رفتن به مطلب

ویژه: کتابخانه جامع PersianFastNetwork

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

کتابخونه مشکلی نداره عزیز.

تو سایت دیگه ای که SSL داشت تست کردم و موردی نداشت.

شاید سمت سرور مشکل داشته باشه شما اصلا لینک رو تست کردین ببینید چیزی برمیگردونه یانه؟ با مثلا PHP یا مرورگر

جناب شاهپیری عزیز 
نمونه ای براتون ارسال کردن در پیام خصوصی 
همون فایل php همون مقدار ها برابر هست همه چیز 
چه طور ممکنه در سایتی که ssl داره خطا میده ؟
و اگر هم خطا میده چرا مقدار خطا رو null برمیگردونه که متوجه نمیشم چه خطایی داره!
در واقع اگر خطایی هست باید مقدارش رو برگردونه
اگر هم نیست باید مقدار پاسخ رو برگردونه

ممنون میشم کنترل بفرمایید چرا خطا رو NULL برمیگردونه یا در چه مواقعی تعریف کردید که خطا رو NULL برگردونه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 512
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همه انسورسنتریهای عزیز. ************************************************************************************************************************************************ نسخه 6.6

مشکل این تاپیکم با این کتابخونه حل میشع ؟؟    و اینکه من الان برنامم خیلی بزرگ شده شاید کلی جاها از httputils استفاده کردم برای ارتباط با سرورم . اگه این کتابخونه کامل کار میده.. چیکار کنم

امکانات این کتابخونه خیلی بیشتر از اون چیزی هست که شما نیاز دارین عزیز. شما همه کارهایی که لازم دارین رو به با خیال راحت میتونین انجام بدین و از جمله اون یه آپلودر مطمئن رو دارین که میتونید فایله

تصاویر ارسال شده

مشکل ارورها رفع شد. نسخه جدید رو دریافت کنید.

لینک ارسال

سلام و تشکر برای رفع مشکل نسخه قبلی و پشتیبانی خوب 
بعد از نصب نسخه جدید خطای دریافت شده نمایش داده میشه و همونطور که میبینید همون مشکل مجوز در کتابخونه خود بیسیک رو داره که قبلا پُرسیده بودم

com.androidnetworking.error.ANError: javax.net.ssl.SSLHandshakeException: java.security.cert.CertPathValidatorException: Trust anchor for certification path not found.

ممکنه بفرمایید چه طور باید این خطا رو برطرف کرد؟
با تشکر

در سایت مرجع هم این اینک هست

سایت مرجع

لینک دوم

لینک سوم

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

Trust anchor for certification path not found

مجوز رو باید به صورت یه فایل با پسوند crt به کتابخونه بدی به نظرم. این فایل رو اگه دارین تا کتابخونه رو ویرایش کنم که فایل رو بخونه.

لینک ارسال

در هم اکنون، محمدرضا شاهپیری گفته است :

مجوز رو باید به صورت یه فایل با پسوند crt به کتابخونه بدی به نظرم. این فایل رو اگه دارین تا کتابخونه رو ویرایش کنم که فایل رو بخونه.

من موضوع بالا رو در سایت اصلی جستجو کردم و برای شما هم قرار دادم در پست بالا ( ویرایش شد )

گویا باید به روش خاصی اینشیالایز بشه
من در باره این مجوز چیزی ندیدم و فقط نوشته یک مدول اضافه کنید و به صورت 

hc.InitializeAcceptAll("hc")

اینشیالایز کنید 

لینک ارسال

مشکل برطرف شد عزیز.

نسخه جدید رو دریافت کنید و ازمتد initializeforSSLSupport برای اینشیالایز استفاده کنید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

مشکل برطرف شد عزیز.

نسخه جدید رو دریافت کنید و ازمتد initializeforSSLSupport برای اینشیالایز استفاده کنید

سلام

ابتدا به شما تبریک میگم برای حس مسئولیت پذیری شما امید وارم این موضوع برای ما به صورت یک فرهنگ نهادینه باشه 
سپس تشکر میکنم برای رفع این مشکل و بررسی موضوع
و در آخر ممکنه محبت بفرمایید توضیح بدید مشکل این متد چی بود و چرا اصولا با این مجوز ssl همه این کتابخونه ها مشکل دارن ( البته بجز کتابخونه شما)
و چه طور این مشکل رو برطرف کردید؟
آیا از نظر امنیت ارسال و دریافت داده مشکلی نخواهد داشت؟
( سوالات رو پُرسیدم که اطلاعاتم بیشتر بشه جناب شاهپیری ولطف میکنید اگر توضیح مختصری در باره متد جدید اینشیالایز کتابخونه بفرمایید) 
با تشکر

لینک ارسال

سلام آقای شاهپیری 
چه طوری میتونم چند تا دریافت رو در ساب

Sub persianfastnetwork_onPostJSONObjectOkListener(JsonString As String )

تعریف کنم مثل jobdone که میگیم اگر case فلان رسید این کار ها رو انجام بده اگر case دیگه رسید کار دیگه ای رو انجام بده 
تشکر میکنم راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، arastooms گفته است :

سلام

ابتدا به شما تبریک میگم برای حس مسئولیت پذیری شما امید وارم این موضوع برای ما به صورت یک فرهنگ نهادینه باشه 
سپس تشکر میکنم برای رفع این مشکل و بررسی موضوع
و در آخر ممکنه محبت بفرمایید توضیح بدید مشکل این متد چی بود و چرا اصولا با این مجوز ssl همه این کتابخونه ها مشکل دارن ( البته بجز کتابخونه شما)
و چه طور این مشکل رو برطرف کردید؟
آیا از نظر امنیت ارسال و دریافت داده مشکلی نخواهد داشت؟
( سوالات رو پُرسیدم که اطلاعاتم بیشتر بشه جناب شاهپیری ولطف میکنید اگر توضیح مختصری در باره متد جدید اینشیالایز کتابخونه بفرمایید) 
با تشکر

خواهش میکنم. انجام وظیفه اس عزیز. انشالا که تونسته باشم وظیفمو درست انجام بدم

درمورد مشکل به وجود اومده باید بگم که مشکل از certificate سمت سرور هست. در صورتی که فایل مربوط به گواهی رو داشته باشین میتونین با ارسال اون به سرور متصل بشین بدون مشکل. 

راه دیگه ای که هست اینه که بیایم و کلا certificate رو نادیده بگیریم که این ممکنه روی ssl های کاستوم شده جواب نده و حتما باید گواهی ارسال بشه.

بنده از روش دوم استفاده کردم که برای اکثر ssl هایی که رایگان هستند و به صورت پیشفرض نصب میشن موردی نداره.

در 5 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

سلام آقای شاهپیری 
چه طوری میتونم چند تا دریافت رو در ساب

Sub persianfastnetwork_onPostJSONObjectOkListener(JsonString As String )

تعریف کنم مثل jobdone که میگیم اگر case فلان رسید این کار ها رو انجام بده اگر case دیگه رسید کار دیگه ای رو انجام بده 
تشکر میکنم راهنمایی بفرمایید

فعلا تنها راهش استفاده از متغرهای متفاوت با eventname های متفاوته.

سعی میکنم یه راه بهینه واسه این موضوع پیدا کنم

لینک ارسال

در 25 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خواهش میکنم. انجام وظیفه اس عزیز. انشالا که تونسته باشم وظیفمو درست انجام بدم

درمورد مشکل به وجود اومده باید بگم که مشکل از certificate سمت سرور هست. در صورتی که فایل مربوط به گواهی رو داشته باشین میتونین با ارسال اون به سرور متصل بشین بدون مشکل. 

راه دیگه ای که هست اینه که بیایم و کلا certificate رو نادیده بگیریم که این ممکنه روی ssl های کاستوم شده جواب نده و حتما باید گواهی ارسال بشه.

بنده از روش دوم استفاده کردم که برای اکثر ssl هایی که رایگان هستند و به صورت پیشفرض نصب میشن موردی نداره.

فعلا تنها راهش استفاده از متغرهای متفاوت با eventname های متفاوته.

سعی میکنم یه راه بهینه واسه این موضوع پیدا کنم

سلام مجدد
ببخشید پس این مقدار تگ به چه استفاده ای داره ؟ 

PostRequest_1=PersianFastNetwork_1.BuildPostQuery(CodModule.web_address&"cities.php/","tag")

در واقع برنامه ای که کار میکنم دریافت ها و ارسالهای متفاوتی داره و اینطوری خیلی سخت میشه کار کردن با ایجاد ساب اونت های متفاوت
همونطور که میدونیم بیسیک جدید هم در نسخه 7.3 از فرمان قابلیت Wait For   که بتونه این موضوع رو بهینه کنه
برای همین ممکنه راهنمایی بفرمایید تا نسخه بعدی کی آماده میشه و این موضوع برطرف میشه چه طور میتونیم با استفاده از    قابلیت Wait For 

کمتر ساب اونت بسازیم ؟

و پیشنهادی که دارم حتما از استرینک استفادعت کنید ک بشه نام گذاری دلخواه انجام داد و در اونت از 

لینک ارسال

سلام اقای شاهپیری این دو تا نسخه رفع مشکل چیه جدید فرستادین .. واینکه چرا برنام ای که ساختم رو خیلی گوشیا کار میده ولی امروز متوجه شدم رو ی مدل تبلت سامسونگ . هواوی هونور . سامسونگ s7 مدلF ی چیزاییش ب درستی کار نمیده مثلا پست میکنه ولی گت انجام نمیشه... و درضمن بگم که از API  تلگرام گت رو انجام میده برنامه بعد موقع اپلود فایل هم عکس رو نمیفرسته ولی بقیه فایل ها رو میفرسته .. حتی چند ده مگ..:sorry:

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، amir386 گفته است :

پستهای قبل رو مطالعه کنید

در 5 ساعت قبل، arastooms گفته است :

نسخه جدید با قابلیت مدیریت درخواستها با استفاده از تگ ریلیز شد.:53:

پیشاپیش از صبر و شکیبایی دوستان و کمک در بهتر شدن کتابخونه صمیمانه تشکر میکنم:heart:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

پیشاپیش از صبر و شکیبایی دوستان و کمک در بهتر شدن کتابخونه صمیمانه تشکر میکنم:heart:

به به بسیار عالی 

محبت کنید یه مثال بفرمایید که ما زود تر به نتیجه برسیم جناب شاهپیری ممنون میشم 

لینک ارسال

در 25 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

به به بسیار عالی 

محبت کنید یه مثال بفرمایید که ما زود تر به نتیجه برسیم جناب شاهپیری ممنون میشم 

مثال تو پست اول آورده شده

لینک ارسال

سلام جناب شاهپیری پست های قبل رو مطالعه کردم یه سری مشکلاتم برطرف شد. ولی هنوز برای Get کردن متن از Api های تلگرام مشکل دارم من با یه تایمر اومدم هر  15 ثانیه متن رو گت کردم تو گوشی خودم و چند تا دوستان درست عمل میکنه. 

و تو گوشی چند نفر دیگه با تاخیر مثلا دیشب رو یه گوشی تازه تست کردم به جای 15 ثانیه حدود سه دقیقه بود که گت جدید انجام میداد. 

و همونطور که در پست قبلیم تو همین تاپیک گفتم رو اون مدل گوشیا هنوز هیچ گت انجام نمیده... موندم مشکل از چیه. از کتابخونس. از کدنویسی منه.از  گوشیای اندروید بالاس ک ی چیزای امنیتی بهش اضاف کردن. یا از Api تلگرامه ممنون میشم راهنمایی کنین!:fekr:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، amir386 گفته است :

Api ها رو بدین بررسی کنم.

بعید میدونم مشکل از کتابخونه باشه. شاید تلگرام محدودیت گذاشته

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

Api ها رو بدین بررسی کنم.

بعید میدونم مشکل از کتابخونه باشه. شاید تلگرام محدودیت گذاشته

سلام 

https://api.telegram.org/botTOKEN/getupdates?offset=-1

شما ی ربات تلگرامی تو کمتر یک دقیقه بسازین  توکن هم بعد از کلمه bot قرار بدین توش botToken

این Api اخرین متن ارسالی به ربات رو چک میکنه و به صورت جیسون تحویل میده من میام اینطوری اخرین متن رو دریافت میکنم . و طبقش تغیرات تو برنامه انجام میشه. ولی همونطور که گفتم گاهی گت انجام نمیشه تو یه سری دیوایس ها..

لینک ارسال

در هم اکنون، amir386 گفته است :

تست کردم موردی نداره عزیز. تایمر رو هم روی 2 ثانیه گذاشتم و بدون هیچ مشکلی روی سه تا دیوایس اطلاعات رو میگیره.

شما دقت داشته باشین حتما از initializeforSSLSupport برای اینشیالایز کردن استفاده کنید چون سایت ssl داره 

لینک ارسال

ارور که مشخصه عزیز. JSONException به وجود اومده. چیزی که گرفتین جیسون نبوده و شما به عنوان جیسون استفاده کردین.

اما شما منظورتون از موقع ارسال یعنی چی؟ کجا این اتفاق افتاده؟

لینک ارسال

سلام. من با توجه به فایل پی اچ پی خودتون در سورس سمپل  اپلود در سرور انجام میدم و تا 64 مگابایت ام به خوبی اپلود میشه و ارسال ولی مشکلی که هست فقط فایل زیپ رو میفرسته سایر فایل ها رو تا زیر یک مگابایت فقط میفرسته در حالیه که اصلا لیمیتی ندادم. و وقتی فایلی به غیر از فایل زیپ بالا یک مگابایت میدم به برنامه حتی شروع به اپلود ام نمیکنه!! نمیدونم چرا.. :fekr:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...