91s)
Compiling generated Java code.    (6.00s)
Convert byte code - optimized dex.    Error
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokhttp3/internal/platform/JdkWithJettyBootPlatform$JettyNegoProvider;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout;
Unca    Dim pr As PersianFastNetworkught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$2;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/AsyncTimeout$Watchdog;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Base64;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer$1;
Uncaught translation error: java.lang.IllegalArgumentException: already added: Lokio/Buffer$2;
UNEXPECTED TOP-LEVEL EXCEPTION:
java.lang.RuntimeException: Translation has been interrupted
	at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:689)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.runMultiDex(Main.java:368)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.run(Main.java:277)
	at com.android.dx.command.dexer.Main.main(Main.java:247)
	at com.android.dx.command.Main.main(Main.java:106)
Caused by: java.lang.InterruptedException: Too many errors
	at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:681)
	... 4 more

من که نمیتونم بگم با چه کتابخونه ای از شما تداخل داره عزیز. تست کنید ببینید چه کتابخونه ای تداخل ایجاد کرده.

لینک ارسال

سلام جناب شاهپیری 
من قصد دارم یک استرینگ که یک در واقع جیسون هست رو به شکل زیر به هاست ارسال کنم و از متد post باید استفاده کنم

{"client_request":"get_cod","country_key":"85"}

و بعد از طرف هاست برای من یک پاسخ ارسال میشه به برنامه به صورت زیر گه 3 پارامتر داره
"return":"successful",

"rowcont":"10",

"message" که خودش مشخصات دیتابیس هست که به برنامه ارسال شده و ممکنه مثل این مثال 10 خط باشه ممکنه 2 خط باشه

{"return":"successful","rowcont":"10","message":[{"city_key":"2444","city_name_en":"Bregenz","city_name_farsi":"\u0628\u0631\u06af\u0646\u0632","city_member":"0"},{"city_key":"2442","city_name_en":"Eisenstadt","city_name_farsi":"\u0627\u0634\u062a\u0627\u062a","city_member":"0"},{"city_key":"2448","city_name_en":"Graz","city_name_farsi":"\u06af\u0631\u0627\u062a\u0633","city_member":"0"},{"city_key":"2443","city_name_en":"Innsbruck","city_name_farsi":"\u0627\u06cc\u0646\u0633\u0628\u0631\u0648\u06a9","city_member":"0"},{"city_key":"2447","city_name_en":"Klagenfurt","city_name_farsi":"\u06a9\u0644\u0627\u06af\u0646\u0641\u0648\u0631\u062a","city_member":"0"},{"city_key":"2449","city_name_en":"Linz","city_name_farsi":"\u0644\u06cc\u0646\u0632","city_member":"0"},{"city_key":"2445","city_name_en":"Passau","city_name_farsi":"\u067e\u0627\u0633\u0627\u0648","city_member":"0"},{"city_key":"2446","city_name_en":"Salzburg","city_name_farsi":"\u0633\u0627\u0644\u0632\u0628\u0648\u0631\u06af","city_member":"0"},{"city_key":"2450","city_name_en":"Vienna","city_name_farsi":"\u0648\u06cc\u0646","city_member":"0"},{"city_key":"2451","city_name_en":"Wiener Neustadt","city_name_farsi":"\u0648\u06cc\u0646\u0631 \u0646\u0648\u06cc\u0634\u062a\u0627\u062a","city_member":"0"}]}

ممکنه راهنمایی بفرمایید کد ها توسط کتابخانه شما به چه صورت هست 
و چه طور میتونم این فرایند ارسال و دریافت رو با متد post توسط کتابخونه پیاده سازی کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، arastooms گفته است :

ورژن جدید کتابخونه   PersianJson رو از قسمت خریدها دانلود کنید. و به صورت زیر جیسون رو پست کنید.

Dim postquery As PostRequest
postquery=pr.BuildPostQuery("host","tag")
Dim prjs As PersianJSONOBject
prjs.initialaizJsonObject
prjs.putToJSON("client_request","get_cod")
prjs.putToJSON("country_key",85)
postquery.addJSONParametrs(prjs.DefaultJsonObject)
postquery.executeRequesAsJSONObjectt

جواب هم که مشخصه باید به صورت جیسون بگیرید. متد زیر

Sub pr_onPostJSONObjectOkListener(JsonString As String )
	Dim prjs As PersianJSONOBject
	prjs.initialaizJsonString(JsonString)
	Dim returne As String=prjs.getString("return")
	Dim rowcont As Int =prjs.getInt("rowcont")
	Dim mesasge As PersianJSONArray=prjs.getJsonArray("message")
End Sub

لینک ارسال

کتابخونه PersianJson  رو تهبه کردم جناب شاهپیری عزیز
بیشتر سوالم روی این بخش هست 

prjs.putToJSON("client_request","get_cod")
prjs.putToJSON("country_key",85)

آیا نمیشه یک جیسون یک پارچه داد بهش؟
به این صورت 

{"client_request":"get_cod","country_key":"85"}

چون برنامه رو نوشتم و حالا باید با نصب کتابخونه شما همه کد ها رو عوض کنم 
خوب میشد این نوع جیسون رو هم میپذیرفت کتابخونه 

آیا امکان اضافه کردن این نوع جیسون هم هست؟
و اگر جواب مثبت هست نسخه بعدی کی منتشر میشه؟ 
ممنون از پشتیبانی خوب و  بی نظیر شما 

لینک ارسال

شما میتونید جیسون رو به صورت استرینگ بهش بدین. از متد initializString استفاده کنید

لینک ارسال

در در 1396/06/15, 13:56:03، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوستان کتابخونه هیچ مشکلی با ssl نداره. تو کامنت های قبلی هم پرسیده شده.

سلام جناب شاهپیری عزیز
با اینکه من قبلا هم پرسیده بودم 
امروز بعد از پیاده سازی کتابخانه ها متوجه شدم 

در دو حالت کاملا یکشان 

وقتی در دوسایت رایگان بدون ssl و یک سایت پولی با امنیت ssl یک در خواست json با متد post ارسال میکنم

از هاست معمولی برای من پاسخ میرسه

ولی وقتی همون درخواست رو به همون php میفرستم در سایت https می بینم که در متد 
persianfastnetwork_onPostJSONObjectErrorListener(Error As String)

به من خطای null برمیگردونه

ممکنه علت از کجا باشه؟؟

لینک ارسال

متاسفانه بنده سایتی که ssl داشته باشه ندارم. تو خصوصی مشخصات سایتتونو بفرستین تا بررسی کنم.

لینک ارسال

استاد بسیار متشکر از ساخت این کتابخانه ی فوق العاده

استاد من از کتابخانه های ariavolly و okhttp و picasso در پروژه ام همزمان استفاده میکنم. آیا با این کتابخانه میشه کار همه ی اینها را انجام داد؟ تشکر

لینک ارسال

در 42 دقیقه قبل، ctrain گفته است :

ا

بله عزیز میتونید همه رو یه جا داشته باشید. البته کتابخونه picasso  خیلی تخصصی به عکس میپردازه. تواین کتابخونه هم شما میتونید با استفاده از PersianNetIMG مثل پیکاسو عکسارو لود کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

متاسفانه بنده سایتی که ssl داشته باشه ندارم. تو خصوصی مشخصات سایتتونو بفرستین تا بررسی کنم.

یک نمونه ارسال کردم بررسی بفرمایید ممنون میشم
با تشکر

لینک ارسال

کتابخونه مشکلی نداره عزیز.

تو سایت دیگه ای که SSL داشت تست کردم و موردی نداشت.

شاید سمت سرور مشکل داشته باشه شما اصلا لینک رو تست کردین ببینید چیزی برمیگردونه یانه؟ با مثلا PHP یا مرورگر

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...